Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Soru] Fizik tedavi merkezine gitmemizi engelleyen Bayrampaşa Belediyesi'ne karşı ne yapabiliriz?

sahranur28

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
[Soru] Fizik tedavi merkezine gitmemizi engelleyen Bayrampaşa Belediyesi'ne karşı ne yapabiliriz?

arkadaslar bugun ınanılmaz bır sok ıle karsılastım bayrampasa beledıyesı fızık tedavı ve rehabılıtasyon merkezı acmıs ve orda yaklasık 1 seneye yakındır tedavı terapı vs seylerden yararlanıyordum ben gazı osman pasada oturuyorum sadece bır sokak ayırıyor mesele bu 1 senedır ordayım ortama alısmısım tedavım ıyı gıdıyor derken karsıma soyle bırsey cıktı
bugun secımler yaklastı ya artık bayrampasa dısından olanlar ucretlendırılecek sok tabı sımdıye kadar nerdeydınız be adamlar hastayı tedavı etmeyemı yoksa psıkolojısınımı bozmaya calısıyorsunuz sımdı bu adamlara ne yapmamız gerekıyor sadece ben degıl bayrampasadan olan engellı arkadaslarım bıle sok gecırdı bırbırımıze alıstık bırbırımızdenmutluyuz derken ınanılmaz bır sınır harbı yasattılar ve bırseyler yapmak ıstıyorum ne yapabılırım dıyede sızlerın fıkrını almak ıstıyorum cunku allaha havale edın demeyın bana once bız bırseyler yapalım sonra havale ederız bıze engel olmalarına ızın vermemelıyız :?:

bu belediyelerden nedir çektiğimiz diyeceğim tepki toplucağımı biliyorum ama bu benim hayatımsa elbette şikayetçi olmama gerekiyor.benim şikayetim şu bitmek bilmeyen yol çalışmaları bitsede hiçbirşeye benzemeyen,engellileri engellemek için elinden gelen çabayı gösteren bir belediyeye sahibiz.ben üsküdarda oturuyorum.bundan öncedi belediye üsküdar çarşısı ve çevresine öyle bir yol yaptıkı inanaın dünyada eşi benzeri yoktur.yürünmemesi için evet evet yyürüyebilen insanlar bile zor yürüyor artık tekerlekli sandalyedeki bizleri düşünün.neyse o belediye gitti.bu son gelenden ümütliydik çünki engelliller için birçok şey yapmıştı ve hala yapmaya devam ediyor.ama nedense o yollar düzelmiyor.soruyorum neden tek başıma tekerlekli sandalyemle çarşıma gidip alışverişim yapabilirken bundan mahrum kalıyorum.herzaman büyük alışverişlere gitmek zorunda bırakılıyorum.birilerinin cebi dolsun diye orası burası kazılırken haktan hukuktan korkan yok.seçimler yaklaşırken şikayetlerimizi herkeze duyırmak zorundayız arkadaşlar

ne mantık!!! Niyet bozukluğu bu oluyor demek ki

Üst Alt