Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 02 Temmuz: Anadolu Hisarı buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aşk olsun ırmak bu fırça bana mıydı. ben sana ben adanaya gidicem diyorum sen daha bana inanmıyor gibisin.

IRMAK' Alıntı:
ARKADAŞLAR BURADAN ARABA OLMAZSA EMİNÖNÜNE ORADANDA ÜSKÜDARA GECİCEZ ENGELİ AĞIR OLAN ARKADAŞLARI OLAN ARACLARLA GÖNDERECEZ BEN VE BENİM GİBİ OLANLARDA EMİNÖNÜNDEN GECEKLER KARŞIYA ANLAŞTIKMI KRAL MERAK ETMEYİN BEN VARKEN KAYBOLMAYIZ :)

İŞTE BENDE ONDAN KORKUYORUM IRMAK SENLE KAYBOLMAK DÜŞÜNSENE BÜTÜN KARİZMA AYAKLAR ALTINDA KAYBOLAN ADAM ABDO :))))

HANİ KULAĞIMADA HOŞ GELİYOOO

HADE BENİ DE YAZIN BARİ BENDE GELİMDE SİZE SABAH SABAH GİTAR ÇALARIM BELKİ, UYKUNUZ AÇILIR MUAHAHAHAH :D:D:D.

BEN VE KARGALARLA BERABER HOŞ OLUR ...

İşlerim yoğunluğundan dolayı gelemiyorum.
İyi eğlenceler

OOO MAKARAMS ARI BAĞLAR KIZ SÖYLER GELİN AĞLARR :))))
BU ŞİFREYİ ÇÖZENE BENDEN Bİ ÖĞLE YEMEĞİİ

IRMAK' Alıntı:
ARI DEĞİL SARI BAĞLAR OLACAK BEN ÇÖZDÜM YÜPPİİİ
:)

sem bidaha çözme HEP YANLIŞ ÇÖZÜYONN :)))
BU YANLIŞ ORADA HARF KAYMIŞ

MAKARAM SARI BAĞLAR
KIZ SÖYLER GELİN AĞLAR

BUYURUN ÇÖZÜN AMA SÖZ EN KIYAK YEMEK VAR UCUNDA

EVET ARKADAŞLAR AVRUPA YAKASINDA OTURAN ARKADAŞLARA BİR ARABADA DAHA AYARLADIM KİMSE EMİNÖNÜ YE GİDİP ORDANDA BEYKOZA ORDANDA HİSARA GİTMESİN AMA BİRİSİ HARİÇ ODA IRMAK İLAKİ BEN OTOBÜSLE GİDİCEM KARDEŞİM ANLAMADIM GİTTİ NE VAR BU OTOBÜSTE BİLEN VARSA LÜTFEN BENİDE BİLGİLENDİRSİN

beni eklemeyi unutmayın bende geliom ona göreeeeeeeeeeeeeee :)

kimseye yalancı demiyorum ama bu kadar kişi listeye adını yazdırdı görün bakın 20 kişiyi geçmeyecek gelenlerin sayısı
İnşallah ben yanılırım.

ARKADAŞLAR YARIN BEN GELEMİYECEĞİM KUSURUMA BAKMAYIN.. :( :( :( :( ŞEHİR DIŞINA ÇIKACAĞIM

Arkadaşlar özür dileyerek söylüyorum son andaki bir değişiklik nedeniyle gelmemek zorunda kaldım.
Aslında gelmeyi çok istiyordum ama olmadı maalesef kısmet değilmiş.
İnşallah bana fazla kırılmazsınız. Özellikle gelmesi konusunda ısrarcı olduğum papatyadan özür diliyorum.
Sizlere iyi sohbetler olsun arkadaşlar.
:( :( :(

nurhan yanılmayı herkesten çok ben istiyorum ama bunu tecrübe ettik
önceden o yüzden konuşuyorum.

mimfatih' Alıntı:
nurhan yanılmayı herkesten çok ben istiyorum ama bunu tecrübe ettik
önceden o yüzden konuşuyorum.

BEN SANA HAK VERİYORUM FATİHH BAK KAÇ KİŞİ GELİCEKK BEN ÖLE TAHMİN EDİYORUMKİ YİNE BİZ BİZE OLUCAZ HERZAMANKİ GİBİ :))

güzel bir gündü. boğaza karşı kahvaltı ve maceralı yolculuktan sonra A.kavağındaki keyif güzeldi.
Herkes sağolsun. bizlere kolaylık yapan ve bizlerin memnuniyeti için
yardımını esirgemeyen YÖROS kafe yetkilisi oğuz beye sonsuz şükranlarımı sunarım.

VE İŞTE EVE BU SAATTE GELDİM HARİKA BİR GÜNDÜ TAKİİİ EN SON ADACAFE ÇIKIŞ KÖPRÜSÜNE KADAR HARİKA GEÇTİ ORADAKİ Bİ OLAY BÜTÜN GÜZELLİKLERİ SİLDİ GÖTÜRDÜÜÜ AMA YİNEDE ÇOK EĞLENDİK FATİH ÇOK GÜZEL Bİ YERE DEĞİNMİŞSİN ANADOLU KAVAĞI YOROZ CAFE SAHİBİNER VE ÇALIŞANLARINA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ SAĞ OLSUNLAR BİZE HİİİÇ İNANILMAYACAK BİR İNDİRİM YAPTILAR %75 İNDİRİMM İŞTE DUYARLI VATANDAŞ DUYARLI Bİ İŞLETMECİ BENDE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

ORGANİZASYON

KAHVALTI BENİM ACIMDAN GÜZELDİ YENİ ARKADAŞLARI BİRE BİR TANIMA FIRSATI BULDUM UMARIM DAHA İYİ ORGANİZASYONLARDA DAHA KALABALIK OLUR KATILAN HERKESE TŞK

ABALI
[/b]

anadolu hisarındaki buluşma günümüzden yakaldığım güzel fotoğrafları siteye koyacaktım. ama organizasyonun devamıda varmış!!!!
tamamına katılmadığım için daha doğrusu çağrılmadığım için fotoğrafları koysam nolur koymasam nolur!
Bir organizasyon yapıldı ve grup ayrılıp.... neyse kime anlatıyorumki.
Sağol Nurhan çoook sağol.
şiddetle kınıyorum.
YAZIKLAR OLSUN!!!!!!

arkadaşlar benide cvp verme mecburiyetinde bulundurdunuzz..şu isim yazdırıpta gelmeme veya kendi adıma söyliyim gelememe olayınaaa...
ben ırmağa gerekli açıklamamı ve geçerli sebebimi söylemiştim...ismim gelememe ihtimalimin oılmasına rağmen yazıldı ve gelemedim bu sebeple açıklamamı tekrar yapıyorum..

ve lütfen gelmeyenlere sitem edilecekse isim belirtin ben bu konuda cidden hassaslaşmaya başladım..

ve eğlenmenize çok sevindim orada olamadığım için üzgün olduğum en başından beri belirttim şimdide belirtiyorum..
resimleri heyecanla bekliyorum..

AMAN ARKADAŞLAR HANİ DERLER YA GELENDE SAĞOLSUN GELMEYENDE BOŞVERİNNNNNNNNNN GÜZEL BİR GÜN GEÇTİMİ GEÇTİ!!!EĞLENDİNİZMİ EĞLENDİNİZZZ:):):)SİZLERLE OLMANIN TADINI BENDE ÇIKARABİLİRİM UMARIM DARISI BAŞIMA...SİZLERİ ÇOK ÖZLEDİM:)

IRMAK' Alıntı:
BENCE ARKDAŞLAR ADA CAFE DEĞİLDE BAŞKA BİRYER OLSUN GERCEKTEN SAKİN EYLENCELİ SOHPET EDEBİLECEĞİMİZ BİR MEKAN OLSUN ADA CAFEDE OYNAMAKTAN SOHPET EDEMİYORUZKİ :) BENİM FİKRİM KARŞIYA GECMİŞKEN ORALARDA ÇOK GÜZEL YERLER OLDUĞUNU DUYDUM KARŞIDAKİ ARKADAŞLAR BİZİ GETİRSİNLER BİR YERE SAKİN GÜZEL BİRGÜN GECİRELİM AMA ÇOĞUNLUK NEDERSE O OLUR

BİZ TEŞEKKÜR EDERİZ KATILANLARA KATILANAYANLARA HERZAMAN Kİ GİBİ SADECE SÜS OLSUN DİYE İSİM YAZDIRIYORLAR EVET ARKADAŞLAR GERCEKTEN ÇOK GÜZEL BİRGÜNDÜ GÜZEL EYLENDİK FATİH BİZİM ADA CAFEYE GİTME FİKRİMİZ ORADAYKEN YOKTU ARABADA BEN SÖYLEDİM ARKADAŞLARA NE DERSİNİZ BU RADANDA ADA CAFE YAPALIMMI DİYE SEN RESİMLERİ NEDEN KOYMUYORSUNKİ HERŞEYE KIZIYORSUN YAA NEYSE BEN BENDEKİLERİ GÖNDERİYORUM SİZDE EKLEYİN RESİMLERİ BÖYLE UFAKŞEYLERİ BÜYÜTMEYE GEREK YOK

Irmak hanım bu sözde sana ait. Yorum yok.

Bide şunu söyliyeyim. Benim için neyin ufak neyin önemli olduğuna sen karar veremezsin.
bu konuyu kapatalım artık sakın bana cevap hakkı doğurma.

pazar günkü organizasyon yer seçimi çok güzeldi..cimmcim ve ırmaga tşkler..

IRMAKÇIGIM GÜZEL OLAN HERŞEYİ TEKRAR YAŞADIIKÇA DAHADA GÜZELLEŞİR HERBİRİNDEN AYRI KEYİF ALINIR..BEN ANADOLU HİSARINA 10 YIL ÖNCE GİTMİŞTİM ARKADAŞLARIMLA BALIK YEMEYE:)ÇOK DAHA GÜZELLEŞMİŞ ORALAR..HELEKİ BOGAZ ENFESTİR ZATEN..TEKRARLAYALIM ARASI SOGUMASIN.YENİDEN TŞKLER..

ŞŞŞ ALOO IRMAK HANIM ŞU 15 TEMMUZU Bİ AYDINLIĞA KAVUŞTURALIMM

ALOOO ARKADAŞLAR BANA HABER VERMEDEN Mİ GİDECEKSİNİZ GİNE MÜSAİT OLURSAM GELİRİMMMMMMM

ABALI

Ada Cafe güzel bir yer
Ayrıca Oradki ilgi alaka ve hizmette mükemmel
ancak

daha farklı bir yer olmasını tavsiye ederim
AVŞA iyi bir fikir

ben çok duydum ama hiç gitmedim
en azından bir sebep olur gitmem için
:wink:

ada cafe güzel yerdir .çok eğelencelidir. bende gelmek isterdim ırmak ama kısmet değilmiş.başka sefere inşallah

O ZAMAN SON HAZIRLIKLARI YAPIN CUMA AKŞAMI AVŞAYA YOLCU KALMASINNN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt