Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sporda beslenmenin önemi nedir?

ahmet311

Üye
Konular
17
Reaksiyonlar
0
Evde barfix ve dambill ile calisiyorum barfix antremanlari yapiyorum dambill 10 kg calisiyom ama tekrar sayilarimi arttiramiyorum kac aydir beslenmem cok kotu koronadan sonra hicbisey yiyemiyom nerdeyse et urunleri yiyemiyorum yogurt yumurta filan yok tavuk doner en fazla yiyom onun disinda et yiyemiyorum gelismemi etkilermi beslenme

Vücut çalışıyorsan 1/3'i antreman, 1/3'i beslenme ve 1/3'i de dinlenmedir. Beslenmene çok dikkat edeceksin özellikle. Karbonhidrat ve protein alımı çok önemli. Ucuz olduğu için genelde yumurta ve tavuk eti tercih ediliyor protein için. Eğer beslenmen yeterli olmazsa bir ilerleme sağlayamazsın.

cardinals

Cok tesekkur ederim suanda bi ilerleme zaten kat edemiyorum basta kullandigim ilac risperdal ve akinetondan dolayi ve bel fitigindan saniyordum ama beslenme en onemlisi imis gercekten tesekkurler

ahmet311 Dostum beslenme olmadığı taktirde gelişim kesinlikle bekleme. makro ve micro besin değerlerini ayarlaman gerekiyor. kafana göre beslenmekte olmaz. cardinals arkadas ucuz olduğu için yumurta ve tavuk demiş ama kendiside cok bilgi sahibi değil. yumurta ve sür besin değerlerinden dolayı tüketilir şuan memlekette ucuz bir ürün yok kendisini bilgilendirin. türk kaynaklardan değil yabancı kaynaklardan arastırmanı öneririm ahmet

Tesekkurler suan fiyatlar yuzunden dogru duzgun beslenmek munkun degil soylediginiz gibi bende neden gelisemiyorum diyordum sebebi buymus cok tesekkur ederim cevaplar icin

ahmet311

tabiki direk beslenmeyi 4*4'lük yapıp antremanları düzgün yapmazsan yine gelişemezsin. bunların hepsi puzzleın parcası. birtanesi eksik olursa tamamlanmaz puzzle başarılar

bionic

Valla evde suanlik calisiyom ilerde belki spora yazilirim yaptigim sey barfix cekmek 6 tekrar 10 set yapiyorum suanki programim boyle

bionic Kırmızı ete göre dedim. :) Memlekette her şey pahalı, ne yapsın kuru ekmekle mi gelişim kaydetmeye çalışsın? :)

UnFeeLinq

Evet haklisin bende kendimi gelistirmek istiyorum ama koronavirusten sonra koku tat bozuklugu yasiyorum yogurt peynir zar zor yiyorum sorun burda basliyor yorum icin tesekkurler

Üst Alt