Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Son hatırladığım, kırmızı bir kamyonun bana çarptığı...[O An]

nedmen

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba

Mesleğim özel bir firmada satış temsilcisi idi. Bana bağlı iller arasında İzmit,Yalova ve Bursa vardı.
15 şubat günü İzmit e gitmem gerekiyordu fakat o sabah her taraf bembeyaz olmuştu, bende müdürümle konuşup İzmit seyehatimi bir gün erteledim.
16 şubat günü sabah 9 gibi yola çıktım.
Gemlik ile Orhangazi arasında bir dinlenme ve akaryakıt istasyonu var. Onun karşısına geldiğimde bir kamyonu solluyordum, ama ne oldu anlamadım kamyon sola gelmeye başladı. İkazlarım sonuç vermedi ve bende sola kaçınca yerde karında olmasıyla iki yol arasındaki kanala düştüm. Burada kayarak istasyona giriş için yapılmış olan geçişte (benim kazamdan bir süre sonra kaldırdılar) takla atmaya başladım, Orhangazi yönüne geçtim, son hatırladığım ise kırmızı bir kamyonun bana çarptığı..

Gözümü gece 2-3 gibi açtığımda başıma gelenlerin ne olduğunu kavrayamamıştım. 2 gün kadar sonra ayağımı görüp oynatamadığım an ise kendimi kaybettim..
24 yaşına kadar beni taşıyan bacaklarımı artık oynatamıyordum..

Ah trafik kazaları ah! Deli olmamak işten değil...

İnsanız ve her an kimin ne yaşayacağı belli değil..
Hayat devam ediyor.. Ona sıkı sıkı sarıl..

son hatırladığı

Çok geçmiş olsun nedmen

Çok geçmiş olsun Nedmen.Hayatın ne zaman insana ne göstereceği hiç belli değil.Önemli olan onunla sıkı bir iletişimde olmak ve hiç koparmamak herşeye rağmen hayat yaşamaya değer ve çok güzel.

Yarının insana ne getireceği belli olmuyor malesef.

Çok geçmiş olsun nedmen.

üüüüüüüüüüüüüüüffffffffffffffffffff Yaaa çok sinir oldumm :x :x :x

Nedmen çok geçmiş olsun inan bizi bunca yıl taşıyan ayklar pes etmez korkma sen inanırsan o ayakların tekrar senı taşımaya başlayacaktır..

Nedmen yaşamda başımıza ne geleceği hiç belli değil önemli olan yeniden yeniden başlayabilme ruhunu yaşatmak bu sitede bu amacı destekleyici unsur .....

ya ben anlamıyorum peki derdi neymiş o kamyonun neden hayatlar bu kadar ucuz. çok geçmiş olsun.

:cry: Çok geçmiş olsun nedmen. Yarın kimseye vaad edilmemiş,hiçbirimiz bilemez ne olacağını. Yaşamın hertürlüsü güzeldir. Yeterki güzelleştirmesini bilelim. :wink:

Nedmen çok geçmiş olsun başka ne denilebilir ki :( :(

GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜLDÜM ARKADAŞIM =(
AMA ALP'E KATILIYORUM.EĞER GÖREBİLİRSEN VE ONLARA GÜVENİRSEN O BACAKLARIN SENİ BİR ÖMÜR BOYU TAŞIYABİLDİĞİNİ GÖRECEKSİN...SINANIYORUZ HEPİMİZ.BUNUN DA ÜSTESİNDEN GELEBİLİRİZ..........
TEK ŞEY GEREKLİ OLAN:
GÜLÜMSE...

TÜM ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM..

GEÇ ALIŞSAMDA HAYATIN DEVAM ETTİĞİNİ ANLADIM..

VE YAŞAMDAN ZEVK ALMAYA ÇALIŞIYORUM.

ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN ARKADAŞIM
AMA BU BİR GERÇEKKİ SEN SONRADAN SAKAT KALMIŞ OLSANDA BAŞINDAN GEÇEN BU OLAYI BİZİMLE PAYLAŞTIĞIN İÇİN TEŞEKKÜRLER.
SEN AYAKLARINI HER ZAMAN SEV.SEVKİ ONLAR SENİ TAŞIMAYI ÖĞRENSİNLER YENİDEN.

sevgili nedmen sana büyük geçmiş olsun. ALLAH şifa versin.

Çok geçmiş olsun nedmen. Evet hayat devam ediyor. Yaşama sarılmaktan

hayattan zevk almaktan başka çaremiz yok. Sevgilerimle.

geçmiş olsun kardeş,yılmamak lazım,arayana dostta çok arkadaşta

Üst Alt