Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Soru] Spor müsabakalarını izlemek için bir kart var mı?

• Konbuyu başlatan GoXEl
  • Başlangıç tarihi
G

GoXEl

ARKADAŞLAR,
ENGELLİLERİN SPOR MÜSABAKALARINA ÜCRETSİZ GİRMELERİNİ SAĞLAYAN KART BEYAZ KART MI...

BEYAZ KART İSE NASIL ÇIKARILIYOR, BENİM HİÇ OLMADI EN BAŞTAN SÜREÇ KONUSUNDA YARDIM/RİCA.

BEYAZ KART DEĞİLSEDE HANGİ KARTI HANGİ KURUM/KURULUŞTAN ÇIKARACAĞIZ ACİL YARDIM LÜTFEN...

İYİ DE SPOR MÜSABAKALARININ İETT İLE NE ALAKASI VAR... BENİM SORDUĞUM SEYAHAT DEĞİL SPOR MÜSABAKALARINA GİRİŞ İÇİN KULLANILAN KART YAWS :)

ÖZÜRLÜ KİMLİK KARTLARI GEÇERLİ İDİ ARTIK NÜFUS CÜZDANLARINDA ÖZÜRLÜ İBARESİ VAR. BENİM HİÇ KARTIM OLMADI AMA OLANLARI BİLİYOM

İzmirde maçlara gittiğim olur ancak böle beyaz kart falan duymadım sormadılarda. Ancak gerekirse başbakanlık özürlü kimlik kartı kullanılabilir. Yılbaşından sonrada kimlik kartlarına işlenecek ya o kullanılır.

Özel bir kart yok. Varolan Özürlü Kimlik Kartı beya o yoksa nüfus cüzdanlarına işlenecek olan sakatlık ibaresiyle giriş yapılabilir...

BİZ ORHANGAZİDE ÖZEL KART YAPTIRARAK İLÇE SDAT VE KAPALI SPOR SALONUNA ÜCRETSİZ GİRİŞ YAPABİLİYORUZ

Üst Alt