Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Takı tasarımcısı kim var?

DERYA.A

Yeni Üye
Konular
9
Reaksiyonlar
0
:arrow: selam arkadaşlar ben 3 yıldır TAKı TASARIMI yapıyorum .
ve yaklaşık 3 aydırda pc ortamında çizin yapmaya çalışıyorum.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlarla tanışmak isterim.tabi sizlerde istersenız..
saygılarımla / arkadaşlar

AAA Merhaba Derya
Evet çok zevkli iştir bende prf. olmasada amatörce uğraştım bi ara kurslara başaldım ama işlerden vakit olmuyordu pek hafta sonları gidiyordum bazen mthiş zevkli bir iş... Hele bi de kendine yapıyosan dahada müthiş sabırsızlıkla bitsin takayım diye bekliyosun :D Sen baya Profosyonelce uğraşıyorsun sevindim zevkli bir iş...

uğraşmaya çalışıyorum

selam . çok sevindim benim gibi sizinde takı yapmayı seviyor olmanıza . siz kursuna gidiyormuşsunuz .ben onada gitmedim kendi kendime öğrendim .fakat ben kendime yapmıyorum satıyorum ve bayada bir satışım oluyor . sizede öneririm .meraklısı k çünki

benim işim tekstil aksesuarı aynı takı tasarımına benzer bende çizim ve tasarımları pc ortamında yapmaktayım ve beğenilen çalışmaların kalıplarını yaparak üretimini yapmaktayım çeşitli metal aksesuar ve taşlı toka broş düğme gibi ürünleri tasarlamaktayız

merhaba derya; takı tasarımı yapıyorum demişsin ne güzel.Gercekten güzel bir getirisi oluyor mu? Nerelere kimlere satıyorsun? Bende evde yapabilecegim ve gelir saglayabilecegim bir iş arıyorum.Takıyı bu yüzden düşünüyorum ama bu konuda hiç bilgim yok :(Önce öğrenmem gerek biliyorum.Lütfen yaptıgın işi daha ayrıntılı yazarsan sevinirim...Tabi sadece derya değil diğer arkadaslarda fikir verirse cok sevinirim.

slm bu arada kusuruma bakmayın sorunuza bu kadar geç cevap verdığım için özür dilerım sizden .
evet evde takı yapıyorum ve arkadaş çevreme satıyorum.. fazla bır getırısı yok belkı yağmasada damlıyor derlerya aynı o hesap ..
takı tasarımı kursları var onlara gıdebilirsiniz .ha bana sorarsanız sen gitinmi diye ben gıtmedim .kendı kendıme evde öğrendım

sız bır bayansınız emının kı tiğ işini biliyorsunuzdur
sizlere bır kolye modeli verıyım sıyah bır oya ipine renk renk küçük oya boncukalrından dizin baya bir diizin baslarken 15 zincir çekin ve orayı sıkı ığne yapın bırleştırın .sonra dizdiğimiz boncukları küçük küçük örümcekler yaparak boncuklar ortasında kalacak şekilde örün bunu boynunuza göre ayarlayın ve sonuna aynı şekilde zincir çekerek oraya da halka yapın oraya 7 sıra olacak şekilde yapın ucunada küçük bir düğme dikin işte sizlere bır kolye modeli

merhaba meslekdaşlarım olduğunu sevindim.bende takı tasarımı yapıyorum 3 seneye yakın bi zamandır.önce bi bujiteriden öğretmesini isteyerek öğrenmeye başladım ve daha sonra profesyonel olmak için kursuna atıldım.ancak bu işte ürettiklerinizi satma problemi yaşıyorum herkes gibi.ayrıca pc de çizim yapma konusunda bilgi verirmisiniz derya ve memoten arkadaşlar ?ben böyle bişi hiç denemedim denemek isterim.bide bedava siteler varmış onlardan bi site kurup orada sergilemek işe yaramı aceba ürünleri diye düşünüyorum.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirlerse çok işimize yarayacak gerçekten.emeğimizle kazanmak gerçekten çok zevkli bişi. :wink:

evet ahklısın şeker kız benimde böyle bir sitı kurmak gibi bir fıkrım var aslında ben şu an jevelcad diye bır program var onda öğrnmeye çabalıyorum aslında fakat göründüğü kadar kolay değil kursuna gitmek şart

slm

bende bi süredir taki tasarimi ile uğraşiyorum. ancak satiş konusunda o yeterince başarili olduğumu söyleyemicem arkadaşlar...

Ben de amatör olarak uğraşıyorum takı tasarımı konusunda.Kendim yapıyorum kendim takıyorum... :D

iyiymiş senın kisi şehribanu takıya para vermezsin işte

Parasından dolayı değil Derya,hobi olarak güzel bir uğraş takı tasarımı,hayallerinin takılarını ortaya çıkarmak büyük bir keyif benim için....

tabi ki bu işle uğraşırken kendine yapmamak olmaz.ben en güzellerini kendime ayırıyorum önce :wink: yeri gelmişken burda belirteyim.ben sürekli çalışabileceğim,takı ile ilgili büyük şirketler arıyorum arkadaşlar.yurt içi ve yurt dışı olabilir.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar vede konuyla ilgilenenlenenler iletişime geçerse çok mutlu olurum.

bu arlar bende boncuklarla taki yapiyorum ama bunun egitimin almak istiyorm Deryacım senin takilarinni resmini görmüstüm diger sitede harikasin bitanem o takilarindan bana yollarmisin?

daha önceden resımlerı yerlestırecektım fakat nasıl yapıcamı bilemedım ondan gecıkmelı oldu beyenmene sevındım

haklısınız gerçektende çok zevklı bir uğraş .hem insanın düşünce gücünü geliştiriyor .hem de ufkunu

bende 1 ay kursa gittim.kendim yapıp kendim kullanıyorum:)
ayrıca takı yaparken bütün stresimi atıyorum...

yok ben erkeğim anlamam takıdan filan derken şaka şaka.boş kalanlar ıçın için iyi bir uğraş aslında.yaptıklarını görmek isteriz ama:))sonrada daha güzelini fikir yapabiliriz.

Üst Alt