Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Soru] Belediyeden su faturası konusunda indirim için ne yapılmalı?

murattolga

Üye
Konular
56
Reaksiyonlar
0
mrb.arkadaşlar su faturasında bilindiği gibi özürlülerin %50indirim hakkı var. bu hakkı alabilmek için ne yapmalıyız.saygılarımla.

su faturası kimin üzerineyse onunla birlikte idaresine git,daha sonra fatura üstünde olan kişi suyu kapatıcam diyecek ve sen diyeceksin ben alacağım üzerime...o kapatma işlemini tamamlayacak depzitosunu alacak sen depozitonun %50'sini ödeyeceksin ve engelli kimlik kartının bir fotokopisini ve nufüs cüzdanın bir fotokopisini istiyorlardı unutmadıysam.. hepsi bu :)

depozite ne kadar alıyolar belki bende üstüme alırım

O her ile göre değişebilir, başarı

Bursa için: BUSKİ
Aralık 2007 AYI TEMİNAT ÜCRET TARİFESİ
1-MESKEN ABONE TEMİNATI 100.60.-YTL.

Not: Mersin için çok aradım ama bulamadım :( Bir de siz bakın: MESKİ

İstanbul da böyle bir uygulama var mıdır?

ayda 1 ton en fazla 2 ton su kullanırım tonu 2.5 ytl zaten 100 ytl bağlantı ücreti vermeye değmez kazık fiyat :lol:

Pegasus' Alıntı:
İstanbul da böyle bir uygulama var mıdır?
Onu da İSKİ'den öğrenmek gerekir.

Ayrıca:
murattolga' Alıntı:
mrb.arkadaşlar su faturasında bilindiği gibi özürlülerin %50indirim hakkı var. bu hakkı alabilmek için ne yapmalıyız.saygılarımla.
Böyle bir hak belediyelerin kendi insiyatifindedir. Yani her belediye bu hakkı verecek diye bir kural yok! O nedenle; Sevgili murattolga, gitmeden önce telefonla bi sor ilgili yerlere..

Üst Alt