Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 5 Eylül 2009 Cumartesi: Ankara'da Ramazan vesilesiyle iftar buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kardeş arkadaşlar bugünkü iftar yemeğimizin tüm masraflarını karşılayarak sponsorumuz oldular.

Resimlere kim daha fazla verirse parayı alır :D Yaşasın kötülük.

Bu arada GÖRGÜLÜ KARDEŞLER E teşekkürler.Ayrı başlık açılmıştır.

ben saçma buldum açıkçası

NOT: ENGELLİLERE UYGUN WC YOK YAHU ARKADAŞLAR WC YOK DEMEYİN .. ..YOK BELİRTİN AYAKLARI OLMAYANLAR İÇİN TUVALET YOK DEYİN .. YADA HİÇ TUVALET YOK DEYİN .. SIRADAN BİR İFTAR YEMEĞİNDEN FARKI NE . ACABA MERAK ETTİM

Iyi neyse ne yaparsanız yapın ya hem bana ne ben taaaaaaaaaaaaa bitlisteyim ..
Ama tuvalet konusunu halledin ha .. Tamam mı . Gerçi tuvaleti olmayan yer görmedim ama yinede unutmuş olabilirler .. Neyseeeee afiyet olsun bakalımmm

sohbetten tuvaleti kuleset aklımıza gelmedi:D:D:Dsüperdi hersey yeniarkadaslar tanımak cok güzeldi keyifaldım cok :):)):

Ya sayın abiler ablalar ve arkadaslar resımler telde ve bluetooth aletım yanımda degıl yarın ınsallah ılk işim olacak :( arkadasa ödünç verdim :(

Ankara daki iftara katılmak ve değerli yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinmekten büyük keyif aldım.hepinize teşekkür ederim.iyi kötü yabancılık çekmedim.muhabbetin bol olması işletme yetkilisi, ablanında yakın ilişkisi ortamı rahat bir havaya bürüdü.eger ben kalkalım demesem sahuruda orada halledecek gibi idi.siğaranın çok rahat ettiği bir buluşma idi.emeği gecen kardeşlerime teşekkür ederim.fatihin biraz çabası ile yemekleri beleşe getirmek de keyfe keyifti..
Görğülü kardeşlerede allah razı olsun diyorum.sponsorluğundan dolayı..
NURULLAH BAYTEKİN
SAYĞILAR

05.09.09 akşamı iftar yemeğinin sponsorluğunu üstlenen görğülü kardeşler otomotik şanzıman ve reno servisinin yetkilierinine teşekkür eder.hayırlı ayda hayırlara vesile oldukları için yüce allah dan kendilerine herşeyin en hayırlısını temenni ederim.
Nurullah baytekin

sponsor olan firmaya teşekkür eder devamınnın farklı ortamlardada olamsı temnnisiyle ..

allah razı olsun allah kabul eylesin...

günaydın

cumartesi günü iftar yemeğinde tanıştıgım ve tanışamadıgım herkese 1 kez daha teşekkür ederim.harika 1 akşamdı.özellikle benimle yakından ilgilenen tolgaya:D edip abime kezban ablama bülent abiye funda ve arkadaşına zeycanım benim ve roac a fatih e tşk ederim.umarım benim resmimde yayınlanır.bu arada msn adresim her zaman açık eklemek isteyen arkadaşlara duyrulur.bekliyorum ha ekleyin.:) sponsorumuzada ayrıca tşk ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt