Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Ankara'da özlenen buluşma gerçekleşiyor | 17.18.19 Nisan 2015

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gezi için isim yazdırmak zorunlu mu?Elbette kalabalık bi grup olacağı için gereklidir tabi de,yazdırmadan gelenlere sen ayrı gez demezler herhalde.. :)

gelecek kişiler mutlaka isimlerini yazdırmalılar. kaç kişi geleceğini söylemeliler. eve habersiz gelen 3 veya 5kişilik misafir de bile zorlanıyoruzki bununda önemli olduğunu bilelim örneğin her bir kişi için otobüs,yemek,yatılı yer ayrlamak sorun olabilir.

İYİ GÜNLER beni silebilrimisiniz katılmacam şimdiden güzel bir organizyon dilegiyle saglıkla kalın

torkucan

tsk iyi dileklerin içi kardeş. tamam silelim.

isminizi bulamadım ne diye kayıtlı

Son düzenleme:
Oyy canım hemşolarım söz konusu Anıtkabir olunca birinci sırada siz olun yeter ki seve seve :) ilk 3 de kabulüm
Başkasına hayatta vermem sıramı ama :D

GÜNLÜK KATILIMCI LİSTESİ

serkan şahin* 1
nihal taşkın 1
cengiz kızılkaya 1
vahide cakır 1
ramazan akşahin 2
konuralp 5
gülay dal 1
cansu kaplan 1
oguz demirci 2
metin bulut 1
murat şahiner 1
gönül yarası 2
emrebey19 1
arif kuzu 1
osman abalı 1
durmus aytekin 1
hülya şengez 1
cafer ulgen 2
veli başkesen 2
doğan kılıç 1
fatih aslan 1
serkan sarı 1
vuslt 2
zeycanım benim 1
hüseyin caca 1
Gül hanım bayrak 1
önder kuşdil 1
beyhan hanzade 1
eda güven 1
bahar önder 1
vildan çakır 1
keçiören engelliler 1
sevinç batum 1
osman bolat 1
münire urz krhn 1
janjon+1 2
cemile 1
şair hakan yılmaz 1
dudu çetin 2
ferdi ocak 1
jalecik 1
ali kılıç 1
tolga bilgin 1
dilek akıncı 1
fatoş akyol 1
selvihan gür 1
leyla yalcın 1
hasan hüseyin filiz 1
seda çelik 1
öznur türk 1
yasar birinci 1
sevim dağlelen keskin 1
rena çelik 1
mahmut sever 1
habib akbaş 1
ismail aktaş 1
levent ayar 1
yaprak syn 1
sarı kanarya 1
fulya tuncay 1
ismail yıldız 1
öteki(murat) 1
hidayet yalçın 1
yasemin çoban 1
ersin cun 1
sevilay özdemir 1
zeliha asma 1
zekariya hanedenoğlu 1
derya derya 1
abidin dalyan 1
acar acarlı 1
leventdkm 1
ahmet ali şahin 1
hasan göksu 1
ali demircioğlu 1
melek karaburun 1
levcan0607 1
ayhan aslan 1
aysegül 1
özgür özdaş 1
ali doğan 2
erkan mus 1
ave 1
özcan kaya 2

98
YATILI KATILIMCI LİSTESİ

emine yavuz 1
perihan kara 2
ramazan aslan 1
mehmet karataş 4
semih adatepe 1
suna 2
rukiye acar 1
aydın zenger 1
gülser delen 1
oğuz kul 2
şimsek senem 1
ayse selen 1
şehribanu 1
merdan 1
sessizlik 1
mikocan 1
kadir bakar 2
atiye başkan 17
salih tas 1
mehmet derman 1
mustafa dirican 2
saliha camgözoğlu 1
duygu bahçesi 1
ümmü gülsüm 1
muhlis akpınar 1
gönül özgüler 1
seref özel 1
miremur ,şef ve eşi 3
cemil dişçi 2
aliye günaydın 4
songül kara 1
rüveyda yaslı 1
cengiz hocazade 1
ismail başer 2
veda 33 3
demet şenlik 1
serpil aksoy baştürk 45
servet avkapan 10
melek kılıç 2
ecrü 1
ceto 18
sibel asut 3
edip balkan 1
hasan kuyucak 1
carpe diem 1
ayse budak 1
aytaç 1
leyla köksal 2
mehmet avan 5
osman özdemir 1
hümeyra 1
hfzuysl 4
uğur perçin 2
serin sedens 1
murat 1
dilek ışık kayseri 3
naime pürçek 1
nurel çelik 1
halil koca 1
gönül kervnı 1
binnaz petek 1
alman 1
hacer kurşuncu 1
necla kılıç 1
bilal özen 4
lokman kılıç 2
ömer faruk akşahin 1
ayşegül çobanoğlu 1
filiz develi 1
ceylan 2
vildan çelik 2

ARİF ASLANTÜRK 2
196

Arkadaşlar bu listede Ankarada oturup otelde kalacaklar görüyorum yada dışarıdan gelip günlük katılacaklar listesinde olanlar var isminizi listede görüp yanlışlık olan varsa lütfen bildirsinler aksaklık olmasın.

Arkadaşlar bu listede Ankarada oturup otelde kalacaklar görüyorum yada dışarıdan gelip günlük katılacaklar listesinde olanlar var isminizi listede görüp yanlışlık olan varsa lütfen bildirsinler aksaklık olmasın.
Edip'im evvela selamlar Angara derken,Allah kolaylık versin ve emeğinize sağlık.Tabi ben bizzat yaşadım böyle organizasyonlar gönüllü, hevesle beklentisiz yapılır.Ancak bazı arkadaşlar yapılan ,(Otel,lokanta,gezi gibi) sayı gerektiren bağlantıları umursamayınca tertip komitesi zor durumlarla karşılaşıyor...Katılımcı arkadaşlardan ricam Angara'lılara yardımcı olalım.... Sevgiler....

Oyy canım hemşolarım söz konusu Anıtkabir olunca birinci sırada siz olun yeter ki seve seve :) ilk 3 de kabulüm
Başkasına hayatta vermem sıramı ama :D

Hemşoların en şekeri,sen birtanesin :) Tokatlıların da Atatürk sevgisine hayranım...

Edip'im evvela selamlar Angara derken,Allah kolaylık versin ve emeğinize sağlık.Tabi ben bizzat yaşadım böyle organizasyonlar gönüllü, hevesle beklentisiz yapılır.Ancak bazı arkadaşlar yapılan ,(Otel,lokanta,gezi gibi) sayı gerektiren bağlantıları umursamayınca tertip komitesi zor durumlarla karşılaşıyor...Katılımcı arkadaşlardan ricam Angara'lılara yardımcı olalım.... Sevgiler....

Emrullah abim baştacısın :)

Bazi arkadaslarimizin ismi hala listede merak ediyorum ne zaman sildirecekler başkalarına telefon aciyorlar ama isimleri halen bu listede

Cafer abi ben gelemiycem malesef beklenmedik sebepler yuzunden ismimi silerseniz gelmek isteyenlere yer açılır.
Şimdiden iyi eğlenceler sizlere gönlüm sizinle olucak.

arkadaşlar benim ismim günlük katılımcılar arasında sorun olursa silebilirsiniz,gelebilirsem antalyadan kalmalı geleceğim için otelde yer olmazsa kalcak yer bulurum sıkıntı olmaz sanırım. başka mekanda kalır, günlük katılırım. anlayışınız için teşekkürler saygılar.

Cafer abi ben gelemiycem malesef beklenmedik sebepler yuzunden ismimi silerseniz gelmek isteyenlere yer açılır.
Şimdiden iyi eğlenceler sizlere gönlüm sizinle olucak.
tamam kardes inşallah başka zaman görüşürüz

arkadaşlar benim ismim günlük katılımcılar arasında sorun olursa silebilirsiniz,gelebilirsem antalyadan kalmalı geleceğim için otelde yer olmazsa kalcak yer bulurum sıkıntı olmaz sanırım. başka mekanda kalır, günlük katılırım. anlayışınız için teşekkürler saygılar.
sorun yok kardeş yatılımı yazalım

Cafer bey yatılı olarak yer varsa beni tekrar eklermisiniz.

İstanbul da bir kahvalti yapılıyor ücret pahalı diye kimse gelmiyor.Ama bu fiyatla şehir dişina cikiyorlar.Anlamadim bir türlü :)..Tebrik ediyorum organizatörleri,emeklerine saglik.

Cafer bey yatılı olarak yer varsa beni tekrar eklermisiniz.

tamam kardes yerimizvar

İstanbul da bir kahvalti yapılıyor ücret pahalı diye kimse gelmiyor.Ama bu fiyatla şehir dişina cikiyorlar.Anlamadim bir türlü :)..Tebrik ediyorum organizatörleri,emeklerine saglik.

tsk ler kıyas yaparsan fiyat pahalı değil ama imkanlar kızıtlı olunca pahalı oluyor

caferulgen

Teşekkür ederim bilgi için anladığım kadarıyla toplu halde Anıtkabir ziyareti her halükarda cuma gerçekleşecek .Ama sonraki günlerde bireysel ziyaretlerde mümkün.Bu durumda listeye isim yazdırmadan arkadaşlarla görüşmem gerekiyor. Katılamasam da gidecek arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler diliyorum.

Bilgi için çok teşekkür ederim.

sosyal nedenlerden dolayı ben ve suna buluşmaya gelemiyoruz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt