Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Starkey işitme cihazı hakkındaki görüşlerinizi yazar mısınız?

sevgili hunsal
o destiny puls hakkinda en dogru bilgileri siz verirsin tesekkur ederim
acaba cikis gucu ozellikleri nasildir cok ileri isitme kaybina cevap verebilirmi denerim onuda sizden bilgi alirsam daha bi cesaretle giderdim starkeye bellimi olur belkide iyi olabilir
cihaz iyiyse zatende destinyyi ovenler cogunlukta starkeyin cihazlarini begenmeyenlerde cogunlukta senede bi servislede ugrasilir duzgun bi duyma sagliyacaksa

starkey destiny 1600 kulak içi mi benim kaybım sag sol 73 db yani cihaz odyoda belirtlilen 8000 sınırını karşılıyormu
fiyatları garantileri nasıl starkeyin
bu ses berraklığı herkez söylüyor formda
ben oticon agil denedim yakın zamanda güzeldi yalnız kulak arkası veriyorlar kulak içi karşılamaz dediler benim işitme kaybıma
starkeyi bende merak ediyorum açıkçası karar veremedim.

Ben 6senedir starkey işitme cihazını kullanıyorum ve hiç bir sorunla karşılaşmadım çok memnunun.En az10-12 gün pilide gidiyor sabah 7 de takıyorum akşam en erken 23 de çıkarıyorum tavsiye ederim.[ işitme cihazım kulak içi ]

Starkey ile görüşleriniz ne memnun musunuz. Araştırma yapmama değer mi...
Ben Oticon ya da Phonak düşünüyorum ama ..
Memnun musunuz...

Cihazın kataloğunda kulağa telefon yaklaştığınfa otomatik olarak telefon modula geçeceği yazılıydı. Denetilen cihazda da telefonu kulağa yaklaştırınca "bip" sesi yapıyor ve telefon moduna geçiyordu.
Bana verilen cihazda ise bu özellik çalışmıyordu.
Uzun süre "olacak, yanlış ayarlamışız, şimdi ayarladık" v.s. gibi şeylerle oyalandım,
daha sonra "ses çıkmasa da telefon moduna geçiyor" gibi yalanlarla ikna edilmeye çalışıldım.
Bunun dışında yine kataloğunda yazılı başka kimi özellikleri de yoktu, dolayısı ile cihaza güvenim sarsıldı.
Tüketici hakem heyeti vasıtası ile cihazı iade ettim.
Ancak anladığım kadarı ile cihaz oluştan arızalı idi ve Starkey'in merkezi değil, bayii tarafından mağdur edildim.
Buradaki Starkey ofisi bayilikten şubeye dönüştükten sonra tutumları tamamen değişti. Muhtemelen de bu durum Starkey'in değil, kapanan bayiliğin kabahati idi.
Sonuç olarak, Starkey'i seçenekler listenize koymanızı öneririm.

merhaba hunsal kardes.Benim kaybim da sag 76- sol82 db-dir.sinirsel.Bana yardimci olun.benim 3500dolar param var ve hepsini cihaza yatiracagim.20gun olar ki swift 120 kullaniyorum,ses cok gelse de ayirt edemiyorum ama tüm ince sesleri neredeyse duyar oldum.Bu cihaza alişdikdan sonra o parayla çift cihaz almayi düsünüyorum.gönül istiyor ki 3500 verip sağa exelia,yahud naida s 9 alayim solda da svifti kullanayim,bir de düsünüyorum ki,belki de sağa naida s 5,sola ise naida s3 alayim.hangisi iyi olur?bir sorun da s5lerde telecoil olmamasi/diger arkadaslar da fikir yazsinlar

senoleker merhaba , ben de isitme özürlüyüm, bugüne kadar 3 degisik marka kullandim..her 3 ün den de memnun idim, ama son kullandigim , STARKEY cihazini sanirsin ki...hic duyma kaybi yasamamis biri gibiyim...

tabi ki, teknoloji olarak son ürün , fiyati 7500 8.000 bin arasi ..ama saglik hic bir seye benzemiyor..cokda mutluyum ve topluma girebiliyorum...size de tekrar gecmis olsun ...

secoonder Merhaba , öncelikle cok gecmis olsun , sayet benimle iletisime gecerseniz size yardimci olmak isterim...ben de ileri derecede duyma kaybim olan biriyim.. STARKEY in en son teknoloji Cihazini kullniyorum , bir birimizden bilgi alisverisi yapabiliriz...yardimci olmaya elimden geldigi kadar yardimci olmaya gayret ederim...hatta size kulndigim cihazlarin resimlerini gönderebilirim.
Kolayliklar dilerim

merhaba BlueWeis oncelik gecmiş olsun bnm de ileri derecede kaybım var otıcon diger markaları denedim sesleri malesef begenmedim.bide starkey markayı deniyecem ins 1 aya kadar cıkacakmıs cihazlar bide senin kullandıgı memunmusun starkeyden yardımcınız beklerim tesekkurler.

merhaba arkadaslar starkey işitme cihazı 1 aya kadar yeni cihazlar cıkacak diolar cok guzel inanılmaz dediler bide.otıcon diğer markaları denedim sesleri begenmedim .bu sefer starkey işitme cihazı denemeyi dusunuyom.kulak arkadı BTE.ileri derecede kaybım var .sizin göruslerınız varsa yazabilşrmisiniz tesekkurler
gecmiş olsun

Widexide beğenmedinse starkey mıtarkeyi boşver

Çok ileriyse hiç bişi fayda etmez

Merhaba ,

ben uzun yillar Starkey cihazi kullaniyorum..cok ama cok memnunum... ilk hailmden ki gibi isitebiliyorum. size de tafsiye ederim. Biz Annem icinde almistik 2 adet , ileri duyma kaybi olanlar icinde gecerli, ama kullanamdan Vefat etti.. cokda pahali cihazlar, isterseniz size gerekli ise , sataniliriz ? cep telefonundan dahi ayar olabiliyor. yasadiginiz aksakliklar icinde , cok sasirmadim,,, TR de hersey aldatmaca..Elimizdeki Cihazlar , direk Almanya dan islamrladik,,Bilginize

starkey de bir alana bir bedava kampanya var buna ne diyorsunuz 1 haziraz itibari ile s serisine bakabildınız mı

starkey livio1200 modeli kullanan var mı? cihazı beğendim. Bluetooth özelliği aparatsız olması ayrıca bir güzellik. Fiyat da uygun... Şuan widex fusion uniquıe 220 modeli kullanıyorum ve çok da memnunum. Widexler çok pahallı şu sıra... ama starkey Livio 1200 modeli hakkında görüşlerinizi merak ediyorum...

arkadaşlar 1 hafta olmuş; soruma cevap verebilecek birisi yok mu?

LORD_55100
aman markandan modelınden memnunsan degıstırme degıstırmek zorundaysanda aynısını hıc olmazsa aynı markadan al
her markanın her seyı baska baska

Starkey isitme cihazi

Akrep21

Merhaba , evet ben uzun yillardir STARKEY cihazi kullaniyorum ,bu firma cihazi ilk cikardiginda, isitme özürlü Cocuklara cikrmisti, Dünya nin hic bir cihazi Starkey gibi isitme yetisine sahip degil ve olamaz, bazilari yazmis ,STARKEY i bosver diye, yazik , cok üzüldüm, bilgisi olmayanda yaziyor, ben 15 yildir STARKEY kulaniyorum...ayni ilk dogdugum gibi sanki hic duyma kaybi yasamiyorum gibi...herkese tafsiye ederim...ben ilk zamanler kulak arkasi kullandim, ( Phonak ) busa iyiydi , ama STARKEY in yerini hic bir Cihaz tutamaz, hatta 3 degisik marka kullandim...en son 15 yildir Kulakici kullaniyrum ,cift tarafli .olarak..sizede cok gecmis olsun.umarim duyma yetisine kavusursunuz !!

Üst Alt