Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Üniversiteli engelliler üzerine anket..?

Evren

Üye
Konular
13
Reaksiyonlar
1
Müjde Koca Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans Öğrencisi(liverpool hope unıversıty)engelli üniversite öğrencileri üzerine bir araştırma yürütmektedir.
Araştırmanın temel amacı, engeli kabul etme ve engelle başa çıkma davranışları arasındaki ilişkiyi ölçmek olarak özetlenebilir.Hedef kitle engelli üniversite öğrencileridir.

WORD DOKÜMANI OLARAK HAZIRLANAN ANKETİ BURAYA TIKLAYARAK BİLGİSAYARINIZA İNDİREBİLİRSİNİZ.
Anketi doldurduktan sonra, dokümanın içinde yazılı olan e-posta adresine yollarsanız çok sevinirim

senedesmus2000@hotmail.com

EVREN DEMİR

senedesmus, bu anketi foruma taşıyamaz mısın(ız)? Daha çok kişi doldurur...

Evren çok iyi bi anket biliyorum. Teşekkürler duyurduğun için.

Katılalım bakalım. Ancak bende siteye tasınması taraftarıyım.

Bu ankete bende katılmak isterim.Faydamız dokunur umarım.

Anketi bilgi@engelliler.biz ' yolladım .

Benim burdaki diğer bir amacım ıse ankara üniversitesin de okuyan engelli arkadaşlara ulaşmaktır.

Engelsiz Ankara nın tohumlarını atmak için özellikle ankara üniversitesin de okuyan engelli arkadaşların desteğıne ıhtıyacımız olduğundandır.

sevgili evren bende katılmak istiyorum mmmm okeyyy

Merhaba arkadaşlar,
Ben yüksek lisans öğrencisiyim. Üniversitede okuyan engelli öğrenciler üzerine bir çalışma yapmaktayım.
Bu konuda daha önce bu alanda çalışma yapmış olan Müjde Koca arkadaşımıza nasıl ulaşabilirim.
Yukarıda mail adresinden ulaşmaya çalıştım ama olumsuz geri bildirim olarak geri döndü.

Şimdiden teşekkürler

Bu konu 2005 tarihinde açılmış.. Yani eski bir konu..

Sanırım siz de Müjde Hanım'ın konusu gibi bir konu ile yüksek lisans tezi hazırlıyorsunuz ve tez konusu hakkında Müjde Hanım ile irtibata geçmek istiyorsunuz. Bu konu yıllar önce açıldığından Müjde Hanım'a ulaşmak tabiki kolay değildir.. Sizin için bir araştırma yaptım ve Facebook'ta iki tane Müjde Koca buldum.. İkisine de mesaj gönderin... Umarım, hangisi aradığınız Müjde Koca ise size yardımcı olacaktır...

Müjde Koca | Facebook

Saliha Müjde Koca | Facebook

Müjde hanımın çalışmasının yıllar önce olduğunu fark ettim ama yine de şansımı denemek istedim.
Çok teşekkür ederim.

Üst Alt