Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Her cuma günü İstanbul Göztepe'de...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serkanabi

Yasaklı Üye
Konular
22
Reaksiyonlar
0
MERHABA ARKADAŞLAR

Ben serkan, uzun zamandır sitemizdeyim (serkanabi nicki ile) :))

Ben her hafta cuma günleri akşamı işitme engelli 5-6 arkadaşımla beraber kadıköy göztepe de bir cafede buluşuyorum, cafe 3 katlı, yürüme engelli olan arkadaşlar için giriş katı var, tuvaletler giriş katta, ayrıca yiyecek içecek çok ucuz (simit sarayı cinsi bir yer Büyük fincan çay : 1 YTL simit 0,75 kuruş kek : 1.250) her engel grubundan arkadaşları tanışmak için bekliyoruz, tüm arkadaşlarım son derece temiz insanlardır, hepimiz 25-30 yaş grubundayız :) düşünüyorum her hafta sonu stres atmak isteyen engelli arkadaşlarımızla cuma akşamları orada görüşsek sohbet etsek, ayrıca kulakları az işiten arkadaşlarlarımızıda tekerlekli sandalyedeki kardeşlerimizide bekleriz, kısacası herkesi bekliyoruz güzel bir kaynaşma için, kendimizi net e hapsetmeyelim haftada bir gün de olsa kurtaralım :) gelmek isteyen kardeşler bana ÖM atabilir, yada şahsen gelebilir

YER: Göztepedeki Marmara üniversitesinin hemen karşısındaki SİMİT SARAYI. Cafenin hemen önünden kadıköy istikametinden gelen otobüsler geçiyor (Geçen otobüsler pendik, maltepe, tuzla, ümraniye, dudullu, vs. taraflarına doğru gdiiyorlar, yani dönüşte ulaşım kolay hemen cafe önünden, diğer yöndende kadıköy istikametine gidiliyor)

eklemeyi unutmuşum her cuma akşamı saat 18.30 - 22.00 arası oradayız

çok güzel düşünmüşsünüz Serkan Bey katılabilmeyi çok isterdim ama cuma akşamları okulum var dersimin olmadığı bir gün muhakkak uğramaya çalışcam size iyi eğlenceler:)

teşekkür ederim ömür törpüsü, başımız üstüne buyrun bekleriz.

hafta sonu gündüz yapsaniz daha iyi olur ben Avrupa yakasinda oturuyorum aksam aksam nasil göztepeye geliyim::)) Gündüz olsa gelmeye calisirim en azindan hafta sonu gündüz yapin siz buluşmalari serkan abi.

pazar günü olsun biz genelikle cumartesi günleri çalışıyoruz. çalışmayanlar için uygun olabilir ama çalışanlar için biraz zor gündüz olsa daha şık olacak bence

arkadaşlarla bir konuşayım pazar günü yapmaya çalışırım ama cuma günleri akşam iş çıkışı kafa dağıtmak için güzel oluyo bol bol çaya boğuyoruz kendimizi :)

merhaba arkadaşlar cuma bencede iyi gelmeye çalışacağım işim olmazsa .....gelemezsem iyi eğlenceler

issterseniz cumartesiyede alabilirsiniz ben çaaaalışmıyom farketmrz

İstanbul'a geldiğimde aklımda olsun,katılmaya çalışacağım buluşmaya ...Verdiğiniz bilgi için teşekkürler...

İlginize çok teşekkür ederim, tabii herkesi beklerim, benim için hepiniz kardeşim abim ablam sınız.

cok guzel bir dusunce önumuzdeki cumalarda bende gelcem insallah.hep birlikte organize olalim arkadaslar yıkalim göztepeyi:))) serkanabijim tsk duyurunuz icin..
sevgilerimle...bekleriz herkesleriiiiiiiiiiiii

Hazan sen de her yerden çıkmasan olmaz yani :D

Ufuk evet bensiz olmaz biliyosun....heryerde varım fiziken deilse bile ruhen gönlen sevdiklerimleyim herzaman ...:))

Pazar günü gündüz gözüyle yap serkan damlayalım:D

farkındaysanız herkesın FARKLI ıstek saatlerı var...

örnegın: Cuma aksamı benım ıcınde uyar, cünkü ıs cıkıs saatlerı ve ınsan bır nevı haftasonuna güzel bır baslangıc yapıyor.

sımdı soruyorum: Hepımız böyle karmakarısık saatler günler söylersek, serkan bey hangı günü veya saatler uygulasın??

cuma aksamları benım ıcın uygundur ve düsünün kı bende kartal dan gelmem gerek.. Bayan arkadaslar karanlık oluyor dıye endıse edıyolar ama bır cogu zaten calısıyor ve o saatlerde ısten cıkıyor. Kaldı kı yürümeye gerek yok baglantı olarak uygun bı yerde. Otobüs ve dolmus gec saatlere kadar ıslıyor...

ben sahrayı ceditteyim biraz uzağım ama gelmeye çalışırım

NERON neresindesin sahrayı ceditin??
bende ordayım da

misafirlikteyim şu an orda hazan.senin yerini öğrenmiş oldum ohh.

Neron yerim zaten belli:) sen kimde kalıyosun misafirlikte? Kac ay kalıcan burda:) camiye yakınmısın :)

hazan cami görünüyordu ama ben fatihe geri döndüm bile:)))

:D:D:D hazan ablaaaa...:D:D
panik yaptın hemen bizim mekanın ismini duyunca:D
şu semtin taşına suyuna kurban olayım yok böle yer..:D

şirinecim yok bizim semtimiz gibisi... :)) tası topragı altın gercekten..
NERON seni görürüz diyemi kactın hemen:)))
sibelcim yakınız canım görüselim bulusmalara sende gel..

ARKADAŞLAR,

YAZDIĞINIZ İÇİN HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. CUMA TOPLANTILARIMIZA 2 HAFTADIR GİDEMİYORUZ, BİRSÜRE ARA VERDİK ÇÜNKÜ CUMA GÜNLERİ TİYATRO DERSLERİNE BAŞLADIK, İŞİTME ENGELLİLER TİYATRO GRUBUMUZU KURDUK. BİRKAÇ AY SONRA OYUNUMUZ SAHNELENİNCE HEPİNİZİ BEKLERİM İŞŞALLAH.

2. OLARAK DA BU KADAR YAZIYA KAYITSIZ KALMAM ÇOK ZOR OLACAK O YÜZDEN MAYIS AYINDA BİR KERELİĞİNE BİR ORGANİZASYON DÜZENLEMEK İSTİYORUM SİZLER İÇİN. YER VE MEKAN AYNI OLACAK (GÖZTEPE SİMİT SARAYI). ULAŞIM ÇOK KOLAY WC LER GİRİŞ KATTA. MEKAN SAHİBİ İLEDE AHBAP ÇAVUŞ OLDUK :d BİŞİLER AYARLICAM VE BURDA DUYURCAM. FAKAT ORGANİZASYON GÜN VE SAATİ KONUSUNDA TEREDDÜTLERİM VAR, LÜTFEN BU KONUDA BANA YARDIMCI OLUNUZ VE FORUMDA YAZILAN YAZILARIDA İYİCE BİR OKUYARAK ORTAK BİR GÜN VE SAATTE KARAR KILALIM. TOPU TOPU BİR KEZ OLACAK YARDIMCI OLALIM BİRBİRİMİZE :)

NOT: PAZAR GÜNLERİ SPOR KLUBUMUN BASKET MAÇI OLDUĞU İÇİN PAZAR GÜNLERİM SAAT 15.00 A KADAR DOLU MAALESEF :d

HADİ BEN SİZLER İÇİN BİR FEDEKARLIK YAPACAM BİR KERELİĞİNE BASKET MAÇINA GİTMİCEM (BASKET TAKIMI İDARECİSİYİM)....SİZDE AYNI FEDEKARLIĞI GÖSTERİN BAKAM :D birde bu başlığı İSTANBUL BULUŞMASI GÖZTEPE olarak nasıl değiştirebilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt