Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] İstanbul Kadıköy Balon Cafe buluşması / 17 Ekim 2010

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sirine? Ne demek gelip gelmemek? Ben gidiyorum sende geleceksin şekerim. Hem istediğin gibi anadolu yakasında. Geleceksin o kadar...

şimdi haberim olduğu için söz veremem ama gelmeye çalışacam.

Yine istanbul buluşması ve yine anadolu yakası :(

Herzamanki gibi:D Anadolu yakasındaki tembeller:D

arkadaşlar yarın 50 kişilik grup olsak ve çoğumuzun iett ücretsiz seyahat kartı var bir halk otobüsüne binsek ve kadıköyden kalkan bir halk otobüsüne hepimiz dolsak. şoförün yüz ifadesini çok merak ediyorum

kosovalı demek benim için gelion :D iyi buyur gel o zaman başka bahane yaratma :)

Ya arkadaslar yapmayın ,böyle bir buluşmaya ben de katılmayı çok istiyordum .Hem de Kadıköy de ,hem de balon cafe ...Daha dün oradaydım :) Ancak yarın işte olmam gerekiyor ,kısmet ...
Ama insaallah ,nasip olursa bir daha ki sefere diyelim o zaman ...
Katılan arkadaslarıma iyi eğlenceler diliyorum ...

bu cafe buluşmasını iş çıkışı yani akşam saatlerinde yaparsak sanırım daha fazla kişi katılacak

Bir aksilik olmazsa bende gelmeye çalışacağım :) bayadır görüşemedik...

buyurun gelin efendim gözümüzü yollarda bırakmayın... adana buluşmasından yeni çıkmış biri olarak gerçekten böle toplantılarla günümüz güzel geçiyor. dilerim duyan duymayana duyururda kalabalık oluruz..

beni yanlış yola saptırdınız ;););)
tüüüüü size manyaklarrr;)
pamuk şeker için reale...
kırmızı güller için tüm erkek arkadaşlarıma teşekkür ederim :);)çok zariftiniz beyler...

çoğu kişi birbirini tanıyorlar.ben ilk defa katılıyorum buluşmaya.güzel bir gündü ilerki buluşmalarda iyice kaynaştıkça daha güzel olacağını düşünüyorum kendi açımdan.sağlıcakla kalın arkadaşlar

Arkadaşlar süperdi gerçekten gün.:) herkese tek tek teşekkür ederim.Umarım nice günlerimiz böyle olur:)

Gelen tüm arkadaşlara teşekkürler.Varolun sagolun:)

Çok istememe ve İstanbul'da olmama rağmen ne yazık ki gelemedim.Tamda buluşma saatinde Kadıköy'den karşıya geçerken uzaktan şöyle bir bakmakla yetindim Balon Cafe'ye İnşallah bir daha ki sefere diyorum

bulusmaya en son gelen kisi olarak eve de en son giren kisi oldum daha 10 dk oldu eve geleli istanbulun diger ucunda oturmanın zorlukları çok olsada güzel bir gün oldu herkeze tsk ler arkadaslar. tek üzüntüm firdevs saclarını kesemedim ya ona yanıyorum:)

BENİM organizasyonda bir çok hatam oldu kusuruma kalmayın
gelip bizi bulamayanlar birdahakinde hata telefisi olacaktır
katılan arkadaşlar güzel değilmiydi değmedimi geldiğimize ?

İyi geceler arkadaşlar resimleri çok merak ettim.resim çeken olmadı mı?adana daki resimleri de merak ediyorum doğrusu.ben katılamadım da:(

Merhabalar arkadaslar
Başta bulusma fikrini ortaya koyan sevgili Levent arkadasımıza ve katılımlarıyla ortama renk katan, coşku katan, uzaktan ,yakından gelen tum dostlara tesekkurler...Daha evvelden tanıdıklarimla hasret gidermek ,tanımadıgım arkadaslarla yeni dostluklara merhaba demek, kısacası sizlerle olmaktan cok keyif aldım..İyiki geldiniz ,iyiki varsınız ayaklarınıza yüreginize saglık....
Erkek arkadaslarımızın bulusma masalarını kırmızı güllerle süsleyip biz hanımlari oyle karsılamaları guzel bir jestti teşekkurler ediyorum cok kibarsınız beyler:))
Hepinizi Hasretle Kucaklıyorum......
Sevgilerimle...

Gülmü? Pardon ben neden almadım gül?:p

vallaaa kıskanma gül sona kalan dona kalır ;)

leventim ne kusuru yafff hatırlasana balon cafe önüne gelince sanki kırk yıldır seni tanıyormuşum gibi direk yanına geldik gönüller bir olsun yeterki kusurları kapatırız derhal :) mersi böle bir fikri ortaya attığın için bizi bir araya topladığın için teşekkürler leventcim :)

Teşekkür

Arkadaşlar bende birçoğunuzu tanımıyor olmama rağmen bana hiç yabancılık çektirmediğiniz için, levent abi beni tanımadığı halde cafenin girişinde karşılaman çok hoştu, herkese ilğilerinden ve sıcak dostluklarından dolayı, geçirdiğimiz güzel gün için teşekkürler....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt