Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Soru] Hadi bana bi akıl verin..?

bayke

Üye
Konular
58
Reaksiyonlar
0
hadi bana bi akıl verin.

bi arkadaşım, kocasının kendisini aldattığını
düşünüyordu.. adam evde, işte sabah akşam bilgisayarın
başındaymış vs vs... neler çevirdiğini öğrenebilir
misin? dedi.
kıramadım. evdeki bilgisayara ve laptopuna bi
trojan/keyloger (casus yazılım) attım. şimdi
bilgisayarda ne yapıyorsa bana gizli raporu otomatik
geliyor. şifreler kullanıcı adları,virgülüne kadar
çetteki muhabbetleri..herif türkiye'de ne kadar
arkadaşlık sitesi varsa hepsine üye olmuş.
neyse detaya girmeyeyim.
şimdi ben bu bilgileri arkadaşıma versem kesin
boşanacaklar. yazık yaa dünya tatlısı iki de küçük
çocukları var.
vermesem herif boynuz yaldızlamaya devam edecek.
eee söyleyin bakiim SİZ OLSAYDINIZ NE YAPARDINIZ.

not: olay kurgu değil gerçektir.
artııı..ben hacker değilim..trojan yerleştirmekte sadece birazcık bilgi gerektiren kolay bi iştir.

zampra herzaman zamparadır. internet sadece bunların çalışma alanını genişletmiştir. özel yaşama müdehale anayasal suç biliyorum.. istesem tüm şifrelerini değiştirip onu tamamen bloke edebilirim ama...
sadece dükkanını mühürlemiş olurum
o da mahalle aralarında işportacılığa başlar..yani yine satışa devam eder.

huylu huyundan vaz geçmez
tende gelen teneşirde gider.

Bende oturanboğaya katılıyorum
Hıyara de ki, eşin bana senin onu internette aldattığını düşündüğünü söyledi. Eğer ayapını denk almazsan, sonunu iyi görmüyorum
Adamı oltaya çek, görüşmeye karısını yolla!
inş.adam aklını başına alır.2 çocuğunu düşünse iyi eder :evil:

OturanBoğa' Alıntı:
Adamı oltaya çek, görüşmeye karısını yolla!

valla bencede böle yapsan iyi olur.
yoksa bu işin sonu iki ucu........... değnek :D
bırak kendileri aralarında halletsin

benim önerim; eşinide adamın üye olduğu arkadaşlık sitelerinden birine üye yap. eşi orada adamın nickine mesaj atıp bir şekilde sohbet kursun.

sende; eşine, -adamın kötü niyetli olup olmadığını bilmiyorum. ama böyle sitelere bazı üyelikler yapmış. bunu çok kötü algılamıyorum, sen başka bir bayan olarak sohbet kur. eşini bir sına sen daha iyi değerlendirirsin, de. derim. ama zor bir durum kolay gelsin.

YAZIK

BENCE ADAMLA KONUŞ VE EŞİN BÖYLE BİR ŞEY DÜŞÜNÜYOR BEN SENİ EŞİNE SÖYLEYEYİMMİ YOK SA BU İŞTEN VAZGEÇERMİSİN DİYE AMA KONUŞTUKTAN SONRA ADAM HUYUNU DEĞİŞTİRMİYORSA NE YAPARSIN ACABA BİLEMEM

çok zor bi durum :shock: bence de bayana hiçbişey söyleme. bir arkadaşın dediğin gibi, mail yazıp onun hangi sitelere üyeliği olduğunu listelersin, bütün dökümanları gösterirsin ki korksun. elde ettiğin bilgileri ona gönderirsen baya bi şoka girecektir zaten. sonra da adama ayağını denk almasını, bu bilgileri olduğu gibi eşine verebileceğini söylersin. ailesini biraz olsun seviosa zaten korkacaktır.

mutlaka adamın dinlediği sözüne kulak verdiği biri vardır (abisi .babası )gibi kimseler adamı yaptığı yanlıştan geri çevirebilir
sübyanlara yazık kimseye yazık olmazda

çok kötü bir durum gerçekten :cry:
insanın beyni duruyor bu gibi durumlarda amma benimde aklıma şöyle bir şey geldi bir bayan olarak sizde onunla görüşmeye devam edin hatta sizde evli bir bayan olun ve aynen onun yaptığı taktikten gidin yani onun üye olduğu sitelere sizde üye olun ve kendi yanlışını evli bir bayanda belki üçüncü bir göz olarak bakıp görüp kendi eşinin evliliğinin kıymetini anlamasına yardımcı olabilirsiniz hatta o bayan biraz acımasızda olsun eşinin nasıl ruhunun duymadığını falan yani aynı o arkadaşınız gibi bilmiyorum aklıma gelen bu:?: :!:

VALLA ARAPSAÇI OLMUŞ HİKAYEMİZ...
ALLAH YARDIM ETSİN DİYORUM....EŞİ ÖĞRENDİĞİNDE YIKIMI DÜŞÜNEMİYORUM....HOŞ HİSSEL BİR ŞEKİLDE HİSSETMİŞ ALDATILDIĞINI...BİR KADIN BOŞU BOŞUNA DEMEZ BİR ARKADAŞINA ŞÜPLENELİYORUM YARDIM ET!!!...UMARIM ADAMIN BU SİTELERDEKİ ARKADAŞLIKLARI GERÇEĞE DÖNÜŞEMEMİŞTİR HENÜZ HOŞ YAPACAĞINI YAPMIŞ....ANLAMAM Kİ BU ERKEKLERİN GÖZLERİ NEDEN BÖLE DIŞARDADIR :roll:
KİM OLURSA OLSUN ALDATIYOSA BOYU DEVRİLSİN VALLA YASIK YA GÜNAHTIR HELEKİ ÇOCUKLARI VARSAAA.....HİÇ YAKIŞIYOMU EVLİ BARKLI ARKADAŞLIK SİTELERİNDE....
BENCE ÖLE AİLE BÜYÜKLERİNİ KARIŞTIRMADAN YARDIM EDECEK GÜVEN VERİLEBİLECEK İNSANLAR TARAFINDAN BU İŞ SESSİZ SEDASIZ HALLEDİLMELİ...ÖZELLİKLE BAYANIN BİR GURURU VAR....
BANA GÖRE GÖZ UCUYLA BAKMAK BİLE ALDATMAKTIR.....ZOR BİR DURUM....TEHDİTLE OLACAK İŞTE DEĞİL Bİ YOK MAİL AT YOK KARISINI GÖRÜŞMEYE ÇAĞIR...KONUŞARAK İKİSİNİN HALLETMESİ GEREKEN AİLEVİ BİR OLAY BİRAZ CESARET BİRAZ METANET.....HALK ARASINDA BİR TABİR VARDIR KARI_KOCA ARASINA GİRİLMEZ....ONLAR KENDİ ARALARINDA HERŞEYİ DÜŞÜNEREK OLUMLU BİR KARAR VERECEKTİR.....TABİKİ ERKEK KARAKTERİMİZ PİŞMANLIĞININ FARKINA VARIR GEÇ OLMADAN....!KOLAY GELSİN :roll:

görüşmeye karısı giderse bi aile faciası yaşanabilir bence karısına göster ne biliyosan okut zaten o ne yapacağına kendisi karar verecektir önemli olan bilmesi karı koca arasına girilmez valla sadece sen kadının senden ricasını yerine getir gerisini onlara bırak

BANA ARKADAŞINI SÖYLE SANA KİM OLDUĞUNU SÖYLEYEYİM :D :D :D
ARKADAŞIN OLDUĞUNA EMİNSİN DEĞİL Mİ?

Sevgili Bayke,
1-Senden korkulur :twisted:
2-Senin bilgisayara keylogger attım tikkat et :D
3-Nasrettin hoca misali: Be hey köftehorlar! Hırsızın hiç mi suçu yoktu? :lol:
4-Herkese selamlar

alperstein' Alıntı:
Sevgili Bayke,
1-Senden korkulur :twisted:
2-Senin bilgisayara keylogger attım tikkat et :D
3-Nasrettin hoca misali: Be hey köftehorlar! Hırsızın hiç mi suçu yoktu? :lol:
4-Herkese selamlar

1- bilgisayara portlardan girmedim..hiyyç uğraşamam okadar. ekstra müdehale olarak sadece ad-aware sine bu trojan benim yakinim olur ona elleşme dedim :D
2- yiğidin malı meydanda korkum ve sakladığım bi şii yok :D ama yinede soriim susmak için şartların nedir?
3- hırsızımız tipik bi kader kurbanı (orayı hiç gıdıklama) :lol:
4- ve aleyküm selaaam.

AYRİYETEN AKIL VEREN HERKESE TEŞEKKÜRLER.
ama henüz ne şiş yansın ne kebap türü politik bi çözüm önerisi gelmedi. :?:

:) "hadi bana bi akil verin"... ukela rekursion böyle bi bashlik görür de durur mu hic?!... zorlama bile olsa yazar bishiler :-D
valla bayke, shishi, kebabi bilemicem ama kendimi senin yerine koymaya calishtim da:

en yakin arkadashim gelse, "kocamdan shüpheleniorum, onu azcik ispionla" dese yapmazdim heralde... arkadashimi ne kadar sevsem ve kocasinin ne kadar kötü sheyler yaptigindan shüphelensem bile, onu ispionlamayi, haberi olmadan o derece özeline girmeyi dogru bulmazdim, bulamiorum... simurg_anka ya katiliom: iyi niyetle bile olsa özel hayata müdahale etmek hosh bishi diil... senin iyi niyetinden %100 emin olsam da ispionculugu sana yakishtirmakta zorlaniom, ama olmush bi kere, bulashmishin bu ishe :):p...

adam 24 saat bilgisayarin bashindan kalkamiosa (ister aldatsin, ister aldatmasin), karisinin, cocuklarinin yüzüne bakmiosa zaten bishiiler yanlish gidiyor demektir... sanirim arkadashim icin yapabilicem en iyi shey o "hiyar" kocasiyla oturup dogru düzgün konusharak bu ishi halletmeye calishmasini teshvik etmek olurdu... ya da, senin gibi erkek olsam, kocasiyla bizzat erkek erkege konushmayi teklif ederdim belki, bilemicem, ama trojen atmak???? :)...

adami oltaya cekip, görüshmeye karisini yollama fikrini ben de hic mi hic begenmedim acikcasi :)...

baykecim, senin yerinde olsam trojenimi mrojenimi geri ceker, bu ishe hic bulashmamish gibi yapardim... arkadashina yardim etmek istiosan söle ona, konushsun kocasiyla... boshuna dememishler: hayvanlar koklasha, koklasha, insanlar...... neydi?... ispionlasha, ispionlasha? :p...

walla konushsunlar, koklashsinlar ne yapiolarsa yapsinlar ama bi evde (birbirini ispionlayan) iki yabanciymish gibi yashamayi birakmanin yolunu arasinlar...

sevgiler....

[size=2]not: ukalaliga devam:
yanlish hatirlamiosam, hackerler müthish donanima sahip, iyi tanidigi bir sistemin gözden kacmish olabilecek aciklarini, zayif noktalarini bulup kapatmak icin -ne yaptigini cok, cok iyi bilerek- sisteme saldiranlardir... gelishmek isteyen her sistemin olmassa olmazidir hackerler (ah, ah keshke hacker olabilseydim =|)...
crackerler 'kötü' niyetli hackerdir, sisteme zarar vermek icin saldirirlar...
bir de hackerlere özenen scriptkiddie.ler var, bunlarin niyeti de ii degildir ama cracker.lerin aksine hic bi moktan anlamaslar... netten cektikleri programlarla saldirirlar... ne saldirdigi sistemden ne de kullandigi programdan anlamaslar, bu ishin ucunun nereye varicani bile kestiremesler pek... bilgisizlikleri yüzünden cracker.lerden bile daha zarar verici olabilirler bazen ;)...

o adama yaptigin trojen saldirisiyla bu üc kategorinin hangisine daha yakin buluosun kendini baykejim? :p:) (kizma! mucksSs)...

notun notu: burda sistem yerine o ailenin icinde bulundugu hassas durumu ele alinca panik olyuom birass... bu yüsden sonucunun hangi boyutlara erishecegini kestiremedigin "saldirilardan" uzak dur derim ve iyi geceler dileriiiiym =)[/size]

bayana olanlarla ılgılı bılgı vermeyın.ama adama bısey yapılmalı...
kendınızı hacker gıbı tanıtıp onla ılgılı tum özel ve genel bılgılerın elınızde oldugunu soyleyıp hatta bırazda bam telıne basıp aılesıne vermesı gereken onemı ön plana cıkararak konusabılırsınız...
belkı ınsafa gelır....
bı evlılıgı bozmak o kadar kolaykı...ama çözüm bu mu? yanı bayana herseyı anlatıp o evlılıgı dagıtmak?.....
bu cok ınce ve detaylı dusunulmesı gereken bı konu...

rekursion dio kiiii...!
yanlish hatirlamiosam, hackerler müthish donanima sahip, iyi tanidigi bir sistemin gözden kacmish olabilecek aciklarini, zayif noktalarini bulup kapatmak icin -ne yaptigini cok, cok iyi bilerek- sisteme saldiranlardir... gelishmek isteyen her sistemin olmassa olmazidir hackerler (ah, ah keshke hacker olabilseydim =|)...
crackerler 'kötü' niyetli hackerdir, sisteme zarar vermek icin saldirirlar...
bir de hackerlere özenen scriptkiddie.ler var, bunlarin niyeti de ii degildir ama cracker.lerin aksine hic bi moktan anlamaslar... netten cektikleri programlarla saldirirlar... ne saldirdigi sistemden ne de kullandigi programdan anlamaslar, bu ishin ucunun nereye varicani bile kestiremesler pek... bilgisizlikleri yüzünden cracker.lerden bile daha zarar verici olabilirler bazen Wink...

o adama yaptigin trojen saldirisiyla bu üc kategorinin hangisine daha yakin buluosun kendini baykejim? RazzSmile (kizma! mucksSs)...
valla recursion:
hacker mı..kraker mi..? bilmiyom ama benden olsa olsa
püsküüüt olur :D
bu işlerin nasıl yapıldığını azbuçuk biliyorum diyelim.
kimi araba ,kimi futbol,kimi içki kumar,kimi karı kız meraklısıdır,
ben de program meraklısıyım. işime
yarasın yaramasın ilgimi çeken programı netten indirip kurarım..günlerce
kurcalayıp çözmeye çalışırım..çünkü bi programı çözmek için
uğraşmak bi kadını çözmeye çalışmaktan daha keyifli
ve mantıklı. programların en azından bi çözümü var.
en büyük tehlikesi pisimin göçmesidir..onu bi formatla toparlarım...ama diğeri..! beni göçürüyor ki formatın mümkünatı yohh :D
mecburen uzun süre hizmet dışı kalıyorum..

GERÇEKDEN COK HASSAS Bİ KONU :roll: VE Bİ OKADARDA SİNİR BOZUCU Bİ KONU :x ARKADAŞLAR BENCEDE EŞLER KENDİLERİ OTURUP ACIK BİŞEKİLDE SORUNLARINI TARTIŞSINLAR...BEN BAYANIN YERİNDE OLASAYDIM EYER EŞİMDEN BU ŞEKİLDE ŞÜPHELENSEYDİM KENDİM MESELAYİ ÖNCE ORTAMI YAKALAYIP SONRADA AĞZINDAN LAF ALMAYA ÇALIŞIRDIM.. ZATEN EŞİ İYİ KÖTÜ BİŞEKİLDE Bİ YERDE POT KIRAR EŞİNE HAKSIZ DAVRANIYOSA...ONDAN SONRA KONUYA GÖRE KONUŞARAK SORUNLARINI ÇÖZEBİLİRLER Kİ SEVİYELİ OLMASINDA BAYANIN ROLÜ COK DAHA FAZLA OLMALI YANİ ELİNDEN GELDİĞİNCE KENDİNE HAKİM OLMALI EYER GERÇEKDEN Bİ AMACI VARSA...NASIL DESEM :roll: NABZA GÖRE ŞERBET VEREBİLDİMİ İŞ HALLOLMUŞDUR BENCE :roll: ALLAH YAR VE YARDIMCILARI OLSUN NE DİYİM BAŞKA :( :( :(

ARADAN BAYAA Bİ ZAMAN GEÇMİŞ. SONUÇ NE BU ARADA BAYKE?? (yaw meraklıyım napimm çatladımm iştee.sormadan duramadım) :lol:

bence kadınla bir olup adamı öldürün :p şaka şaka :)

yaw abi boşver ne karışıyon sonra sen kötü olursun karı koca arasına girmemek lazım

aaa olayın devamını gazetelerde okumuşsunuzdur diye buraya yazmadım.
kadın adamın penisini kesip köpeklere atmış.
yani tipik bi "yorgan gitti kavga bitti " olayı..
çocuklar da şimdi babalarına teyze diyolarmış :lol:
...

trojanı silip
-beceremedim,olmadı yapamadım dedim.
sonuç ne olursa olsun bi aşamadan sonra kabağın benim başımda patlaması kaçınılmazdı.

yok canım daha neler bilgi ışıktır asıl paylaşılmıyosa alıcan adam karısından bilgi saklıyosa her yol caizde uzun iş :p

Üst Alt