Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sol kolumu nasıl kaybettim! [O an]

hüsmen hanım bundan sonra Allah cümlemize hakkımızdan hayırlısını versin!zor biliyorum bazı şeyleri insanın mecburen kabullenmesi gerçekten zor!

MeLeK35;
Düşüncelerine aynen katılıyorum, insan doktor, sağlık personeli sayısı gerçekten çok az diğerleri insan kılığına girmiş sadece, o hastanede ve başka hastanelerde neler çektiğimi bir ben bilirim bir de Allah. Hepsine lanet okuyorum diğer tarafta yakalarına yapışacağım hakkımı helal etmiyorum.

öncelikle geçmiş olsun diyorum... malesef ülkemizde ve dünyada halen doktor hataları olabiliyor... sizin yaşadığınız da üzücü bir durum...

aşağıdaki linkteki haberlerde adı geçen şahıs benim arkadaşım.. 2003 yılında biraz sivri olan burnuna estetik ameliyatı yaptırıyor... ameliyattan sonra burunda komplikasyon oluşuyor.. bir operasyon daha yapıyor doktor.. ama sonuç daha kötü oluyor.. burnunun ucunu kaybediyor...

birinci linkte, 2006 yılında 100 bin tl'lik maddi manevi tazminat davası açtı...
ikinci linkte ise, 2009'da davayı kazandı ve 30 bin tl tazminat aldı...

SABAH - 05/02/2006 - Estetik hayalleri 'dümdüz' oldu!..
Jeofizik mühendisi, 'Eski hali daha güzeldi' diyerek açtığı BURUN TAZMİNATI davasını kazandı

çok geçmiş olsun arkadaşım aynı durum benimde başıma geldi merviveden düştüm kolum kırıldı ankara dışkapı ssk hastanesinde kolumu alçıya aldılar fakat kolum eve gelince şişti parmaklarım morardı ... ve hemen hastaneye gittik aynı gece doktolar bir şey yok olur böyle şeyler dediler .... ama ben inat edip kolumdaki alçıyı birazcık keserek açtırdım ama eve geldiğimde alçı kolumu yine sıkıyordu ve parmaklarım morarmıştı ... yeniden gittim bu kez alçıyı komple kestirdim inanın 3 tane ağrı kesici apranax içiyordum ağrı kesilmiyordu alçıyı komple kestirince kolumdaki aürı kesildi ... ve rahatladım 3 gün sonra kolumdaki şişlik inince yeniden alçı yaptılar şuan gayat sağlıklı bir şekilde çok şükür bunları neden yazdım arkadaşlar günlük hayatta herkezin başına gelebilecek bir şey kol bacak kırıkları yada eklem kırıkları o yüzden belki size faydalı olur diye yazdım iyi günler

geçmiş olsun.

yaşadığına arkadaşım hiç şaşırmadım cünkü burası Türkiye.burada insan hayatı okadar ucuz ki, bu ihmalde bu kadarıyla atlattığına şükret.cünkü 50 tl olmadığından hastane kapısından can verenler var bu ülkede.

işimiz Allah'a kaldığından bundan sonraki yaşamın için ihmalsiz sorunsuz bi hayat diliyorum.

Mehmet abi çok büyük geçmiş olsun bende aynı senin durumundayım. 18 yaşında doktorların bacağımdaki kırığı görmediler ve sonrasında diz üstü bacağımı kaybettim. Ama alın yazımızda bu varmış. Allahım bütün işlerinizde kolaylıklar versin inşallah. Tabi ki insan üzülmemesi kolay değil ama ben benden daha zor durumda olanları gözetliyorum ve o zaman kendimde hiç eksikliğim yok diyorum ve Allah ım bundan geriye düşürme yarabbi diyorum her gün.

çok geçmiş olsun sen canını kurtarmışsın benim kardeşim 13 yaşında buna benzer bir olay yaşadı ve doktorların yalnış teşhis nedenini hayatıyla ödedi ve biz o; doktorlara hiçbirşey yapamadım sana diyeceğim şu vazgeçme asla vazgeçmeeeeee.......sonuna kadar mücadele et allahın adaleti büyük elbet kazanacaksın.......

Bu ülkede insanlığın teğet geçtiği ve bedelinin çok ama çok ağır olduğu an' lar.

ben üzüldüm arkadaşım bu duruma ama dayanaklaın önemli ispatların varsa bırakma peşini git arkasından yani.öle kolay değil yani bir insanın kolunu böle kaybettimk..çay içiyorlar ve böle savdılarsa başlarından yazıklar olsun onlara

Kardeşim geçmişler olsun ,malum polikliniği dava etmedinmi?Ayrıca üzme kendini hayata sıkı sarıl kafan çalıştımı ruhun güzel oldumu gerisi teferruat...

bu duzen boyle gıtmeyecek kardeş. Allahın izni ile değiştireceğiz. İnsanların keyfının değil hayatlarının daha onemlı oldugunu gostereceğiz. İnan içimde buyuk bır acı. iki tane kendni bilmez yüzünden bu hale gelmiş olmana çok üzüldüm. Ama sana söz veriyorum bu düzen değişecek.

Keşke hukuk mücadeleni sürdür kesin olur diyebilsem... ama malesef arkadaşım bu ülkede hukuk 1000 yıl geriden geliyor. benimde bu tip bi çok meselem oldu. Artık bıraktım onlarla hesabımı ahirette göreceğim ben bütün çektiklerimi rabbime bıraktım o beni seviyor sevdiği içinde benim çektiğim her saniyeyi bir bir soracaktır. O yüzden sende ahirete bırak. Bu dünyada çekdiğin her acının mükafatını ahirette alacaksın

Allahtan gelen herşeye razıyız.insandan gelen hatalara rızamız olmasada hakkımızı alamıyoruz işte.yaşadıklarının karşılığını bu dünyada veremezler okadar mücadeleden sonra tesselli vericek birşey alamamışsın.hukuk savaşına tekrar gir demek kolay süreci ve sonuda kolay olsa keşke maddi acıdanda kayıp ve sonunda beklenen olmayınca daha çok yanıyorsun.bence artık bundan sonra hayatına yüzünden gülümsemeyi eksik etmeden yaşa.bu dünya geçici bazı hatalar cezasız gözüksede Rabbimin kapında hiç bişi karşılıksız kalmıyor.yaşarken en büyük kayıp inanc ve akıl kaybıdır.ömrün kalbinden inancın eksik olmadan geçsin inş.

Üst Alt