Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 11 Aralık 2008: Bayram vesilesiyle Fokurtu Cafe'de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FORMULLA

Üye
Konular
21
Reaksiyonlar
0
Organizasyon Tanımı: Bayram Buluşması
Sitede Organizasyonu düzenleyen: FORMULLA & BİRİCİK
Organizasyon tarihi: 11 Aralık 2008 BAYRAMIN 4 GÜNÜ
Organizasyon saati: 12:00 & 18:00
Organizasyonun gerçekleşeceği adres: Koşuyolu Mah. Koşuyolu Caddesi Saraçlar Çeşme Sokak No:71 Kadıköy/İstanbul
Tepe Nautilus CARREFOUR ARKASINDA ARKADAŞLAR

BAYRAMLAŞMAK VE EYLENMEK VE EN ÖNEMLİSİ DOSTLARLA BULUŞMAK İCİN HEPİNİZİ BEKLİYORUZZ

Katılımcılar

1 ) FORMULLA
2 ) BİRİCİK
3 ) KALEM
4 ) KUVARS
5 ) DEAGOLBRANDYBUCK
6 ) MEHMET71
7 ) KENZ
8 ) SELİM52
9 ) ALİŞ
10 ) VERTİGO
11 ) CAPRİCORN
12 ) E®KAN
13 ) KRAL
14 ) GUL_GONCA
15 ) UYGAR
16 ) ATİ
17 ) ÖMÜR TÖRPÜSÜ
22 ) BETÜL CİFTCİ + 4
23 ) TARUM
24 ) KARANLIKLAR_PRENSİ

GEL KALEM COK MUTLU OLURUZ SENİ GÖRMEKDEN

oleyyyyyyy bende gelıcem benıde yazarsanız sevinirim hesaplar biricik ablamdan oluacak:)):):):

Tanıdığımız güzel dostlarımızla bayramımızı güzelleştirelim diyoruz ve
tanışamadığımız arkadaşlarla da tanışma fırsatı buluruz:)

çok güzel ve sıcak bir buluşma olacağından eminim..
formulla arkadaşım herşeyle çok güzel ilgileniyor bana birşey bırakmadı sağolsun:)

Arkadaşlar, bulusmanın belirtilen gün ve saatinde istanbulda olursam mutlaka katılmak, sizlerle tanışmayı çok istiyorum, gecici listeye benide yazabilirsiniz. Hepiniz Sağlıcakla kalın .....

[size=3]FORMULLA BENDE GELEYİMMİ

AMA CAN GÜVENİĞİN İÇİN GELMİYEYİM BEN :wink: :wink: :wink:

DİMİ :)

[/size]
[size=3][/size][size=3][/size][size=3][/size]

KUVARS SENİDE BEKLERİZZ OKADAR YAKINSN GEL :) ARTIK GELMEZSEN SİNİ DÖVERİZ ACIMAYIZ SANA :)

KENZZ KARDEŞİM ARTIK KOZLARIMIZI FOKURTUDA PAYLAŞACAZZ BÜYÜK GÜNE AZ KALDII :)

GELMEYENLERİ YUHLARIZZ :D HEHE YA

AYŞE COK TŞK EDERİMDE BU SENİN GÜZEL DÜŞÜNMENDEN KAYNAKLANIYOR HERŞEYİ BENİM YAPTIM AMA ÖYLE DEĞİL :)
BULUŞMAYI YAPALIM DİYEN SENDİN SEN VESİLE OLDUNN BENDE SANA TŞK EDİYORUM.

SENDE BANA BİR İYİLİK YAPP GELİRKEN BANA KURU FASULYE VEE BİR BAŞ SOĞAN GETİRR ORADA YERİMM :) GETİRMEZSENN SENİ YOLARIM BAKK :D

KURU FASULYE VE SOĞANMI :shock: BEN SANA BİŞEY DERDİM DE DEMİYEYİM TUGİCİM :):):) İSTEYECEK DAHA GÜZEL BİŞEY BULAMAZDIN :):):)

Ya banane banane ben de gelmek istiyorum banane yaaa :(

Ablacım aslında çok istiyorum ama olmaz heralde.Belki yarıyıl tatilinde gelirim.İnşallah.Ablamlar Ankaraya gelicek olmasalardı yine gelebilirdim belki de şimdi zor görünüyo benim gelmem.Size iyi eğlenceler :wink:
Formulla ve biricikkk sizin organize etttiğiniz bi buluşma eminim süper geçer :wink:

çok hoş bir buluşma mekanı formulla arkadaşım,

benim sitede ilk buluşma yerim ve anlamı çok büyük,

güzel ve değerli arkadaşlarımı ilk orda tanıdım, sende dahil :D

inş. bende gelmek istiyorum ...

Yaa yine ben yokumm :cry: üzülüyorum ama bu organizeleri görünce halbuki o kadar isterdimki, arkadaşlarla biraraya gelmeyi,tanışmayı..Ne yazıkki ben uzaktayım,ne yapsam bilmemki kaçıp gelsem mi!! :wink: ne dersiniz...Neyse arkadaşlarsizler benim yerimede eğlenin inş.bi dahaki sefere görüşürüz hepinize kucak dolosu sevgiler... :) :)

HEHE BENİM BİLDİĞİM SADECE Bİ RYEMEK VAR ODA KURU FASÜLYA BİRİCİKK FAKİR VE GURURLU BİR GENCİM BEN :D

ALİŞ SENİDE EKLEDİM GELMENE SEVİNDİM SENİDE TANIYACAZZ

VERTİGO İLK KATILACAN BULUŞMA BİZİM BULUŞMA OLMASI COK GÜZEL EN AZINDAN HEB BİZİ HATIRLIYACAKSIN :D UNUTLMAK KÖTÜ :)

ZELİŞŞŞ GELEMİYORMUSUN AH CANIIIIIMMMMMM COK ÜZÜLDÜM BAK ŞİMDİ SENSİZ EYLENECEZ CANLI YAYINYAPARIZ SANA BAK SENİN İCİN İCİYORUM BU CAYI ZELİŞŞŞŞ :D HEHE

BENDE BAYRAMIN 1 2 3 GÜNÜ MAHALE MAHALE KAPI KAPI BAYRAMLAŞAYIMDA BAYRAM ŞEKERİ TOPLAYIM YERİZ BAYRAMDA :D

formulla cım 18 mayıs ta fokurtuda görüşmüştük ya ..

ilk buluşmam oydu ..

ve tekrar orda buluşacağımız için çok sevindim .. :D

AYY vertigo HEHE ŞİMDİ COK GÜLDÜM BAK EVET BİR KAZA GECİRDİM BİRAZ HIZLI BİR BULUŞMA OLDU OGÜN :) HEHE AMA NE YAPAYIM YAA KAZA İŞDEE NEYSEKİ UFAK AKÜLÜ ARABAMLA GELECEM BU SEFER:D

teşekkürler zelişcimm:) sende gelebilsseydin çok mutlu olurduk ama kısmet diyelimm...

sen istanbula geldiğinde de ayrıca düzenleriz ve sana özel olur:)))

Listeye bir de capricorn eklermisin formula, aksilik çıkmazsa ordayım :) bana ev kuşu diyenler utansın :p

capricorn kardeşim snei muklaka bekliyorum senle tanışmak istiyorum ben gelmezsenn bilmiyorum seni ne yaparım :D cürük domates yağmuruna tutarım seni :=) seni bekliyorum ben :)

tamam sen domatesleri salataya doğrada ye :) nasıl olsa ordayım tanışacağız inşallah

HEHE TAMMM KARDEŞİM BENİMM :) BENİ HEMEN TANIRSIN ZATEN BEN DELİ ÖNLÜĞÜYLE GEZİYORUM HEMEN KOŞ GEL YANIMA KORKMA BENDEN :D :p

Formule Kardeş beni de yaz. Görüşmek dileği ile, sen ayarlarsın da gelmez miyim :D

capricorn' Alıntı:
Listeye bir de capricorn eklermisin formula, aksilik çıkmazsa ordayım :) bana ev kuşu diyenler utansın :p

:cry: UTANIYORUM VE KISKANIYORUM ÇÜNKÜ BEN GELEMİCEMMMMM HIH SEN BENİM YERİME BULUN ODA EFERİM :D

sağolasın erkan gel ssenide beklerim silerle buluşmak benim cok hoşuma gidiyorr

kara cocuk sende gel ozaman haksızlık olmasın sana :) gell beklerim senide gelemzsende ah yazık sana :) sanada bir canlı yayın yaparız oradan :D

ARKADAŞLAR KRALDA GELİYOR BİLİNKİ BULUŞMA KRAL GECECEKK SAĞOL KRALL BEKLİYORUM SENİDE AMA BENDEN YAKIŞIKLI OLURSAN BULUŞMADA KAVGA CIKARTIRIM BAKK :)

Arkadaşlar buluşmamız daha eğlenceli geçsin diye sanatçı arkadaşlarımız gelecek ancak ses sistemimiz yok....

bize şöyle ufak bir ses sistemi lazım gitar bağlanacak!!!

ses sistemi olan arkadaşlar bana yada formulla ya ulaşırlarsa çok seviniriz... vede çok eğleniriz:)) şimdiden teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt