Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Türkü tadında yaşamak

birazdasenagla

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
merhaba ben sonradan özürlü oldum sebebi cahillikler ve maddi imkansızlıklar ailemin sürekli beni ezmesi en basiti şunu anlatayım abimin hanımına 120 gram bilezik yapıldı boşandı ama bilezikler geri alınmadı ama ben nişanımda 50 gram bilezik takıldı nişannlımdan ayrılınca o elli gram bileziği ödemek zorunda kaldım çünkü ben özürlüyüm ve asla kimseden sevgi görmedim doktorumdan başka kimseden hoş nişanlıma güvenmek istemiştim yani sevmek ve sevilmek ama o da kızım diye kandırdı beni helal olsun bi kaç kez ilişkiye girmemin bedeli bana ağır oldu oysa bana açıkça söylesede anlardım onu ama neden beni keriz yerine koydu neden depreme uğramış duygularımı dahada ağırlaştırdı benim hayatım ed öğrt kazanıpta gidememekle yıkıldı ve svgisizlikten ve cahilikten ve kimsesizlikten acıdır bazen yaşam hem de çok acı ama şükür hayattayım ve elbet beni birisi anlayacak

elbette canım seni anlayacak biri çıkacak. hatta o biri belkide burnunun dibinde, oralarda bir yerlerde.. belkide çooook uzaklarda ama seni mutlaka bulacaktır :wink:
herşey gönlünce olsun :)

evlenmeden evliliği yaşamakla en büyük hatayı yapmışsın.bu hatanın engelli olmanla bir alakası yok bence.tamamen senin kafa yapınla ilgili.neyse hata insanlara mahsus birşeydir.hata yapa yapa hata yapmamayı öğrenirsin.bundan sonraki hayatında başarılar dilerim.

Üst Alt