Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Tekerlekli sandalye için uygun fiyatla iç-dış lastik, yedek parça: Medros Medikal

OturanBoğa

Yönetici
Konular
674
Reaksiyonlar
710
Akülü tekerlekli sandalye, manuel tekerlekli sandalye ile ilgil neredeyse tüm yedek parçalar şuradan temin edilebilir: medrosmedikal.com

Tekerlekli sandalye için ön ve arka jant, çatal ve aksesuarlar,

Her ölçüde ve kalitede ön ve arka lastikler ve yedek parçalar (Schwalbe, Kenda, Primo, INNOVA, DURO, IMPAC, Golden Boy, Cheng Shin gri, nach Profil=

Renkli tekerlekli sandalye lastikleri

Koltuk, başlık, emniyet kemeri, kolçak, fren sistemleri, teker çatalları vs.vs.vs. tüm yedek parçalar

Telefon: 0312 566 65 70
GSM: 0533 137 33 64
Medros Medikal - Ankara

1MFq6in.png

İncelediğim kadarıyla internette Tr içerikli en iyi sportif yedek parça sitesi, teker sorunları için artık dışarı çıkmak dükkan dükkan gezmek gerekmeyecek yedek parça tedariği konusunda çok faydalı olucaktır. Bilgi için teşekkürler oturanboğa.

Bulunmayan meyra tipi araçların lastiklerinin bulunacağı adres..

arkadaşlar Bulunmayan meyra tipi araçların lastiklerini de pedal bisikletten bulabilirsiniz.
çin malı lastikler satıyorlar ama malzeme kaliteli ve normal lastiklerin 1/3 fiyatına..

ön tekeri ne yapcaz abi

bana yumusak silikon teker gerek

kaç liradan gidiyor manuel tekerlekli sandalyelerin iç ve dış lastikleri arka ? sitede fiyat yazmıyor

uygun fiyatla sözü pek olmamış. ben pedal bisikletten 2 arka lastik lastik dışına 12+12 tl iç lastik 20+20tl toplamda 44tl

''medros medikal' 'dikkatli olalım ....!!

Akülü sandalyemin ön tekerleği çok yıprandığı için, geçenlerde internette bununla ilgili ufak bir arama yapmıştım, bu sitede de tavsiye edilen ''MEDROS MEDİKAL'' adında bir medikalcı ye rastladım.. bir çift ön dolgu tekere ihtiyacım olduğunu söyledim oda bana ''Çelikten,vidalı çıkarıla bilir jantlı dolma teker'' ürün olduğunu ve bu şekilde 160 TL .olduğunu söyledi ..bende tamam 2-3 kuruş fazla olsun o üründen olsun diyerek 160 ₺ hesabına yatırdım...
2 gün sonra bana gelen jant ise tam aksine çelik vidalı değil son derece basit malzeme olan plastik jant olarak geldi..

şimdi düşünüyorum da dürüst esnaflık dururken , karşısındaki insanın hayır duasını almak dururken butür pazarlamacı müsvetteleri insanlıklarını 2 kuruşa neden satarlar..?? yorum sizin.

Arkadaşlar bu tür firmaları ifşa etmek adına yazdım.. göründüğü üzere ''kainatta taşlar tükendiği kadar malesef kötüler tükenmiyor''...

Selam Ahmet karacalar Medrosmedikal size söyledi geri gönderin Yanlış olan Tekeri veya jantı degişim yapalım diye sizden ses çıkmadı
anlıyamadım bu kadar ufak bi hatayı bu kadar büyütünce ne geçicek elinize
6 ay oldu tekeri göndermemişsin şimdi çıkıp diyosun medros medikal kötü Çok teşekkür ederiz...

.neyin yanlışından bahsediyorsun sen.. Defalarca on kere söyledim belki..buna rağmen malzemeden ç**mak ne demek engellileri bile d*landr*bilck düzeyde elinizden geleni yapıyorsunuz.. Bide geri gönder değiştirelim diyorsun..güven olsaydı başta yanlış yapmazdın ..ayrıca anlayamazsın ki sen ...!! Yürüyemeyen biri için elden ayaktan farkı yoktur bahsedilen şeyin. Değermiydi 3 kuruş için..

Son düzenleme:
ne oldu b.yrin mi şişti.....anlamaman normaldir..haksızlığa karşı gelmeyi ''acındırma'' olarak nitelendiren akıldan yoksundur .. çok şaşırma :) @gtcgokhan

şikayetini onlara söyle gelip burda şikayet etme çocuk gibi. ufak hataları neden büyütürsünüz? arayıp konuşursun o da olmadı dava edersin

[FONT=sans-serif]Mehaba arkadaşlar. Yaklaşık 1.5 ay önce Bilgay Bey'den 2 Ön ve 2 arka dış lastik aldım ve şu anda çok memnunum. Kendisine ilgisi ve alakasından dolayı teşekkür ederim..[/FONT]

Bende iki sefer oldu arka teker aldım havalı olanlardan bana gelem ilk örünü 2.5 seneye yakın kullandım ve hala kullanımı vardı yenilemek istedim ve şuan aynı lastik 1 aydır kullanıyorum ve çok memnunum ön lastik siparişinide en yakın zaman da vereceğim bu lastikler daha önce kullandığımız poşet gibi lastiklerden çok çok iyi her engelliye tavsiye ederim beni burdan tanıyan tanır niyetim reklam yapmakta değildir
Herkese saygılarımla.

Iyigunler,
Kullanmış olduğum aracının havalu arka lastikleri iki ayda patlıyor 12×1/4 olculu.
yakın yerde araba lastikleri tamircisi var Ona götürüyorum ücretli olarak Biz anlamayız dedi Tornavida ile çıkarmaya çalıştı çıkaramadi. bisiklet tamircisi Ne gideceksiniz dedi
onun için patlamayan dolgu lastik arıyorum
bu Canta olur mu lütfen bilgi verin

internet üzerinden online satış yapan www.destegiz.com firması bütün akülü sandalye yedek parçalarını çok uygun fiyatlarla satıyor. Tekerlek, akü, joystick ve motor fiyatları müşteriyi memnun edebilir.
Ankara'da Bayram bisiklet 05325970564 bütün engelli sandalye ve scooterlerinin dolgu ve havalı tekerleklerini birinci elden en uygun fiyatla satıyor.

Akü için Ankara'da Akücü Hasan Mutlu Ağabeyimizi 05327374240 öneriyoruz. Engelli dostu bir esnafımızdır. Maddi durumu olmayan engelli arkadaşlarımıza elinden geldiğince yardımcı oluyor. Kendisinden Allah razı olsun.

60 Amper ve üstü jel aküler yerine yarı fiyatına alabileceğiniz Mutlu Akünün Full enerji akülerini güvenle kullanabilirsiniz.

28, 33 ve 44 Amper aküler yerine 20 Amperlik kuru akülerden takabilirsiniz. Hem yarı parasına sıfır akü almış olacaksınız, hem iki üç saatte tam şarj edip yeniden kullanabilirsiniz, hem sandalyenizin ağırlığı en az 15 kilogram hafifleyecek, hem de bütün akülü sandalyelerde bir tam şarjla 12 kilometre yol yapabilirsiniz. Üstelik akü .

Bozulduğunda büyük aküye vermediğiniz yarı parasına yeniden iki akü alıp bir kaç yıl dahs kullanabilirsiniz. Tek kötü yanı 20 amperlik aküyle tam doluyken en fazla 12 kilometre gidebilirken 33 Amperlik aküyle 25 kilometre ve 44 Amperlik aküyle ise 38 kilometre boyunca gezebilirsiniz. Buna karşılık 20 Amperlik aküler 2-3 ssatte dolarken, 33 Amperlik aküler 5-6 saatte dolar. 44 Amperlik aküler ise 8-10 saatte dolar. Ve ayrıca 20 Amperlik aküyü şarj etmek için şarj aleti 2 Amper akım basar ve şaej aleti ısınmadığı için 10 seneyi geçkin bozulmadan şarj aletini kullanabilirsiniz. Oysa 33 amperlik aküyü şarj etmek için 3,3 Amper akıma ve 44 amperlik aküyü şarj etmek için de 4,4 amperlik akıma ihtiyaç.vardır. şarj aleti ısınır ve fan devreye girer.

Bir yıl içinde fan tozdan sıkışır ve tam devirle dönmez. Bu devrenin aşırı ısınmasına neden olur. Yüksek frekans bobini ısınarak özelliğini kaybedebilir. Bu durumda şarj aleti en fazla 1 amper akım basabilir ve aküleriniz bir günde falan dolmaya başlar. Veya bu ısıya dayanamayan şaej aleti çıkış devresi cayır cayır yanar. Yeni şsrj aleti almanız gerekir.

Manuel sandalyemin ön tekerleri şişme. İkide bir iç lastiği patlıyor. Kolay bulunmuyor. Şişme ön tekerler dolgu teker ile değiştirilebilir mi?

şişme on tekerlerde arka tekerlerde dolguylan degişebilir fakat her jant a dolgu yada havalı lastik olmaz bazılarını jantlan beraber almak zorunda kalabilirsiniz hepinize kolay gele yollarda kalmamamız dileyimlen .:)

birde not diyeyim herşeyde ole cokda uygun fiyatlı degil medikal işi niyeyse kim ne tutdurursa malesef ...

He-man[FONT=sans-serif] jantın icerdende resmini cek at [/FONT]

Üst Alt