Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 3 ekim 2009 Adana buluşması...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teşekkür ederim denizkızı88,gerçekten çok isterim sizlerle tanışıp,güzel vakit geçirmeyi...

Kalem abla,niye bu mekiği dünyaya göre almadın ki,biz sakatız ha diyince gidemiyoruz bir yerlere.Sen mekiği değiştir,son teknoloji olsun ve dünyaya uyumlu...:p
buradan uçak kalksaydı,hemen yardım ederdim ama bizim havalanımız var ama uçağımız yok:)

ben size dünyaya uyarlı jeti gönderrim siz sadece inip kalkacağı bir yer bulun :)

:) sema abla takip edicekk senin için ...inşallah olurr dua etcemm...kimse binmesin o ucaga bosyer olsun die :)

kalem apla ankara buluşmasında tanısmıdık senle sende bizdensin kafa dengisin koparızzz :)bütün deliler toplantık toplandık sarkısını söyluyelim:D:D

:) abla herkess sana laf sölüoo :)) sevdiklerindennn bendee sevdimm senii :)

Adana organizasyonu çok güzel olacak. Ufakta olsa benim de emeğim geçecek. Bu güzel günde tüm dostları görmek istiyoruz. Sonra "tüh gelmedim neden kaçırdım" dememek için şimdiden biletlerinizi zamanınızı ayarlayın derim ben :)

Eminim bu organizasyon güzel gececek, ilk defa Adana da böyle bir buluşma gerçekleşiyor galiba, beyler bayanlar adanaya

olm binecek adam çok fazla düşünme bak :) mondial 151 rs kırmızı ona göre düşün

yaff karadede senyine gelemicem edebiyatı yapıyon mileti kandırıyon..senin gitmediğin buluşma varmıydı..acaba.:)..inanmayın bu karadede yee..heryerden çıkar..:)

bekle beni 3 ekim 2009

slm merhaba tüm dostlarım allah nasip ederse insallah orda olacam .

Bu arada mersin den katılacak olan arkadaşlarımız benimle irtibata geçerse ve yapılan istişareyle birlikte hareket edersek iyi olur.

irtbattel: 0530 417 48 46

değerli arkadaşlarım,murat,denizkızı emeğinize,yüreğinize sağlık
güzel bir gün geçireceğimizden eminim,inşallah biz Konya ekibi
olarak ordayız,size kolay gelsin

----------

senn qell yerr kolaayyy yaaa kopcazz daha konyadaki gibibiiiii :)

ablacımm sendee gelirsinn inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :)

esracığım inşallahhhh bu kez adanada kocağız hep beraber :p

konyada da mı böyle bir ekip var bende konyalıyım:) ama 3 ekimde ankarada sınavım var sınavdan hemen sonra gelsem organizasyon biter mi acaba.organizasyonun bir saati var mı?

murat kardeşim organızasyon yaparda ben gelmezmıyım özlemıştım seni murat gelcem kısmetse

Merhaba Arkadaşlar,
Bu organizasyonu düzenleyen tüm ekibin eline sağlık. İnşallah ben de katılmak istiyorum. Yeri ve zamanını diğer arkadaşlarıma da iletecem.
çok süüüüüüüüper bir buluşma olacağı şimdiden belli....

Selamlar Adana'dan tüm dostlara...Kebap şalgam ve bici bici sizleri bekliyor,bayanlar baylar...Murat kardeş yapabileceğim bir iş varsa haber ver olmazmı?hoşkalın...

tabiki nazomm kopcazz yaa....:D ali abicimmm yerin bizde basşka biliyosunn hem bize hamburger yeemeyi öğrettinn adana yemeyide bi<zz öğretirizz :) :)

hani ya bu nasıl bir buluşma hiçbişi belli değil organizatör arkadaşlar artık açıklasanız diyorum nerede yapacağınızı

arkadaslar program önumuzdekı hafta kesınlesıyo!murat01_80 yazmıss okudun mu???:)

Henüz organizasonun açıklanmamasına rağmen şimdiden ilgi büyük ve oldukça renkli bir buluşma olacağa benziyor.. Kimbilir belki bende sizlere katılma şansını yakalayabilirim o gün..

ablacımm senidee bekler,zz organizasyon bellii ufak bi ayrıntı var önümüzdeki hafta yayınlanıooo :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt