Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Oganizasyon] 13 mayıs pazar: Sakatlar Haftası bahanesiyle Ankara buluşması...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
öteki' Alıntı:
gelen arkadaşlara şimdiden hoşgeldiniz diyorum. gelemeyenleride bir dahaki sefere bekliyoruz. ceren kaçırdın valla aramızda olsan memnun olurduk...

ÖYLE MURAT YA... :( :(

ÇOK İYİ OLACAKTI ASLINDA..FİRMANIN İŞLERİ MALUM ...
ZATEN BİR AYAĞIM ANKARADA KISA ZAMANDA İNŞALLAH TEKRAR GÖRÜŞÜRÜZ.. :p :p
FOTOĞRAFLARINIZI BEKLİYORUM ONA GÖRE..... :D :D

ali sen gelmesen olurmu :D
kambersiz düğün olurmu hiç gelirken bir koli duracell al olmazmı anca yeter sana
:D

BENDE GELMEK İSTERDİM AMA....NASIL GELCEM TA ANTALYADAN :oops:

Kuzusuu' Alıntı:
ali sen gelmesen olurmu :D
kambersiz düğün olurmu hiç gelirken bir koli duracell al olmazmı anca yeter sana
:D

İKİNCİ CİN ALİ FOTOĞRAF ÇEKTİRİYOR SERİSİ HA :) :) :D :D
CANIM YA ÇEKTİR ÇEKTİR BÜTÜN DURACELLER BENDEN :D :D

arkadaşlar dernekdeki organizsayona denk geliyor .sizlerden özür diliyerek katılamıyacayım şimdiden sizlere iyi eğlenceler dilerim.

ABALI

cin ali serisini ve diğer resimleri bekliyoruz :D

ya arkadaşlar geçen sefer ali çok fotoğraf çektirdi diyip durdunuz ama
sitede yayınlanan fotoğraflarda ali'den çok herkesin fotoğrafı vardı yani..
şimdi alinin de hakkını yemeyelim.demek ki tek fotoğraf çektiren o değilmiş :wink:

sultan abla gecen bulusmaya gelemedıgım için uzuldum senı goremedım yarın bulusmada olacagım sanırım bu arada dugun ne zaman

gittik geldik :wink:

güzel bi gündü benim için..öncelikle öteki'ye(sayın başkan :wink: ) ve
bu organizasyonu yapan,yürüten ve oraya gelen herkese teşekkür ederim..
TSD üyeleri ve siteden yeni tanıştığımız arkadaşlar,sizinle tanıştığımıza memnun oldum...
tekrar görüşmek dileğiyle...

gelen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum benim içinde güzel ve anlamlı bir gündü. fotoğraflar da çok güzel burak.

Geziler ve Bulşmalar

Dostlar merhaba haberim yoktu.Bundan sonraki etkinliklere katılımak gelmek isterim bir engel çıkmassa.soraki etkinliklerden haberim olursa sevinirim :roll: [size=18] [/b][/size]

biz teşekkur ederiz asıl bu organızasyonu duzenledıgınız için guzel bır moral oldu engelliler haftasında tum arkadaslara,ve müzik cok guzeldı. bu arada artık dernege de uye olmaya gelecegız ve katılım cok olacak inş.
tesekkurler baskanım hassasıyetın için

BU KADAR GÜZEL İNSAN BİR ARADA OLUNCA EMİNİM ÇOK GÜZEL GEÇMİŞTİR..KISKANDIM BAK ŞİMDİ .. :) :)
HARİKASINIZ YA... :D :D

abdullah_1982_1905' Alıntı:
sultan abla gecen bulusmaya gelemedıgım için uzuldum senı goremedım yarın bulusmada olacagım sanırım bu arada dugun ne zaman

Yaa ne güzel olurdu görüşseydik..
Neyse yakında Ankara'ya gelirim nasıl olsa haberleşir görüşürüz ablacım... :)

Fotoğraflar çok güzel iyi eğlenmişsiniz arkadaşlar... :)

çok güzel resimlere paylastıgın için teşkler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt