Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Ankara'da özlenen buluşma gerçekleşiyor | 17.18.19 Nisan 2015

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
geçen yıl olduğu gibi yine bu yılda mükemmel bir buluşma olacağına eminim emeği geçenlerin emeğine sağlık..
inşallah herşey yolunda giderse katılmayı isterim tarih yaklaşınca kesin olarak katılıp katılmayacağımı bildiririm
kolay gelsin...

insallah bekliyoruz dostlarımızı aramızda görmek :)

eLİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK KISMET OLURSA ORDAYIZ...

Daha çok zaman var ama emeği geçen herkese teşekkürler Serkan beyle konuşmuştuk , daha organizasyondan önce.
Ama çok güzel olacak bu kadar çok katılım var ki umarım herkes gelir :(

Geçen seferden mimlenen insanlar var geleceğim deyip gelmeyen Organizatörlere 1000 er lira civarına maalolan arkadaşlar umarım bu defa daha dikkatli davranırlar.

hele şükür abiler ya nerde kaldınız. Ben Ankara yı özledim ben dostlarımı abilerimi özledim edip abi cim Cafer abi emeği geçen arkadaşlar şimdiden emeğinize yüreğinize sağlık. Yapabileceğim bir şey olursa başım gözüm üstüne. Abi beni + 3 yapar mısın . Değişiklik olursa haber veririm.
Bu arada gelecek olan arkadaşlar lütfen gelememe gibi bir ihtimaliniz olursa erken haber verin. süs olsun liste dolsun diye isim yazdırmayın kimse üstüne alınmasın yapanlar kendilerini biliyor arkadaşlar. Bu işi kazanç için değil sevgi ve muhabbet için yapıyorlar.Emeğe saygı..Bizim mutluluğumuz için bu güzel yürekli insanlar zarar görmesinler. Hepinize sevgi ve selamlar....

wuuuuuuuuuuuuuu bune kalabalık olacak böle yuppiii ayrıca çaça senide görecem yavhuuuuu bu güzel işte:)

caferrr ilk ben gelecektim 22 ci sırada olmama itirazım varrrrrrrrrrrrrrrr okadarrr

icon1.png

katılımcı listesi:
1 serkan şahin
2 edip balkan
3 sibel aşut
4 ahmet ali şahin
5 ismail yücebaş+1
7 perihan kara +1
9 fatih aslan
10 demet senlik
11 cengiz kızılkaya
12 vahide çakır
13 mustafa dirican
14 aydın zenger
15 gülser delen
16 hacer hursuncu
17 şimsek senem
18 uğur perçin
19 cansu kaplan
20 gülay dal
21 eva
22 emine yavuz
23 kuzeyin kızı rukiye
23 emirhan coskun+3
27 oğuz demirci
28 özcan kaya+1
30 metin bulut
31 ayse selen
32 şehri banu
33 zeycanım benim
34 hüseyin caca
35 derya derya akmaz
46 önder kuşdil
47 beyhan hanzade
48 eda güven
49 hasankokmen
50 sessizlik
51 hümeyra
52 gönül yarası
53 cango
54 vuslat+2
57 janjon+1
59 sevinç batum
60 osman özdemir
61 münire urz krhn
62 ferdi ocak
63 jalecik
64 çiğdem çalısır
65 tolga bilgin
66 gökhan top
67 fatoş akyol
68 ayse budak
69 nrl çelik
70 cemile
71 ceto+4
76 arif kuzu
77 yaşar birinci
78 seda celik
79 öznur turk
80 serkan sari
81 metin bulut
82 Rena celik
83 fatma+1
85 konuralp+1
87 Atiye başkan
88 mahmut sever
89 yaprak syn
90 demet şenlik
91 özlem dem
92 vildan çakır
93 fulya tuncay
94 ismail aktaş
95 cicikıs
96 sevim dağdelen keskin
97 osman abalı
98 ergün şahin
99 selvihan gür
100 leyla yalcın
101 hasan hüseyin filiz
103hülya şengez
104 levent ayar
105 ceylan aslan
106 doğan kılıç
107 bayram özgür
108 ali demircioğlu
109 tolga bilgin
110 melek kılıç
111 ali doğan
112 orhan doğru
113 gtrc gökhan
114 mikocan
116 kadir bakar+1
118 hfzuysl +4
123 habib akbaş
124 songül kara
125 ismail yıldız
126 ramazan taşkın
127 mehmet derman
128 oğuzhan ülgen+1
130eylül özdemir
131 saliha camgözoğlu
132 duygu bahçesi+3
136 zeliha asma
137 serdar akyol
138 ümmü gülsüm
139 tuba
140 abdil dayan
141muhlis akpınar
142 ayse güney
143 ahmet
144 gönül özgüler
145 ali kılıç cumartesi
146

Son düzenleme:
wuuuuuuuuuuuuuu bune kalabalık olacak böle yuppiii ayrıca çaça senide görecem yavhuuuuu bu güzel işte:)

caferrr ilk ben gelecektim 22 ci sırada olmama itirazım varrrrrrrrrrrrrrrr okadarrr

o kadar kalabalıkta yer buldunda sırayımı beğenmedin. baksana daha benim yerim yok:)

yahu goca ankaraya geldikte açıktamı galcaz sığınırız biköşeye...:D biz engelliler alışığızdır idare etmeye onuda idare ederik..

Yahu arkadaşlar gerçekten benim kafam karıştı yani bu kadar arkadaşlar Angora otelde buluşacak mı, yada nasıl olacak anlamadım valla otel bu kalabalığı kaldıracak mı.? İşallah rüya değildir, gerçektende bu kadar kaabalık bir araya gelse de tarihe altın harflerle yazdırsak, ne deyim hayırlısı olsun bakalım...

Peki editörlerimizde gelecek mi, site yöneticileri ve esas pay sahibi üyelerimiz ne olacak, onlar bizlere destek olacaklar mı...?

Yahu arkadaşlar gerçekten benim kafam karıştı yani bu kadar arkadaşlar Angora otelde buluşacak mı, yada nasıl olacak anlamadım valla otel bu kalabalığı kaldıracak mı.? İşallah rüya değildir, gerçektende bu kadar kaabalık bir araya gelse de tarihe altın harflerle yazdırsak, ne deyim hayırlısı olsun bakalım...

Peki editörlerimizde gelecek mi, site yöneticileri ve esas pay sahibi üyelerimiz ne olacak, onlar bizlere destek olacaklar mı...?

murat kardeş burada abartılı bir şey yok otel eğlence yeri müsait yatılı kalanlarda 100 kişiyi geçmiyor orada müsait sanatçılarımız var 8 kişi 3 er kişi gelseler 24 de o yapar sahnede müsait büyük sehirde otobüs çok gezmek için oda yeterli
kafa almayacak bir sey yokk

Anamm ismim listeye yazılmış bile :D
Zaten bensiz Ankara organizasyonu, kambersiz düğün gibi bişey :p
Bi önceki buluşma efsane olmuştu katılanlar bilir. Bu da öyle olacak inşallah ;)

Sevgili serkan edip ve cafer kardeşlerim geçen yıl katılmayı çok istememe rağmen malesef nasip olmadı inşallah bu sefer bir aksilik olmasa aranızda olmayı çok istiyorum sevgi ve selamlarımla

Sevgili serkan edip ve cafer kardeşlerim geçen yıl katılmayı çok istememe rağmen malesef nasip olmadı inşallah bu sefer bir aksilik olmasa aranızda olmayı çok istiyorum sevgi ve selamlarımla

inşallah nasip olur aramızda olursun mahmut abim.

Şef Mahmut abi Emrullah abi ve Cemil Başkan bu 3 lüyü Ankarada görmezsem yakarım bu gezegeniiiiiiiiiiiiiiiiii

Kızıl kafalı uyuz Saliha bide soracakmıydık sana isim yazarken ?

Şef ne o hemen masayı kurdun bizi de bekle yalnız mı gideceksin :D Edip kardeşim inşallah Allahtan bir mani olmazsa bende oradayım saygılar...

Benim en çok merak ettiğim sorum şu olacak; Diyelim ki ben yada bizler listeye isimlerimizi eklemedik, zaman geldi çattı, o anda o partiye katılsak bir mahsuru olur mu..?, yani isim yazdırmadan da o eğlenceye katılabilme imkanımız var mı..?

Şimdiden vereceğiniz cevap için teşekkür ederim...

katılımcı listesi:
1 serkan şahin
2
3 sibel aşut
4 ahmet ali şahin
5 ismail yücebaş+1
7 perihan kara +1
9 fatih aslan
10 demet senlik
11 cengiz kızılkaya
12 vahide çakır
13 mustafa dirican
14 aydın zenger
15 gülser delen
16 hacer hursuncu
17 şimsek senem
18 uğur perçin
19 cansu kaplan
20 gülay dal
21 eva
22 emine yavuz
23 kuzeyin kızı rukiye
24 emirhan coskun+3
28 oğuz demirci+1
30 özcan kaya+1
32 metin bulut
33 ayse selen
34 şehri banu
35 zeycanım benim
36 hüseyin caca
37 derya derya akmaz
38 önder kuşdil
39 beyhan hanzade
40 eda güven
41 hasankokmen
42 sessizlik
43 hümeyra
44 gönül yarası
45 cango
46 vuslat+2
49 janjon+1
51 sevinç batum
52 osman özdemir
53 münire urz krhn
54 ferdi ocak
55 jalecik
56 çiğdem çalısır
57 tolga bilgin
58 gökhan top
59 fatoş akyol
60 ayse budak
61 nrl çelik
62 cemile
63 ceto+4
67 arif kuzu
68 yaşar birinci
69 seda celik
70 öznur turk
71 serkan sari
72 Rena celik
73 fatma+1
75 konuralp+1
77 Atiye başkan
78 mahmut sever
79 yaprak syn
80 özlem dem
81 vildan çakır
82 fulya tuncay
83 ismail aktaş
84 cicikıs
85 sevim dağdelen keskin
86 osman abalı
87 ergün şahin
88 selvihan gür
89 leyla yalcın
90 hasan hüseyin filiz
91hülya şengez
92 levent ayar
93 ceylan aslan
94 doğan kılıç
95 bayram özgür
96 ali demircioğlu
97 tolga bilgin
98 melek kılıç
99 ali doğan
100 orhan doğru
101 gtrc gökhan
102 mikocan
103 kadir bakar+1
105 hfzuysl +1
107 habib akbaş
108 songül kara
109 ismail yıldız
110 ramazan taşkın
111 mehmet derman
112 oğuzhan ülgen+1
114eylül özdemir
115 saliha camgözoğlu
116 duygu bahçesi+3
120 zeliha asma
121 serdar akyol
122 ümmü gülsüm
123 tuba
124 abdil dayan
125muhlis akpınar
126 ayse güney
127 ahmet
128 gönül özgüler
129 ali kılıç cumartesi
130 salih tas
131 seref özel
132 hasan göksu
133 edip balkan+4
138 dudu+1
140 emrullah+2
143 cemil dişçi+1
145 figen şahan keskiner
146 aytaç
147 aliye günaydın+3
151 hüseyin gül
152

Son düzenleme:
Benim en çok merak ettiğim sorum şu olacak; Diyelim ki ben yada bizler listeye isimlerimizi eklemedik, zaman geldi çattı, o anda o partiye katılsak bir mahsuru olur mu..?, yani isim yazdırmadan da o eğlenceye katılabilme imkanımız var mı..?

Şimdiden vereceğiniz cevap için teşekkür ederim...

murat son 2 güne kadar kararını vermelisin yemek sayıya göre odalar sayıya göre belirleniyor. gelirken bari yazda ona göre hazırlık yapalım:)

Cafer Başkan bana +4 yaz İstanbuldan ağır misafirlerimiz var

cevap veriyorum bir cemil kabersiz düğün olur mu iki cafer kardaş bi mani olmasa kesin oradayım üüüüüüüüüüüc edip sana gelince gezegen yamana gerek yok zaten dünya gezegeni yanıyor bir de sen yakma daha çok gencim göecek günlerim var daha toruna doymadık yahu:D

Selamlar Angara,Şef,eşi ve ben,nasipse uçakla gelmeyi düşünüyoruz.Karşılama yaparmısınız?biletleri alınca tarih ve saati yazacağız...sevgiler....

cevap veriyorum bir cemil kabersiz düğün olur mu iki cafer kardaş bi mani olmasa kesin oradayım üüüüüüüüüüüc edip sana gelince gezegen yamana gerek yok zaten dünya gezegeni yanıyor bir de sen yakma daha çok gencim göecek günlerim var daha toruna doymadık yahu:D

mahmut abi bu habere sevindim sizlerle her sey daha güzel olacaktır.

Selamlar Angara,Şef,eşi ve ben,nasipse uçakla gelmeyi düşünüyoruz.Karşılama yaparmısınız?biletleri alınca tarih ve saati yazacağız...sevgiler....

as emrullah abim . abim tabiki karşılayacaz hava alanı,trengarı,asti kim nerde olursa olsun telafon etmeniz yeterlidir.

Şef ne o hemen masayı kurdun bizi de bekle yalnız mı gideceksin :D Edip kardeşim inşallah Allahtan bir mani olmazsa bende oradayım saygılar...[
yolun açık olsun abim eksik istemiyoruz tüm kadro hazır olmalı 2013 de bizi yalnız bıraktınız bu sene eksiksiz olmalı

O zamana Bende geleyim o andan size kareler cekeyım inş =) =)

volkan kardeş ekleyelim mi listeye

(Kesin olmamakla birlikte) Herşey yolunda giderse bende aranızda olucam inşallah :eek:

inş hersey yolunda gider ekleyim mi listeye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt