Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Tanıtım] Mavi ve yeşilin eşsiz güzelliği: Gökçeada (İmroz)

Sirine

Aktif Üye
Konular
49
Reaksiyonlar
0
gökçeda...türkiyenin en büyük adası!deniz.güneş,kum mavi ve yeşilin birleşimi muhteşem zeytin ağaçlarının kokusuyla,meşhur dibek kahvesi,tuz gölüyle:)birde arkadaşların eşsiz sohbetleri...kafa dinlemek isteyen insanlar için bulunmaz fırsat...
form tatil konuluydu benimde çorbada tuzum olsun dedim :)

Re: [Tanıtım] Mavi ve yeşilin eşsiz güzelliği: İmroz!!

şirine82' Alıntı:
...form tatil konuluydu benimde çorbada tuzum olsun dedim :)

Teşekkürler şirine82. Yeni sezona çok var.. Bir kez daha hatırlatman gerekecek galiba. :wink:

Gökçeada muhteşem bir yerdir. Gerçekten kafa dinlemek isteyenler için ideal :lol: Bence yazı beklemeye gerek yok . Her mevsimde gidilebilir. Ben de herkese tavsiye ediyorum. Gidin görün :wink:

HAKLISIN AKASYA YAZ KIŞ HARİKA BİR YER

Hic gormedim tavsiyen icin saol sirine denemeye deger bi yer oldugunu tahmin ediyorum;)

akasya' Alıntı:
Gökçeada muhteşem bir yerdir. Gerçekten kafa dinlemek isteyenler için ideal :lol: Bence yazı beklemeye gerek yok . Her mevsimde gidilebilir. Ben de herkese tavsiye ediyorum. Gidin görün :wink:

Tabii, durumu uygun olan gidebilir de, bence çalışanlar için iki mevsim vardır: "TATİLİ HAKETME MEVSİMİ" ve "TATİL MEVSİMİ". Önce haketmek gerekir di mi? :wink:

Abi haftasonları gidilebilir diye düşünmüştüm ben . Zaten kışın uzun süre kalınırsa bunalıma girilebilir :lol:

Arkadaşlarla gitmek mi...Almıyım ben...
mümkünse 10 senede bir olsun öyle bişiy. Her kafadan bir ses çıkar. Kimse üstüne toz kondurmaz vs....

Ben alıyım yarimi yada ailemi yanıma...OOOhhhhhh...

Gükçeada.Güzel fikir. Teşekkür ederim şirin şeyyyy :):)

evet gökçeada gerçekten çok güzel bi yer.bende gittim bu yaz 3 gün kalabildim ancak ama bayıılldıım oraya.tuz gölü acayip güzel.ordaki çamuru zerine sürüyorsun kapkara oluyorsun .üzerinde kuruyo sonra koşa koşa denize dalıyorsun orda yıkanıyorsun.çok zevkliydi yaa.1 kere yapmama rağmen tenimdeki farklılığı hissetmiştim.ve dilek kahvesiii orada mutlaka çay içmelisiniz.bide oranın meşhur bi kilisesi vardı orayada gitmiştim ama içeri giremedim.o gün meğer bi papaz evleniyormuş.o kadar kalabalıktıki arabamızı park edecek yer bulamadık.eski rum evlerini,zeytinlikleri gezmenizi tavsiye ederim.yol kenarındaki bağdem ağaçlarından da taş ile badem düşürmeyi becerebiliyorsanız biraz araklayıp tadına bakmanızı tavsiye ederim:)
ben orayı çok sevmiştim.hele bide orada bi çiçek gördüm kocamandı bembeyaz.ona tek gecelik prenses diyorlarmış.o adaya özgü bir çiçekmiş.tohumlarını almıştım ama malesef tutturamadım bizim bahçede. :cry:

Düşünülebilir aslında..... :roll:

Sağol Şirine :)

Şirine, Çok güzel anlatmışsın yaa.Mümkün olsa tek başıma giderdim. :D yinede not alayım.Yaza belli olmaz. :lol: Teşekkürler...

harita.jpg

Arkadaşlar haritada gösterdiğim gökçeada'dan bahsediyoruz değil mi? Yanlışlıkla Yunan adalarına gönderip ikinci bir kardak krizine yol açmak istemem.

Gitmek qörmek istediqim nadir yerLerden.
ßir fiLmde aşık oLmuştum adaya.
AYIN KARANLIK YÜZÜ FiLmiydi...

bLaCkRaCe' Alıntı:
Gitmek qörmek istediqim nadir yerLerden.
ßir fiLmde aşık oLmuştum adaya.
AYIN KARANLIK YÜZÜ FiLmiydi...

AMA VAR YA O FİLM BERBAT ÖTESİ....PİŞMAN OLMUŞTUM GİTTİĞİME GİDECEĞİME....
:lol: [/b]

Üst Alt