Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 24 mayıs pazar günü İBB Kasımpaşa sosyal tesislerinde buluşalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S.a geçen buluşmada katılım az da olsa güzeldi.siteden arkadaşları tanımış oldum.Yine gelmeyei çok isterdim ama malesef işlerimden dolayı gelemiyecem.İnşallah başka sefere

Eco ve destero siz bu insanları oralara fırçalamayamı çağırıyosunuz ne bu böle ya önünüze gelen fırça atıyonuz beyler organizotörlük böle olmaz biraz hoş görülü olun insanlar eleştirebilir sizde eleştirilere saygılı olun biraz

bülent biz kimi fırçalamışız burda? benim bir samimiyetim olmasa karşımdakine böyle yazamıyım sence? hem orada şikayet yada fırçalamadan ziyade serzeniş var...

eleştiri olacaktır elbette, olmalıdırda ama bu konunun neresi eleştirilebilir ki?

yani istanbuldayız... neresinde yaparsak yapalım illaki birilerine ters düşecektir orası... kaldıki birçok arkadaşımız sırf bu yüzden katılım gösterememektedir...bu konulara özen vermek gereklidir... ama ne yapılabilirki? anadolu yakasında yapılsın katılayım.. menunda olurum bundan... yapan nerde yok... bu işlere öncülük eden birkaç arkadaşımız vardı onlarda elini eteğini çektiler...

yazdıklarımızın kimseyi rencide ettiğini sanmıyorum... ben ayrıca organizatör de değilim sadece sıradan bir katılımcıyım... elimden geldiğincce bu tür org lara katılmaya gayret ediyor ve arkadaşlarıda bu yönde ikna etmeye çalışıyorum.. hepsi bu...

gidicez birkaç saat oturup biraz sohbet edip evlermiize dönücez... neden bu kadar tartışmaya yatkın ve polemikler konusunda ısrarlıyız anlamıyorum... sırf katılım gösterdiğim için insanları azarlayan fırçalayan kavga eden birisiymişim gibi lanse edildiğimi görmekte üzücü... bazen bende elimi eteğimi çekip köşemde oturayım diyorum... dedirtiyorsunuz...

ben kimseyi fırçalamadım bülent bu bir!!!.ikincisi organizasyon yapmak kolay iş değil.Emek ister uğraşmak ister ben bunları yapıyorum işimi güücmü bırakıp uğraşıyorum bide kalkıp burda milletin triplerini çekemem doğrusuYok niye pazar günleri cumartesi değil yok neden AO düşünülmüyomuş.Benimde sınavım var .Napabilirim.?Benim vaktim yok elimden gelen bu beğenmeyen daha iyisini yaparım diyen buyursun yapsın bizde ona gidelim ..Empati kur benim yeirme koy kendini birde.sen organizasyon yapıyosun ve ben her seferinde saçma sapan bahaneler bulup gelmiyorum seni eleştiriyorum hoşuna gidermi bu durum !!! sen olsan eminim daha beterini yapardın .

Katılımcılar:

1- DESERTROSE
2- ECOnomiST
3- veysel çelebi
4- tarelif
5- MASUMCADI
6- sdy
7- murat 155
8- Aferits+1
10-sakird29
11-alis
12- huzun
13 -eyüp1987

eğlenmek için herkes bişeyler yapıyo gelmek isteyenler gelirler sohpetimizi yaparız gelemeyecek olanlarında canı saolsun

hadi bakım :):)
yanigelmek isteyen gelir sohpetimizi yaparız masumcadının dediği gibi gelmeyenin de canı sağolsun

tartışmanız uzamasın bene kapatın konuyu

İyi güzel ve eğlenceli bir sohbet dilerim...

bende katılmaya çalışacağımmm benide yazarmısınız oraya

geçen sefer katılım azdı çok geç yazmışdım kezban .ama yinede katılanlarla güzel vakit geçirdik bence sanırım diğerleride memnundu :)
Eshat tşk ler sende gel katıl bize :p ankara ist 4saat artık hızlı trenle :p;)

haydi istanbullular çıkın ortaya bakalım :)masum senin büyü işe yarıyomu ne :p
Bence çalışmaya devam et bak git gide çıkıyo istanbullular ne dersin ;):p

desertrose, kimlerin katılacağına dair listeyi güncel tutmak organizasyonu düzenleyen kişinin sorumluluğunda. Listede değişiklik olduğunda başlığa güncel listeyi yaz, yöneticiler de o listeyi ilk mesaja taşısınlar...

Yeni başlık açmayacaksın en başta yazdığın listeyi her katılımcı için yeniden güncellemen lazım. Bu başlığa cevaben yazacaksın yani. Araya yazarsan katılımcıları sanki yeni katılımcı yokmuş gibi
düşünülüyor. En azından ben öyle düşündüydüm.

he her katılımcıyı oraya eklicem yani öylemi ?Yazamadımki nerden güncellicemi bilmiyom :(

elvan;aylardır ist buluşmasına gelicem die bağırıyorum ankara buluşmasının ertesi gününde ist buluşması olmazki keşke tarihleri biraz aralıklı olsaydı ......abi bizde diyoz valla...ta izmirden gelicem bende...ama haziran ayı başı olması lazım....yapın haziran 5 ile 10 arası gelelim

Yazdığın yazıya geleceksin orda altta düzenle diye bir yer var oraya tıklayıp istediğin mesajında düzeltme güncelleme yapabilirsin.

tamam anladım ya yaparım onu .ya geçen seferde gelmedin ya :( söz vermişdin üffffff ::(

istanbulda org.yokmu diyolar yapıyoruz gelen yok .madem gelmiceksiniz niye org. yapın diyonuz :(

zeynep sen kendi kendine org çıkarttın sana yap diyen olmadı ki....
:D:D:D

Katılımcılara güzel bir gün geçirmelerini dilerim...

ona bakarsan bell bi kişiye yap denilmedi .Ben yaptım byadır olmuyodu buluşma diye kötümü oldu hem ben öyküme diyom sana değilki;):(

Bencede çok güzeldi çok memnun kaldım.iyikide düzenlemişim yaaa:)Katılan herkese teşekkür ederim.Sizleri tanıdığım için çok mutlu oldum .Özellikle seni masumum benim :phakkaten çok masum ya :p:)

Gelemeyen arkadaşlar veysel murat sakird çok şey kaçırdınız çookkkkkkkk:)

gecen sene cok guzeldı piknik cok eğlenmıştık hepimiz

esin krizden dolayı olmayabilir.Sponsorlar krizi bahhane edebilirler.sanmıyorum olcanı .inşallah olur ama isteriz olmasını herkezle görüşmeyi ;)

Arkadaşım bakıyorumda iyi eğlenmişsiniz..:) Sevindim..:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt