Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] Gaziantep Buluşması | 15-16-17 Mayıs 2015

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çetin bey programımda bir degişikli oldu listeden beni silebilirmisniz adem poyraz teşekkür ederim

Cafer abide katılamayacak +1 ile birlikte siliniz !!!

değerli arkadaşlar bu güne kadar imkanları çok zorlamama rağmen üzülerek belirtmek isterim buluşmaya katılamıyacağım şimdiden tüm arkadaşlara iyi eğlenceler diler emeyi geçen herkese teşekür ederim

beni silin gelmiyorum o tarihte başka bi şehirde önemli işlerim çıktı

inşallah güzel olur kontencan boş olursa sona yakın gelmeyi düşünüyom ama şuan kesin gelirim diyemiyorum

Çetin başkan

çetin başkan.... TARSUS'tan AHMET + 1 yazarmısın....

değerli arkadaşlar bu güne kadar imkanları çok zorlamama rağmen üzülerek belirtmek isterim buluşmaya katılamıyacağım şimdiden tüm arkadaşlara iyi eğlenceler diler emeyi geçen herkese teşekür ederim[/QUOT
abim inşallah son anda düzelir katılırsın allahın izniyle

Çetin başkan nerelerdesin?
Buluşmaya bir kaç gün kaldı.Listeyi guncelle son hali nedir.kim gelecek kim gelmeyecek bilelim

çetin abim aliyem +2 bizide eklermisiniz lütfen tşk ederim

ctesi sabah 6 dan urfadan çıkalım.Allah kaza bela vermezse 8 de antepte olurum

Çetin beyden ne ses var ne görüntü. Cuma gecesi havayolunda tek kalırsam kötü olur. Yarın telefonla arayacağım hadi bakalım. Şimdilik iyi akşamlar !

Çetin bey ben ve arkadaslarim (cigdem123+2) yani 3 kisi gelemiyoruz. Bizi listeden silermisiniz. İnsaallah bir daha ki bulusmaya gelebiliriz.

çetin beyin oğlu ile az önce görüştüm.babam rahatsız dedi ama buluşma olacak her hangi bir sıkıntı yok.

Cok istememe rahmen gelemeyecegim benim icin bir ilk olacakti ama kismet degilmis arkadaslardan cok ozur dilerim

Çetin başkanla görüştüm her şey hazır Gazi Antep bizleri bekliyor Yuppppi

Öncelikle emeği geçen dostum Çetin ve Mehmete çok teşekkür ederim bu güzel buluşmayı duzenledikleri için
Ama yapıcı eleştirimi de yapmadan edemiyeceğim;Kaldığımız otel müşterilerine olması gibi hizmet verirken biz engellilere ikinci sınıf muamele gördük.adeta yemek ve çay isterken sanki bedava kalıyormuşuz gibi davrandılar..ikinci eleştirimde ayarlanan otobüs engellilere göre değildi.beş basamaklı otobustu.inip binerken telef olduk.

Geçen buluşmada Biz Ankarada Belediyeden 5 otobüs istedik rampalı 4 otobüs verdiler 2 rampalı 2 rampasız 1 inin rampası çalışmadı kaldı 1 Organizasyon yapmak gerçekten kolay bir olay değil umarım bir gün organizasyon yaparsınız Otelcinin otobüscünün ayrı ayrı ne fedakarlıkla hizmet vermeye çalıştığını anlarsınız o yüzden olumsuz fazla yorum yapmayın ki bir daha yapmaya şevki kalsın organizatör arkadaşların ;)

Bizde yapıyoruz buluşma Edip bey.hem ankaraya katıldım ve hiç bir sorun yaşamadım.
Yaşananları gören biri olarak yapıcı eleştirileri yapmak hakkım

Hakkın değil demiyorum güzel kardeşim ancak organizatörün kulağına yaklaşıp bak otelciler bize böyle yapıyor demeyi denedinizmi ? burada bence olumsuz yorum yapmayın nacizane tavsiyem budur.

Biz gereken uyarıları otele de arkadaşlara da yaptık.mesajlarımı dikkatli okursanız yapıcı eleştiri yapıyorum yazdın.yıkıcı değil.hem katılan tüm arkadaşların ortak düşüncesi bu.sorunsuz buluşma yapanada memnuniyetimizi de söylüyoruz.

Bu arada yemek v.s buluşması 2 gün buluşma otel gezi v.s karıştırmayın lütfen umarım yatılı bir organizasyon yaparsınızda Çetin Başkanlarda bizde zevkle geliriz.

Buluşma anında organizatör arkadaşlara gereken uyarıda bulundunuzsa bana cevap hakkı doğmuyor afedersiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt