Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Tedaviye yanıt vermeyen antidepresanlar..?

kutsal95

Yeni Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
5
merhaba ben kendimi bildim bileli veseve ve evhamlı takıntılı biriiyim kaygı bozukluğuda var bu yüzden bağışıklı sistemi hastalığına yakalandım. ben bir tane özelde psikiyatri ye gittim 1 yıl boyunca fayda verir diye. doktorun yaklaşımı ben sana ilaç vericem 2 veya 4 saatte kana karışınca sana iyi gelecek dedi bu süreçte neredeyse tüm ilaçları denedim bir ilaç 3 ve 4 günde fayda vermedi diğerini geçti. zaten piyasada 20 civarı antidepresan var dedi hatta ilk başlarda epilepsi ilaçları bile verdi. bende hiçbiri fayda etmedi. sadece solian hapını ilk verdiğinde 10 gün kadar bir rahatlama oldu ama sonra onu kullana kullana beyin alıştı herhalde etki etmedi.zaten etki olmayıncada dozajı artırıyor ama faydası yok ben en son bıraktım zaten bu psikolojik hastalık benim bağırsağımı etkiledi diye gittim . günlük hayatıma devam eden biriydim ama yaşamımı kısıtlıyordu şu anda da devam ediyorum ama sizde böyle bir durum yaşayan ve iyileşen veya tavisye ediceğiniz hap veya doktor var mı? psikologa gittim fiyatları pahalı 2 defa gittim hani anlatınca rahatlama oluyor ama oda fayda etmedi ben telkine açık biri değilim .şimdiden teşekkür ederim .

kutsal95

sürekli denenrek etkin dozsajı bulmaya calısıyor
hangi antidepresanları kullandınız acaba

söyledikleriniz antidepresant değil.antipsikotik sınıfına giriyor.her antipsikotiğin farklı mekanizmaları vardır ve etkileri kişiden kişiye farklılıklar gösterir.doktorunuz size uygun gelen antipsikotiği buluncaya kadar ilaçlarınızı değiştirecektir.normal bi durum bu.bu sırada sizin doktorunuzla işbirliği içinde çalışmanız önemli.size uygun gelen ilacı birlikte bulmalısınız.geçmiş olsun

faux
Teşekkür ederim ama hepsini denedik başka bir doktor arıcam bana en son Amerika veya Avrupa'da tanıdığın varsa onlar aracıyla ilaç getirt dedi. Benim tanıdık yok malasef. Ben başka birine gidicem.

Üst Alt