Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Mersin 5 Şubat Mini Tantuni buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benım yerımde yıyın gencer afyet olsun:)yarın urfaya gıdecegım ıcın gelemıorum ..iiyieglenceler..:)

siz tantunı yerken ben urfada cıger kebabı yıo olcam:cool:

tantunili sohbetin çok güzel geçeceğine eminim.. herkese çokkk çokk afiyetler olsun . inş birgünde hep beraber tantuni yeriz . çok selamlar ..

Katılmak istedim ama malesef mekan uzak:(.Katılımcılara şimdiden iyi eylenceler diliyorum:);)

Buyrun gelin... :)
Ahmet abi sende gelsene özledik seni de...

quote_icon.png
Alıntı Yapılan Kişi: burcu ilhan
Ali bey el atmadan organizasyon olmuyormuş:)Birtan c.tesi diye soruyormusun ablası:)acemi organizatörr senii..:eek:

hepsi birbirnden değerli kardeşlerimiz tabiki bu bayrağı birilerine teslim edeceğiz bizimde yaşımız ilerliyor kısaca yaşlanıyoruz :)

kocaçorumlu ahmet abim bizlerde yani mersin olarak sizleri özledik insallah nice guzel gunlerde beraber oluruz .

Tel: 0530 417 48 46

sevgili Ali doğan ciyer dürümün tadı hala damağımda:) eminin tantunide çok güzeldir şimdiden afiyetler olsun hepinize:)

Eeee tantuni fotoğraflarını bekliyoruz ve tabi sizlerin de :)

kendi adımıza çoooook güzel bir gündü tek üzücü yanı kısa olmasıydı:(buradan ali beye ilk başta olmak üzere kasım ve birtanıma çok teşekkür ederim.Ali bey bizlere mükemmel bir ev sahipliği yaptı.iyiki kısada olsa bu gün yapıldı.yeni arkadaşlarımız oldu:)tekrar düzenleyenlere ve gelen arkadaşlara sevgilerimizi sunuyoruz.ve yanınızdayız..tekrarki buluşmalara....:)))

6126.jpg

Mini bir buluşmada 15 kişi azsayılmaz ,zaman kısaydı ama kısa zaman çerisinde özlemlerimizi giderdik buda ayır bir haz idi katılımcı dostlara teşekkur ediyorum .

resimleri site albümüne atacagım ilerleyen dk içerisinde.

"engelsiz bir yaşam için el ele"

aynen öyle oldu söylediğiniz gibi burcu abla azdık ama önemli olan dostluk paylaşmak demi gerçi sizinle pek muhabbetimiz olmadı ama :D:d:d

olsun murat seni tanımakda güzeldi.dostluklar daimdir cnm.daha nice buluşmalar olur ve biz çook konuşma zamanı buluruz bu tanışma faslıydı:)

Gelen arkadaşlara cok tşkr ederim inşlh yeni bir bir buluşmada ve yine bir mersin buluşmasinda görüşmek üzere :)

Ali abi'm seninle konuşmak güzeldi ve bana tecrübelerini aktardığın teşekkür ederim .

Kasım'ım benim kahrımı çekti ona ayrı ayrı teşekkür ediyorum ...

Hülya abla ... Sizleri çok seviyorum .(Buket'im benden kaçsa da....)(Kısa olması bizim için iyi değildi ama :( )

-Murat :) Seni daha iyi gördüm dostum ... Durmak yok yola devam :)

Özlemyazar :) Seni de gördük he he ... İyi ki varsın

Özlem ve Mediha abla sizleri de çok seviyorum ..(Mediha ablam beni tanıdğına pişman olmamıştr :p )

Bu arada Seden abla'ya da herkes adına teşekkür ediyorm ... Evini bize açtığı için :)

Güzel dostluklar işte böyle kurulur ... Bi daha ki buluşmaya kadar herkesi çok özleyeceğim :( Zamanın bol olduğu bi günde tekrar görşrz inşallah :)

Mersin'siz hayat olmaz ....!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt