Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Soru] 2 yıllık yüksek okula gideceğim, kayıt parası vb giderlerde engellilere yardım var mı?

Konular
32
Reaksiyonlar
1
[Soru] 2 yıllık yüksek okula gideceğim, kayıt parası vb giderlerde engellilere yardım var mı?

2 yıllık yüksek okula gideceğim kayıt parası vb giderlerde engellilere yardımm var mı ?

yok arkadaşım.alırsan başbakanlık bursu ve kredi alabilirsin eh tabi diğer burslarada mutlak başvurmalısın...(hangi ünv . bilmiyorum ama eğer burs sağlayan bi ünv ise maddi durumu iyi olmayan engelli öğrencilere çoğunlukda çıkıyor , ) Krediyide kesinlikle tavsiye de etmem.başarılar...

erkan kardeşim öncelikle söyleyeyim 2 yıllıkta okuyanlara ne burs çıkıyor ne katkı yardımı ben 2 yıllık okuyorum ayrıca gündüz eğitimi olmadığı için gece eğitimine gidiyorum adeta bir servet ödüyorum okula ayrıca geçen senede durumum olmadığı için okulu dondurmak zorunda kaldım özürlülere burs yardımı yapıyoruz diyolar ama yalan hiç bir yerden burs bulamadım.

arkadaşlar böyle olanakları bence özel okullar daha çok veriyor? sizce..

Üst Alt