Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sosyal hizmet uzmanları

onon

Aktif Üye
Konular
16
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmetler bölümünde okuyan ve mezun arkadaşlar bi site oluşturmuşlar. Lazım olabilir soru ve önerileriniz, danışmak istediğiniz konular için.

adres : www.sosyalhizmetuzmanlari.cjb.net

Saygılarımla...

Onon saol sitemizin linkini verdiğin için tüm arkadaşları bekleriz bu arada

Merhabalar, Onur kardeşim teşekkür ediyorum bizleri buluşturmak için gösterdiğin gayretlerinden ötürü.

Işık ve Sevgiyle...

İzin verirseniz ben üçünüze de teşekkür etmek istiyorum. :)
Hacettepe Ünv. Sos. Hiz. Yük. Okulundan Veli Duyan hocamızın izniyle, birçok makaleyi sitede yayınlıyorum: www.engelliler.biz/sosyal_bakis.htm ve www.engelliler.biz/akademik.htm
Bu yönde bizlere yol gösterir ve yayınlanmasında fayda gördüğünüz makaleleri bizimle paylaşırsanız çok seviniriz.

Not: Çalışmalarınızda sitenin ziyaretçi profilinden yararlanmak isterseniz, söylemeniz yeterlli...

Tabiki de paylaşırız elimizdeki makaleleri sizlerle bu tür çalışmalar oldukça biz haber vereceğiz sizlere, ayrıca Altı Nokta'da yaptığımız bir tezi de oranın kütüphanesine bırakmıştık... Tezimizin konusu Görme Engelli Bireylerin Sosyal Problemleri idi ... İncelemek isteyen oradan ulaşabilir.... Herkese Saygılar

çok teşekkurler arkadaşlar hem burda oldugunuz için... hem de paylaşımcı ruhunuz için...

Manevi tatmini yüksek bir işim olsun isterdim hep...
Gıpta ettim sizlere :)

Paylaşımlarınız için teşekkürler :)

Sitemize ilgi gösteren arkadaşlara teşekkürler........

Üst Alt