Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Talasemi olan kim var?

Konular
8
Reaksiyonlar
0
Korkarım bu başlık altındaki tek mesaj benimki olacak. Birkaç arkadaşım var burada talasemili, ama onlar bu başlığı görecekte, yazacakta... :) Zaten ben biliyorum onların kim olduğunu...
E bizden başka kim var?

burdayım

ben varım ama sen yeni birilerini bekliyordun biliyorum...Sanırım sitede talasemili olarak bizbizeyiz max_red_ line'ı da sayarsak 2-3 kişi birde imren vardı degil mi?

Bende Varımmmm...

Yaaa Yaaa Malasef bide ben varım :D :wink:

BENDE VARIM ÇOK FAZLA UĞRAMASAMDA ARA SIRA UĞRUYORUM ARKADAŞLAR

Talasemili arkadaşlar sizi böyle alalım...

yapmayın yahu,bende varım ve sanki tanışıyoruz :D

OOOOO burası çoğalmaya başlamış :D Herkes hoş gelmiş :p Arada bi uğramayın yaaa... her zaman gelinnnn :wink:

Olur İmrencim, sende her zaman gel :D Hoşbulduk bu arada :wink:

Aslında thalasmi değilim ama yanlış teşhis ve tanlış tedavi uygulaması nedeniyle hastalığım thalasemi majör olarak geçmekte.

talo

Durun bende geldim,burda tanıdıgım arkadaşlarda varmış sevindim. İmreni ,Ömeri tanıyorum.

Talasemili arkadaşlardan Ankara Gazi Üniversitesinde tedavi olan varmı ? kendilerinden bilgi almak istiyorum.

herkese merhaba:
ben yeni üyeyim belki konu eski ama ben talesemi hastasıyım (anemi taşıyıcısın falan dediler) ama pek fazla sorun yaşamıyorum sadece çabuk yoruluyorum
her sabah yorgun kalkıyorum...

tcomert arkadaşım gibi bende taşıyıcısıyım. Bende de sadece yorgunluk oluyor ;) başka bi problem yok. Birde evleneceğimiz kişinin taşıyıcı olmaması gerekiyomuş.:p

geç olsa da ben de geldim...:cool:
typhoon gezmediğin yer girmediğin internet sitesi yok bakıorum da...:p

Selam arkadaşlar bir talasemili daha geldi aranıza. Bendeniz de beta talasemi major tanısıyla tedavi görmekteyim.

Durun bende geldim,burda tanıdıgım arkadaşlarda varmış sevindim. İmreni ,Ömeri tanıyorum.

Talasemili olupta imreni ömeri tayfunu zeyneli tanımaynı tanımıyorum :D

daha çiçeği burnunda üyeyim bende THALASEMİ MAJOR üm arkadaşlar
burada epey talasemili olmasına sevindim yalnızlık çekmeyeceğim ve irtibatta olalım derim

Selam bende tasiyiciyom mcv 60 cikti oran olarak bir deger veroliyormu

Geç olsun güç olmasın bende geldim :)
Orak hücreli anemi (talasemi majör)

Akdeniz anemisi hastalığı

Arkadaşlar Akdeniz anemisi hastası olan varmı

Üst Alt