Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 2009'un ilk Ankara buluşması: 31 Ocak 2009

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
vesselam bi gün bende ankara ya gelecegim ... :rolleyes:

Sabeyad yalnız kalmazsın merak etme ;)
Hemencecik tanışıp kaynaşırız :)

Sabeyad ortamdan sıkılacağına ve yanlız kalacağını sanmıyorum öle arkadaşlar var ki sen konuşmaktan bıkarsın artık :D:D hele sen bi gel :D:D

arkadaşlar benıde götürün sevabiniz yokmu yaf istanbuldakı arkadaşlar:(::(:(:(:(:(:

gtrcgokhan kardeş otobüs veya uçağa atlayıp geliyosun formda verilen adrese... :D

31 0çaktaki buluşmada herkesin gölnünce eylenmesini dilerimkeşke bende orda olsaydım.ALMANİ

31 0çaktaki buluşmada herkesin gölnünce eylenmesini dilerim keşke bende orda olsaydım.ALMANİ
progress.gif

Selam arkadaşlar,
nihayet ben de girebildim siteye....çok uzun zaman olmuştu görüşmeyeli..
Kahvaltıda güzel vakit geçireceğimizi düşünüyorum,görüşmek üzere..

Oy oyyyy Emelde gelmiş canım nihayet senide aramızda gördükkkk hoşgeldin.İnşallah çok güzel bir gün geçiririz hepbirlikte.

bu tür toplantılr düzenlemeniz çok güzel...

istanbulda olacakmı ?

Güzel bir buluşma oldu ankarada,mekan ve insanlar harikaydı,özellikle bu organizasyonu düzenleyen Bülent ve Emel yalçın çiftine,ankaradaki tüm dostlara ve şehir dışından katılan dostlara,güzel bir gün geçirmemizde emeği geçen herkeze teşekkürler.

Bülent emeğine sağlık mekan olarak çok güzeldi ...
Katılan herkese teşekkürler

Çok güzel bir buluşma idi bülent'e ve katılan herkese teşekkürler...

Seçilen mekan, ortam , arkadaşlar herşey ama herşey çok güzeldi. Bülent Bey'e ve emeği geçen herkese teşekkür ederim...

tşkler bülent abi ilk geldim mekanda ortamda süperdii benim icin güzel oldu resimleri bekliyorum bende... sevgilerrr...

arkadaşlar hepinize çok çokk teşekküler şahsımla ve organizasyonla ilgili çok hoş şeyler demişsiniz. beni kırmayıp gelen bütün arkadaşları öpüyorum. valla ben şahsen sizlerle birlikte olmaktan çok çok keyif aldım. inşallah tekrarını yaparız arayı fazla açmadan.

cok guzel sızın adınıza sevındım ama ıcımde gıttı değıl yanı bırde ızmırde buluşalım ben ve kızım sızlerı tanımak ısterım hadı izmırlılerr nerdesınız havalar ısındığı zaman bızlerde buluşalım bır organızasyon yapalım hele bu mevsım izmır coook guzeldır beklerız

inşallah bu seferki buluşma istanbul da olur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt