Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 17-18-19-20 Kasım 2016 6. Antalya Clup Falcon Otel Organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar ; BU organizasyona katılım şartları nelerdir ? Eşimle birlikte katılmayı düşünüyoruz yardımcı olabilirmisiniz? Teşekkürler...

Arkadaşlar bu organizasyona katılmak için gerekli bilgi edinebilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...

teo

Arkadaşım gereken bütün bilgileri ilk sayfada bulabilirsiniz. Gerekirse bana tlf ulaşabilirsiniz orda tlf numarası var. Bekleriz.

Şaka maka 45 ler 50 ler sayıyorduk şurada kalmış 11 günler nasıl bir gelip geçiyor

Sadece Cumartesi gecesi için Uğur + 1 Koca Ahmet abi...

Bulunduğum ilçeden havaalanına gitmek esenboğadan Antalyaya gitmekten daha zor :))) daha uzun,daha meşakkatli.
Sırf bu yüzden bir de izin problemim olduğundan gelemiyorum

Uçak biletimi aldım ayın 18. inde ordayım. hadi bakalım

arkadaşlar burada her şey hazır eksik sizlersiniz sizde hazırsanız sağ salim sizleri bekliyoruz

Allah izin verirse 17 sinde ordayım inşallah koca çorumlu kardeşim

Katılımcı Arkadaşların dikkatine ::

Arkadaşlar sadece cuma sabahı saat 09.00 otogardan ve saat 10.00 gibide havaalanından gelen arkadaşlarımızı otelimize ulaşmalarını saglıyacagız.

Diger günlerde ve saatlerde gelecek arkadaşlarımında otele ulaşmaları için gereken yönlendirmeler.

Otogardan otobüs firmalarının LARA ŞİRİNYALI servis araçlarıyla otele ulaşmaları ve otogardan ve havaalanından otele taksi ücretleri 45_50
TL civarında dır.

Bana her konuda tlf ulaşabilirsiniz.

Anlayışınız için şimdiden çok teşekkürler.

Not: Arkadaşlar cuma ve cumartesi gecesi sanatçı dostlarımızla canlı müzik eşliğinde
Coşmaya hazır olun.

yarından itibaren yola çıkacak tüm dostlarımıza hayırlı yolculuklar. sağlıcakla gelin sohbet eğlence falkon buluşmasının doğal akışı zaten.

Falcon Otel Antalya Buluşması na katılacak olan arkadaşlara şimdiden hayırlı yolculuklar diliyoruz.

Hepimizin şansına Antalyada hafta sonu da havalar çok güzel olacak.
Sizleri sabırsızlıkla bekliyoruz.

ÇOK İSTEMEMİZE RAĞMEN ÖZEL NEDENLERDEN DOLAYI ARANIZDA BULUNAMAMANIN ÜZÜNTÜSÜNÜ YAŞAMAKTAYIZ. Herkese Sevgiler,saygılar,selamlar...

Aralıkta bi daha yapın :( şimdi gördüm :(

Benide ekleyebilirmisiniz 2+2 çocuk

Tabiki ekliyorum.
Hangi gün gelecegini bildirirseniz sevinirim.

ÇOK İSTEMEMİZE RAĞMEN ÖZEL NEDENLERDEN DOLAYI ARANIZDA BULUNAMAMANIN ÜZÜNTÜSÜNÜ YAŞAMAKTAYIZ. Herkese Sevgiler,saygılar,selamlar...

Canın sagolsun kardeşim her zaman bekleriz.

Aralıkta bi daha yapın :( şimdi gördüm :(

Geç kalmış sayılmazsınız sizide bekliyoruz.

Hepinize iyi eğlenceler. Keşke okullar tatilken olsaydı bizde gelebilirdik o zaman.

Çocuklarımızın sınavları var hafta sonu çalışacaklar.
Neyse sizlere iyi eğlenceler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt