Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Topuklarında çökme ve topuk dikeni olan var mı?

Alime34

Yeni Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
0
Cocuklugumda ayaklarım kırılmış çıkrıkçı baglamis yıllarca içe başar yürürüm yaş ilerleyince artık ağrılarım arttı...deyisik dr lara gittim bakmadı bile en son ,araştırma hastanesi ortopediye başvurdum,film çekti ayaklarima deyişik acilardan her ikisindede tabanlarımda çökme ve topuk dikeni varmış dedi.fazla ayakta kalma dedi tabanlık verdi.ama devlet karsilamiyo parayla aldım bi ilaç bide krem verdi. Başına böyle bi olay gelen varmi yani tabanda çökme topuk dikeni....birkackez günlük işlere gittim ayakta duramadım mahvetti ağrı. En Fazla 20 dk ağrısız yürüyorum dr dedim yapacak birşey yok diyor.sizlerden böyle sorunu olup düzelen varmi

Benim de topuk dikeni sorunum var.Bu ay içinde rapor için başvurum olacak ve topuk dikenine oran verirler mi bilmiyorum. Uzun süre ayakta kalamıyorum,sürekli ortopedik ayakkabı giymek zorundayım.Evde de ortopedik terlik. Fikri olan varsa yazarsa memnun olurum?

Üst Alt