Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Skolyoz ve kifoz konusunda İzmir'deki en iyi doktor: Mustafa Nuri Erel

Hasanben

Üye
Konular
9
Reaksiyonlar
0
Skolyozsanız kifozsanız bel kaymanız var ise ve bel fıtıgından şikayetçi iseniz bu saydığım ameliyatları o ve ekibi başarı ile üstleniyor Mustafa Nuri EREL

El ve mikrocerrahi hastahanesinin kurucularından 9 eylül üniversitesi rektörlerinden emin alıcının öğrencisi idi eskiden çok başarılı bir o kadar da hasta psikolojisinden anlayan paraya çok fazla değer vermeyen bir doktordur

5 kez ameliyat oldum ve çok memnunum ekibide çok başarılıdır......

• Mustafa Nuri EREL
    1959 yılında İzmir’de doğdu. İlk ve Orta ögrenimini İstanbul/Üsküdar’da tamamladı.
    Liseyi Kuleli Askeri Lisesinde okudu.
    1976 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesine girdi. 1980 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesine geçti ve 1982 yılında mezun oldu.
    1982-1985 yılları arasında Sivas Merkezde mecburi hizmetini yaptı.
    1985 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinde Ortopedi ve Travmatoloji İhtisasına başladı. Prof.Dr.Emin ALICI’nın yanında Omurga Cerrahisi üzerine çalıştı. 1989 yılında Uzmanlık Eğitimini bitirdi.
    1990 yılında İzmir SSK Eğitim Hastanesinde göreve başladı.
    1997 yılından beri de EMOT hastanesinde Omurga Cerrahisi Konsültan hekimi olarak çalışmaktadır.

Omurga Cerrahisi Derneğinin kurucu üyesi olan Dr.Nuri EREL’in bu konuda yerli ve yabancı yayınları bulunmaktadır.
Gittiğinizde görüştüğünüzde diğer doktorlarıın adını bile unutmassanız ben başka bİrşey demiyorum... KEFİLİM

valla birazda şans kader işi bu ameliyatlar olmayacaksa da olur..

bence en iyi doktor demen yanlıs beni iyi eden doktor bana göre en iyidir

hasanbenin yazdıklarına katılıyorum insana desteği konuşması davranışı gerçekten çok iyi insana güven veren biri bende amelyat oldum kendisine ve son derece memnunum allah bin kere razı olsun nuri beyle tanışmadan önce 6 kez amelyat olmuştum ve hiçbir sonuç alamamıştım aksine daha kötü oldum bu son amelyatımda hem ağrılarımdan kurtuldum hemde artık dik oturabiliyorum

bnde emin hoca ya ameliat oldum hiç hasta pskolojisinden anlamıo soru soruom o bna başka şey dio :) :(

en gec kac yasında ameliyat olmak gerekiyor ? ve ameliyat en az ne kadar tutuyor fiyat olarak ?
ameliyat olanlar kac yasında olduklarını yazmamıs genelde bazıları ise ergenlikte ameliyat olmuşlar 20sinden sonra olan var mı ? ben doktora gittiğimde bana tanı koymadı sanırım üzülmemem için söylemedi tekrar doktora gitmek istiyorum

ben ne kadar erken teşhis edilir ve müdahele edilirse o kadar iyi diye biliyorum

skolyoz

arkadaşlar izmirde skolyoz olan varsa nuri erel 1 numara kaç kişi ameliyat olduysa hepsi memnun kahramanlar el ve mikro cerrahisi hastanesinde

dr.nuri erel benim manevi babamdır,2,5 yaşında iken tanştk onunla,onun elinde büyüdüm,şimdi 22 yaşndaym,bende skolyz hastasym,nuri amcam ameliyatım çok riskli olduğu vede beni kaybetmk istemediği için beni bi çk dr a göndrdi ama imkanszdı tedavim...rabbim herkse şifa versin.3kez amelyt oldm şimdi en ii hale getrdlr beni sn ameliyatımı paü de bayrm çırak yaptı buna nuri amcam bile şaşırdı ;) seviom doktr amcam seni ;)

kiymet20;

çok gecmiş olsun benim annem de skolyoz hastası ameliyat olması gerekiyo nuri bey ne kaadar para alıyo

AYŞE İSENLİK;

merhabalar öncelikle geçmiş olsun. Nuri amcam ne kadar ister bilemiyorum ama özel bi hastanede çalışıyor şuanda kendisi izmirde el micro cerrahide ve bu hastanenin sigortayla anlaşması yok :( görüşmeniz gerek ne yazık ki ne kadar tutacağını bilemem :(

Üst Alt