Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 21-26 Mayıs 2017 Didim - Aydın Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
6
Reaksiyonlar
0
Organizasyonun Tanımı: Didim-Aydın Altınkum buluşması

Organizasyonu Düzenleyen Kişiler:
Murat Çiftçi:0532 226 96 02

Organizasyon Tarihi:
Başlangıç:21 Mayıs saat 11:00
Bitiş tarihi:26 Mayıs saat:11:00

Organizasyonun Adresi:
LETOON OTEL Altınkum Mah. Yalı Caddesi 76. Sokak No:11 Didim-AYDIN

Organizasyonun Adresine Ulaşım:
Herkes kendi imkanlarıyla otele ulaşacaktır. Aydın'da havaalanı olmadığından uçakla gelecek kişiler İzmir'e yada Dalaman'a gelip, oradan otobüs ile Didime gelebilirler. Otobüs ile Didime gelip, otobüs servisleri ile Altınkum'a ücretsiz gelebilirsiniz. Altınkum'dan Otel sahilden 10 dk. yürüme mesafesinde.Yada otogar önünden 4 numaralı minibüslere binerek( Engelli kartı olanlara minibüsler ücretsiz) Altınkum Letoon otele ulaşabilirsiniz.

Organizasyon Ücreti:
Tam pansiyon günlük kişi başı ücret 50 lira. 0-7 yaş çocuk ücretsiz, 7-12 yaş çocuk %50 indirimlidir. Odalar 2 kişilik - 3 kişilik - 4 kişiliktir.
Tek gelen arkadaşlar diğer arkadaşlar ile beraber kalacaktır.

Açıklama:
Buluşmamız herkese açıktır. Kontenjan 200 kişidir. Otelin denize 50 m. mesafesi vardır.
Plajda otele ait şezlonglar ücretsizdir.
OTELİN ASANSÖRLERİ AKÜLÜ SANDALYEYE UYGUN DEĞİLDİR!

Not: 21 Mayıs pazar gündüz 11:00 de başlıyor. 26 Mayıs cuma gündüz 1:00 de bitiyor. Yani 5 gece 6 gündüz.
Dilediğiniz kadar kalabilirsiniz; ister 2 gün, ister 5 gün.

KATILIMCI LİSTESİ:
1- Murat Çiftçi + 4
6- SGB
7- senolabi
8- mehmetx (Antalya)
9- şeker çocuk 34 +1
11- burhand
12- betul1964 + 2
15- fidel
16- cdisci + 5
22- KRAL
23- Ercan Uzun
24- Pelin Uzun
25-Cetin Gören
26-Hasan Kökmen+ 2
29-Mehmet Yaşar
31- yavuz + 1
33-Çigdem Çalışır
34- Abdil Dayan
35- TC Emine Mankoğlu
36- Asiye Çiçekdal
37- Serpil Tarhan
38- teo + 1
40- Hasan Kuyucak + 2
43- Seyhan Syrn
44-Harun Karagol
45-Ayşe Satoğlu Usta+2
48-Serpil Aksoy Baştürk+10
59-Fazlı(abla)
60-Şaban Gökşin (Ankara)
61-Fikriye Akgül+1
63-Dudu+3(Isparta)
68-Hüseyin Köse
69-Salih sayar(tokat)
70-Hacer Kurşuncu
71-Yüksel Dilli+1
73-

Son düzenleme:
Murat Bey kolay gelsin hafta sonunu neden birleştirmediniz.

Melek sana anlatmıştım��
Buluşma pazar öğlen başlıyor.Cuma cumartesi otel dolu.Zaten buluşma bitiyor Ramazan başlıyor.ileri tarihe yapamazdık.Benden önceki hafta da Antep buluşması var.onunla çakışsın istemedim.daha önceki hafta yapsak,bu seferde hafta serin olur denize görülmedi.

Son düzenleme:
egellilerin durumu göz önünde bulundurulursa otelin çok daha elverişli olması gerekirdi. Benim düşüncem

Haklısın Yusuf bey.gönül isterdi ki daha uygun bir mekanda yapabilirdik.otelin sadece asansör eski tip.otel içinde dolaşmak rahat.denize çok yakın ve denize kadar rampa var..Gelemiyecek arkadaşlardan özür dileriz.

yapacak birşey yok o zaman ne diyek iyi eğlenceler dileyek bari :)

Tarih olarak öğretmenlere uygun değil.Yoksa çok isterdim :)) artık emeklilikte katılırım ben de napayım :)

Haklısınız
Öğretmenlere uygun zamanda sezonun en pahalı zamanına denk geliyor. Umarım az kalmıştır emekliliğe

Murat bey kac gün katılacağımızda sorun yok değil mi?

Allah nasip ederse geleceğim sabırsızlıkla bekliyorum. :))

TÜNAYDIINNN :)) Ben de katılamayacağım sanırım galiba ama hala fırsat kolluyorum yine de gelebilmek için:)

Fulya83 Murat abiye bilgi verdik :) Yaradan nasip ederse gidiyoruz Cengo ile :) çift kişilik odamızı tuttuk baba-oğul bir stres atalım:)

Merhaba Murat Bey çok güzel bir düşünce bu organizasyon ,ben de katılmak istiyorum . izin konusunu ayarlayabilirim inşallah

Buluşmaya katılacak arkadaşlar kaç kişi katılacaklarını belirtirse daha sağlıklı olur.Otele sayı bildirecektir.Duruma göre,150 yi bulursa sayı otel sadece bize hizmet verecek

Uçakla İzmir'e gelecek arkadaşlar.Atlasjet in Aydın'a Ücretsiz servisi vardı.
Diğer havayolu şirketlerini bilmiyorum.

Amcaoğlu bana 2 kişi ilave edermisin lütfen
Hicranıda ayrıca eklermisin

Amca kızı Betül bana da 3 kişi yazdırsana

Toplam 3 olacak cdisci+2 yani fidel başımın etini yemiştin al işte çöp şişlerden senden 😂

Ooo Süpeer desenize ekip tamamlaniyoo :)))

Hayırlı cumalar

Murat bey otel denize sıfır mı değil mi?pardon şimdi gördüm 50 m

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt