Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 4. İzmir Buluşması - Mangal partisi / 2 Temmuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ortiiiiii kararsız olma atlayın gelin Muratıda arıycam şimdi o da sormuştu geçen gün konuşamadık:eek:

Harikasınız arkadaşlar inanın orda olmayı okadar çok isterdimki, tüm sevdiğim dostlarım orda içim gitmedi desem yalan olur. bi düşünsemmi acaba:rolleyes:

son 6 gün.hepinizle tanışmak için sabırsızlanıyorum.tanıdığım kişiler var sözüm onlara değil tanışmadığım kişilere tanışdığım halde kendilerini unuttuğum kişiler var.onlarla tekrar tanışacam.mangal bahane arkadaşlar şahane jem abi bana +2 yazarmısın

Çok üzgünüm bende aranızda olamıycam. :( Misafir trafiğini ayarlayamadım. Katılabilen arkadaşlara iyi eğlenceler...

bızde ıstanbuldan ıkı arkadasla gelıcez ıns ama gıdecegımız yerı fılan bılmıyoruz nasıl yapacagız bılgı verebılırmısınız

Dilemma ve Comandante, gelmeniz güzel bir süpriz oldu, seneler sonra nihayet yüzyüze tanışabileceğiz.
Leccebüm, çıkmayan candan ümit kesilmez, bakarsın misafirler o gün gelmez sana, sende bize gelirsin:)
Simavlı özlettin kendini, seni görmekte güzel olacak:)

ayderan;
Sabah otogardan arkadaşları Mülkü bey aracı ile alacak(Hyundai starex). Mümkünse sabah erken saattte (8-9 gibi) orada olacak şekilde gelirseniz güzel olur.
OTOGARA GELECEK OLAN ARKADAŞLAR BELİRTİRSE SEVİNİRİM.
Kaç kişiyi orada bekleyeceğimizi bilmemiz iyi olur. Sanırım otogara gelen arkadaşlar için bir minibüs yeterli olacak. Herkes geldikten sonra aracımız sizleri direk piknik alanına getirecek.

izmir dışından gelen arkadaşlar cem abiyi telinden ulaşsı ki bizde onlara ulaşabilelim

ŞEHİRDIŞINDAN GELECEK ARKADAŞLAR...
Cuma gecesi burada olmak isteyen arkadaşlarımız olursa, yatacak yeri olan İzmir'li üyelerimizde konaklayabilir.
Cuma gündüzden biner ve akşam burada olursanız, gece bir kaç üye arkadaşımız sizleri misafir edecektir. Ertesi sabahta uykunuzu almış bir şekilde piknik alanına geçebilirsiniz.
Ayrıca;
Pikniğimizin bittiği an otogara gidip hemen gitmenize de gerek yok. Dileyen arkadaşlarımız, İzmir'deki üye arkadaşlarımızın evinde geceleyebilir, pazar günü dilediği saatte otogara geçer.
Netice itibari ile; hem cuma gecesi hem de cumartesi gecesi ev ortamında sizleri misafir edecek arkadaşlarımız var.
Bu durumdan istifade etmek isteyen isteyen arkadaşlar lütfen telefonla durumu bildirsinler.

Evet arkadaşlar, günümüz geldi nihayet.
Birazdan son dakikada alınması gereken tüm tedbirleri ve malzemeleri tamamlamak için çıkıyorum.
Yarın sabah 6 gibi piknik alanını düzenlemek üzere orada olacağız.
Otogardan saat 9-10 arası minibüsümüz kalkacak. Ulaşım için mutlaka minibüs ile irtibatta olun; (0532 3369087 Mülkü bey)
Aracı ile gelecek arkadaşlar içinm otopark ücretsiz.
İzmir içinden gelecekler için 811 Özel Engelli Otobüsü kalkış saatleri: 08-10-12-14-16-18-20
Herhengi bir durumda benim telefon 05357409088

cem çoooook özüüüürrr dilerim 2Temmuzda izmit'ten kız kardeşim falan geliyorlar,saat 11,00'de evde olucaklar. ve bu yüzden gelemiyorum,bu defalık beni af etmenizi,ricaediyorum :(( ......

Başta jem abı olmak üzere emeğı geçen herkese sonsuz teşekkurler çok guzeldı herşey ....çok eğlendım hepinızı görmek çok guzeldı

Ben kendi adıma söleyeyim ,çok eğlendim.arkadaşlarla tanıştık bu güzeldi.keşke daha fazla görüşme imkanımız olsaydı.cem emeğine sağlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt