Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

"Sürücü olamaz" raporunun üzerine, özel hastaneden aldığım raporla H ehliyet aldım..?

kemalbaser34

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
"Sürücü olamaz" raporunun üzerine, özel hastaneden aldığım raporla H ehliyet aldım..?

Slm arkadaslar ben ehliyet almak için ist kartal devlet hastanesine basvurdum heyet sürücü olamaz raporu verdi bende özel poliklinikten özel tertibatlı araç sürücü olabilir raporu alarak ehliyet aldım simdi asıl sorum ben özel tertibatlı araç almak için devlet hastanesinden rapor almam gerekiyor bi sorunla karsılasabilirmiyim yada ne yapmalıyım bana yardımcı olabilirmisiniz smdiden tesekkürler herkese...

Tabiki ceza işlem uygulanır normalde özelden alınan raporla ehliyette alınmaz bence yanlış yapmışın.

Özelden alınan raporla ehliyet alınamayacağını nereden çıkarıyorsunuz.Otoritenin yetkilendirdiği her sağlık kuruluşundan rapor alıp, ehliyet alabilirsiniz.

ben ehliyeti aldım onda sorun yok ben ötv indriminden araba alıcam ne yapmam gerekiyor onu soruyorum arkadaslar

Eğer sürücü belgenizi emniyetten alabilmişseniz, ne ala. Özel klinikten rapor almanızın bir zararı yok. Sonuçta emniyet onaylamış...

Genelde emniyet özel hastaneden alınan raporu onaylamaz, Engelli Sağlık Kurulu Raporu Düzenlemeye Yetkili Sağlık Kuruluşları Listesi'den birinden alınmasını şart koşar...

Ama araç alımı için özel hastanelerden alınan rapor hiç bir işe yaramaz. Engelli Sağlık Kurulu Raporu Düzenlemeye Yetkili Sağlık Kuruluşları Listesi'den almanız şart. Araç raporu alırken devlet hatanesindekilerin ehliyetinixze karışmaya hakları yok. Baktınız ki mırın-kırın ediyorlar, süreci sonlandırmadan ayrılın hastaneden.

tesekkür ederim bülent bey konuya degindiğiniz için emniyet hiç bir sorun cıkarmadı ben ehliyeti aldım 1 senedirde o ehliyetle otomatik vites araba kullanabiliyorum araba almak içinde devlet hastanesine gidip rapor almak istiyorum inş sorun cıkarmazlar

Üst Alt