Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sultan papağanı

nbrn75

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Herkes kendi hobisinden bahsetmiş.Ben de anlatayım dedim :)

Ben papağanlarla ilgileniyorum.Bir çift sultan papağanım var.Erkek yabani ancak dişi aşırı evcil.

İlk yuvalarından bir yavrumuz var.Şimdi yeniden kuluçkadalar.5 yumurta yaptılar.Bakalım bekliyoruz.Ancak bu sefer yavruları satacağız herhalde.Bu kadar nüfusu kaldırmaz ev :lol:

fotoraf0041qi1.jpg

006bo8.jpg

fotoraf0099ks3.jpg

anammmmmmmmm kurban olur ablası onlara..nolur yavruların fotolarınıda istioruz lütfennnnn.......ay çok şekerler yaw bunlar

benimde vardı sultan papağanım..çok şirin oluyorlar..korkaklar birde.. :D benim kuşum korktuğu zaman ibiğini kaldırıyordu pısst pısstt edip duruyordu.. :D ama kuş deyip geçmemek lazım çok zeki bir kuş sultan papağanı..bir zamanlar en yakın arkadaşımdı..vefat etti.. :(

artık istemiyorum kuş... kafeste kalmasına içim el vermiyor.. :(
kuşların yeri doğa özgürce uçmalı onlar..küçücük bir kafes içine tıkamak acımasızlık gibi geliyor bana.. :(

çok şekerler yavruladıklarında bitanesine ben talip olabilirim tabi nerede doğduğuna bağlı şayet istanbulsa ben malatyaya göç etmeyi düşünüyroum burdaki nemli havanın yanında ordaki kuru havada mutlu olurlarmı bilemiyroum ama yavrularınızdan birine alıştırmak için talibim şimdiden çok şirinler...

Güncel fotolarını koyabilir misiniz?

çok sevimliymiş ki..:) ilk defa petshopta görmüştüm burda sultan papağanını.. biraz şaşkın olmaları hoşuma gidiyo sanırım..:) e biraz da ürkek görünüyolardı Allahım Allahım..:):)

Üst Alt