Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Tek gözüm görmüyor. Yüzde kaç oranında rapor alabilirim?

egemat1

%32 veriliyor değişen bir şey yok. eskiden rapor alanlar %40 ve üstü alırken emekli olmasınlar diye bu hükümet %32 düşürdü.

İron
mahkemeye başvurupta eski oranını alan varmı hiç görmedim hiç mi emsal bir karar yok

kardeşim mahkemeye versen ne olacak kaybedersin yargı hükümetin atadığı hakim ve savcılarla dolu bağımsız yargı yok artık kalmadı. 2008 yılında evet diyenler emekli maaşlarını düşürdü ve 2000 yılından sonra engelli rapor oranları düştü. Halk kendi istedi ve bu halka müstahaktır. arada sende yandın o ayrı bir konu ama halkın kararına saygı duymak lazım. raporun %40 olsa bile emekli maaşı denen bir şey kalmayacak yakında zaten emekli olan birde devlete borçlu çıkar bu sistem değişmedikçe.

Ben 2008 yılında Ankara da rapor çıkardım. tek göz %32 verdi doktorla konuştuğumda eskiden %40 tek göze veriliyor dedi ve yeni kitapçıkta oranlar maalesef düşürüldü dedi.

Üst Alt