Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Spor yapmak isteyen engelliler buraya yazabilir

Konular
32
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar aranızda fedarasyona bağlı olarak aktif spor yapmak isteyen olursa bana Özel mesajdan ulaşsın.aranan nitelikler ortabedik engelli bacaktan koldan vs engelli olması gerekiyor özelikle bayanlarin katılması daha iyi olur

Merhaba nasıl yardımcı olabilirsiniz acaba spor yapmak istersek hangi spor dalaları

Engellilerin yapabileceği her branş var şuan aktif olan oturarak voleybol atıcılık bocce biraz grup olussun detayları aciklyacagim sen bilgilerini yazarsan ben yaş boy yasadigin şehir rahatsızlığın iletişim vs ben hocaya ileteceğim kısa sürede dönüş yapariz

özelikle bayanlarin katılması daha iyi olur
Niye hemserim baylar spor yapamzmı.

Orda ayrım yapmadım baylarida kayıt yapıyorum. Orda bayanları özelikle belirtmemin sebebi bayan sporcu eksik olmasi

Tamam hemserim kolay gelsin bu msjı yazman iyi oldu

çok güzel olurdu ama yaşımız geçti artık. 41 yaşında buffon bile futbolu bırakıyor 44 de bizden hiç iş çıkmaz :)

gençler kaçırmasın ama.

Yaşadığı il ve Yaş kriteri var mı?

Yaş sınırı ve il ilçe sınırı yok yaş ortalaması büyük genç olsa tabiki daha iyi olur gelecekleri için YouTube'dan oturak voleybolu izleyebilirsiniz Facebook sayfamızda paravoley gundem özellikle bayan yazma sebebim bayan takımı 2 tane daha fazla olursa lig kurulacak şimdi erkekler ligi da oynuyorlar

@Mustafa kemal70

Hocam hort olacak afola ben işitme engelli yım İzmir'e geldim yeni bana önereceğiniz hoca varmıdır? İzmir'i tam bilmiyorum çevreye aşina olmak açısından

Merhaba,
spor olarak bilek güreşi ve yüzme yapıyorum. diğer sporları da yapmak isterim. Beni listeye ekleyin.

Üst Alt