Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Afyonkarahisar/Sandıklı Safran Termal Otel Buluşması | 28-30 Ağustos

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gitmeyenler bari çamur atmasın.biz yıllarca gittik hep olumlu geçti.buluşmalara gelen insanlar belli bir yaşa gelmiş,belli bir kültürü olan çagdaş aydın insanlardır.bu bay-bayan içinde böyledir.kendine güvenen kendini bilen insanlar gelir(cinsiyet önemli degil).buluşmlarda farklı illerde gelen kişilerler arkdaş oluyorsun,egleniyorsun,yeni yerler görüyorsun,bunun neresi kötü ya?

oooo mühendis naci bey.ya sizde gelin buluşmaya. naci bey özeline de bir şeyler yazdım.özelden yazdıklarıma cevap vermedin diye,özür dileyerek buradan seslenmek istedim

Kaç günlük rezervasyon olacak? 2 çocuk (10_11) yaslarinda toplam 4 kişi ne kadar fiyat?

günlük 240 tlx2 gün=480 tl

iki kişilik odada kişi başı fiyatı 80tl/günlük
tek kalmak isterseniz 120 tl/günlük

2 günlük rezervasyon olacak uzatmak isterseniz aynı fiyatlardan yardımcı oluruz.
eşiniz için günlük 80 tl,kendiniz için 80 tl çocuklar 6-12 yaş arası olduğu için ikisi de yarım ücretli olacaktır.yani çocuğunuzun biri için 40tl/günlük ,ikincisi içinde 40 tl/günlük ödeme olacaktır.
yani günlük 240 tlx2 gün=480 tl ödeme olacaktır

iki kişilik odada kişi başı 80tl/günlükX2 gün=160 tl
tek kalmak isterseniz 120 tl/günlük X 2 gün=240 tl
ödeme olacaktır

bende gelmek isterdim ama ama ama :) iyi eğlenceler hepinize Özellikle La TahzEn :)))

Bazı arkadaşlarım listede adının verılmesını ıstemedı onun için buraya ısımlerını yazmadım. Bendekı lıstede 50 kısı oldu

slm.arkadaşlar ben buluşmaya gelemeyecem.Bugün öğrendim,çalıştıgım kurum beni o tarihlerde antalya da seminere yazmış.ÖZÜR DİLEYEREK ŞİMDİDEN HABER VEREYİM Kİ,BOŞUNA YER İŞGAL ETMEYEYİM.BAŞKA BİR BULUŞMADA GÖRÜŞÜMEK UMUDUYLA

Merhaba Elif ,
Beni listeden silmeni rica ederim. Afyon ` a uçak yok . Kütahya ` ya var . Kütahya ` dan Afyona gelmem zaman kaybı. Bu sıcakta İstanbul - Afyon arası 5 yada 6 saat sürer ve bu yol çekilmez.
Kışın olsaydı kesin gelirim.

Elif-Kız (Melek) hanım aranızda olmak isterdim ve sizin gibi değerli arkadaşlarla tanışmış olurdum, ancak şu anda izinlerim olmadığından maalesef gelemiyorum. İnşallah bir başka organizasyonda görüşmek üzere. Katılacak olan tüm arkadaşlara iyi tatiller.

Son düzenleme:
Arkadaşlar sayılı gunler kaldı. Bu kadarmıyız. Buradakı tek amacım ılcemın suyu sıfalı faydalanmanızı ıstıyorum.

Arkadaşlar bizler için faydalı olduğu için bu organizasyonu yaptım. gelmek isteyen araştırsın. gelmek isterse buyursun gelsin. Ahmet Beyın tlf arasın ben otogardan aldırırım.

921afbad34bc9e915307f903557e98e7491f8940.jpg

Elifcim bulusma iptal oldu diye bir soylem var bu konuda bir aciklama yaparmisin.iptal edilmediyse amasya dan 3 kisi gelmeyi dusunuyoruz

Alı kardesım tabıkı sorun degıl. Arkadaşlar bu organızasyonu gezıp eglenmek adına degıl ben suyundan faydalanıyorum sızlerde faydalanın ıstedıgım ıcın hatta gecen yıl gelen arkadasların ısrarı uzerıne yaptım. Gelen ve gelemeyen arkadaslarıma sımdıden tşk. sadece sızlerden ıstegım gelemeyecek olanlar lutfen son ana kalmasınlar otele mahcup oluyoruz. Pazartesı Maraş'tan gelen misafirlerimizi yerleştirdik. Can dostum Serkan kardesımın ıkıncı dugununude burada yapacagız pastasını yıyecegız. Insallah cok mutlu olur kardesım. Resımlerı paylasırız.

Can dostumuz serkan ve songülün 2.değil 3.düğünüydü bu.orayı düzelteyim ;)
Yine çok güzel bir organizasyondu benim için.emeği geçen elif kız'a teşekkür ediyorum. Suyundan,tuzundan,çamurundan daha Allah ne verdiyse hepsinden faydalandık.musmutlu evlerimize döndük

Ankaradan bir çocuk var diye bahsi geçen sizdiniz galiba.kimmişki diyede merak etmiştik.kısmet değilmiş aslan_türk :)

Geldıgınız ıcın bana dolu dolu 2 gun yasattıgınız ıcın ben tşk

Pardon öyleyse. Karıştırmışım ozaman.Arslan Türk :-D
Doğru yazmışımdır inşallah:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt