Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Teşekkür] Susurluk İlçe Tarım Müdürüne

naimsav

Üye
Konular
29
Reaksiyonlar
0
Susurluk İlçe Tarım Müdürüne

Gözlerimi yaşartan örnek bir hizmet. Bahçemde birkaç yıl önce aşıladığım armut ağaçları ve güllerimin yapraklarını
böçekler sardı ağaçlar kurumaya yüz tuttu ,ilaç alayım birine ilaçlatayım diye kara kara düşünürken,
yolda İlçe Tarım Müdürü Sayın İbrahim AVCI ile karşılaştım böcekler için kendisinden ilaç ismi istedim ,
ben arkadaşlarım ile konuşayım size sabahleyin cep telefonu ile ilaç ismi bildireyim dedi,
hatta sabah kaçta karkarsın erken uyandırıp rahatsız etmeyeyim dedi, ben gece 02 de yatarım sabah 7-8 de
tavuklarımı çıkarmak için kalkarım dedim, burdaki anlayışına şaşırdım böyle anlayış çok kişide gördüm,
ertesi gün sabah 8 de bahçede bu yıl ektiğim fidanları sularken, söz verdiği gibi cep telefonu ile aradı,
dış kapıda arkadaşlar seni bekliyor dedi, köyüme, evime Ziraat Teknisyenlerini ve gerekli ilaçlarla yollamış
böçekli armut ağaç ve güllerim , Ziraat teknisyenleri tarafından ilaçlandı , içim rahatlandı ilacı alsam kime
ilaçlatayım diye düşunmektende kurtardı,ben tekerlekli sandalyede nasıl ilaçlayım diye üzülmekten de kurtardı.
Sevinçten gözlerimi yaşartan anlayış ve örnek hizmettinden dolayı SUSURLUK İlçe Tarım Müdürü
Sayın İbrahim AVCI 'a, Ziraat Teknisyenleri Sayın Turhan BAHAR ve Sayın Murat CEYHAN 'a
benim önümdeki englli ,engelliğimi hissetirmeden kaldırdıkları için,bu örnek çalışma ve yardımlarından dolayı
candan teşekkür eder en içten saygılarımı sunarım...
http://naimsavileparapleji.sitemynet.com / 30 yıllık tam parapleji ) Naim Sav- SUSURLUK- Saygılarımla

cok ınce bır davranıs,duyarlılık.alkıslanmaya deger cıdden..

susurluk ilçe tarım müdürlüğüne

Susurluk İlçe Tarım Müdürüne duyarlı yaklaşımları için teşekkür ederim.

Aynı Hasssasiyetin ve duyarlılığın devlet büyüklerimize de sıçramasını isterim.

gerçekten teşekkurlerrrrr....bu duyarlılıkların artması temennisiyle..

bende benim mekiğe üç beş çiçek böcek ekeyim diyodumda korkuyodum şimdi bu çiçekler ilaçlanmak felan ister diye korkmama gerek yokmuş saolsun ilaçlayanlar çıkıyomuş

Diğer kurum ve kuruluşlar da aynı anlayış aynı duyarlıkla görev yapsalardı dunyamız ne güzel olurdu,
bu duygulandırıcı örnek çalışma ve yardımlarından dolayı SUSURLUK İlçe Tarım Müdürü
Sayın İbrahim AVCI ' ya ,Ziraat Teknisyenleri Sayın Turhan BAHAR ,Sayın Murat CEYLAN' a tekrar teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.
Saygılarımla

Bu yazdıklarım,hiç bir ağaç yetiştirmeyen, hiç bir ağaç aşılamayanları sıkabilir,ama benim gibi çocukluğundan beri
ağaç ekme ,ağaç aşılamayayla uğraşanlar beni çok iyi anlar ,yine bir armut ağacı, kazayı geçirdiğimden bir kaç yıl sonra
tekerlekli sandalye içinde aşıladığım, bu gun 10 yıllık aşıllı armut ağacı, üstunde bir çok meyvası olan bir ağaç ama ne
olduysa hastalandı Susurluk İlçe Tarım Müdürü ve Teknisyenleri bu gün yine gelip ilaçladılar sağ olsunlar ellerinden
geleni yapıyorlar ama ağaçı kurtarmak için kesip yeni filiz çıkarmaya çalışacaklarını da söylediler,
bu gun ilaçlama yapan teknisyenlerin içten ve candan bir ağacı kurtarmak için ilaçlı su dolu ilaç pompasını sırtlayıp ilaçlama
yapmaları dikatimi çekti ,önceleri takım elbiseleri ütülü, gıravatlı masa başından kalkmayanlar hemen aklıma geldi,
biz gerçekten Avrupalaşıyoruz galiba, benim İstanbul da kazadan önce çalıştığım yabancı şirketin makina mühendisleri
gözümün önüne geldi,kısım ustabaşı olarak benim kısmımda bir arıza olduğu zaman bildirdiğimde tamirci ustaların dan
önce yabancı makina mühendisleri gelir ama takım elbise ve gıravatlı değil, iş tulum elbiselerle arıza yeri yağlı aşırı sıcak demeden arızalı motoru mühendisler kucaklayıp sökerler yenisini veya tamir edip takarlardı, ayaklarında o sıcakta çizmeler başlarında koruyucu kasklar ,tulum elbiseler, onların çalımalarını iş disiplinlerini hayretle izlerdim,
şimdi bu gun ayni çalışmaları bizim türklerde görmek beni çok sevindirdi, bu içten çalışma ve çabalarınızdan dolayı
Teşekkürler Susurluk İlçe Tarım Müdürü Sayın İbrahim AVCI , Teknisyenler Sayın Turhan BAHAR, Sayın Murat CEYHAN
Türkiyem sizin gibi candan hizmet edenlerle kalkınır,sonsuz teşekkürler sonsuz saygılar sizin gibi ülkeme içten
hizmet edenlere, Saygılarımla

Teşekkürler Naim bey bu ülkede güzel şeylerinde olabildiğini hatırlattığınız için. Teşekkürler bize bu duyguyu yaşatan işinin ehli kişiler.

Sevgili meslektaşlarımla gurur duydum :p :p :p
Helal olsun onlara...
Ben de teşekkür ediyorum... :wink:

geçen yıl kuruma durumuna gelen Armut ağaçım bu yıl yemyeşil ve üzeri meyve dolu, bu duruma tekrar dönmesini saylayan önce Allah'a,
sonra ilaçlamalarını sağlayan ve ellerinden geleni içten çabalarıyla uğraşan Sayın Susurluk İlçe Tarım Mudurluğune içten teşekkürlerimi ve Saygılarımı Sunarım.

Üst Alt