Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] Gaziantep Buluşması | 15-16-17 Mayıs 2015

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yarın uçak biletimi alıyorum. Listeye eklerseniz sevinirim Çetin bey. İyi akşamlar !

Zonguldak'tan Gaziantep'e en kısa yoldan hangi otobüs firmasıyla gelebilirim?

Cuma akşamı 22:50 de biletimi aldım antepte olma zamanım ise 00:20 gibi Çetin bey bilginize...

slm hayırlı günler can dostlar...:)
tamm alman kardeş......:)
murat kardeş havalanın dan alırız seni...:)

uçak biletim 45 dk önceye alındı 23:35 gibi antepte olacağım 15 mayıs gecesi bilginize.

işten vakit bulabilirsem belki yanınıza uğrarım bir ara. o otel bize çok yakın ben ünaldıda oturuyorum.

Yer varsa bende eşimle cumartesi bazar yatılı kalmak istiyorum

Arkadaşım beni de 2 kişi olarak yazar mısınız? 15 Mayıs sabah saat 07. 00 gibi otogardan
alabilir misiniz? 15-16 Mayıs da konaklama kalacağım Bir de Urfa gezisi olursa çok sevinirim.

Çetin.pazar kahvaltıdan sonra buluşma sona erdikten sonra.kalan arkadaşlar için urfa halfeti turu olabilir mi?
Gerekirse ücretini biz karşılayalım

beni de 2 kişi olarak eklermisiniz cumartesi pazar katılacağım

selam hayırlı sabahlar dostlar.
[FONT=sans-serif]
elbette yer var belsin yer konusunda sıkıntı yok ....
[/FONT]

merhaba cetin bey 3 kişiydi bir kişi daha eklermisiniz 4 kişi gelecez

[FONT=sans-serif]merhaba cetin bey cuma günü yer varsa cuma katılalım diyoruz eşimle [/FONT]

Merhaba cetin bey öncelikle kolay gelsin kayseriden recep ötün +1 eklermisiniz cumartesi sabah gelinecek 1 gece yatili kalinacak

Merhaba çetin bey
poliyana+3 demiştim 4 olmuş benden haberiz kaçak yolcumu var:))

Selam Antep selam Çeto,evvela emeğinize sağlık,gelmek isterdim ama 19 mayısta kızımı evlendiriyorum,inşallah başka bir zamanda görüşürüz....sevgiler....

İsmini yazdırıp Ankaraya da gelmeyen isimler görüyorum Anteptende 6 kişi yazıldığı halde 1 kişi geldi 2013 te olduğu gibi fire verdi Ben uyarayım bizim gibi zorda kalmayın !!! Cafer +1 o buluşmada olamayacak belirtmek isterim

Çetin bey benim ilk olacak bende gelmek istiyorum benide yazarsaniz sevinirim şanliurfadan mehmet

Haklısın Edip'im isim yazdırıpta gelmemek veya ismi sildirmemek bariz terbiyesizlik.En az %20-25 fire veriyor hesabı öyle yapın Antep....sevgiler...
İsmini yazdırıp Ankaraya da gelmeyen isimler görüyorum Anteptende 6 kişi yazıldığı halde 1 kişi geldi 2013 te olduğu gibi fire verdi Ben uyarayım bizim gibi zorda kalmayın !!! Cafer +1 o buluşmada olamayacak belirtmek isterim

Çetin listeyi düzenle bence.iki kere yazdıkların ve gelmeyenleri listeden çıkart.Az bir zaman kaldı.kontenjan az olduğundan gelecek olan arkadaşlar isimlerini yazdırırlar.

Listeden beni çıkarabilir misiniz, gidenlere iyi eğlenceler diliyorum...

beni 2 kere yazmışsınız
tılafsınlı
cuma kılınç ikiside benim birini çıkarın lütfen
mehmet derman diyarbakır ekleyebilir misiniz lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt