Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Skolyoz için Çapa Tıp Fakültesi'nde Prof.Dr. Ufuk Talu'ya ameliyat olan var mı? [Soru]

lillybell

Yeni Üye
Konular
16
Reaksiyonlar
0
Çapa Tıp Fakültesi'nde Prof Ufuk Talu'yu tanıyan,ona muayene ya da ameliyat olmuş kimse var mı?Skolyoz alanında başarılı mı acaba?Bilen var mı?

Başlığı açalı epey zaman geçmiş ama ben yeni gördüğüm için şimdi cevap yazıyorum. bir faydası olur mu bilmiyorum ama?????
Prof. Dr. Ufuk Talu alanın da başarılı ve gayet bilgili, hastalarına karşı son derece ilgili ve gerçekten güvenilir bir doktordur. Benim ameliyatımı Çapa' da Prof. Dr. Azmi Hamzaoğlu yaptı(o dönem Çapa da idi şimdi Florance Nıgthıngale ' de şu an Çapa ya sadece öğrencilere derse gidiyor.) Ufuk Bey ' o dönemlerde yani benim ameliyatım sırasında Azmi Bey' in ekibin de asistan idi. Ameliyatım sonrasında özellikle de benim yoğun bakım da olduğum süre de çok yakından ilgilendi. Azmi Bey'e çok yoğun olmasından dolayı ulaşmak çok zor. Ufuk Bey de yoğun bir doktor fakat Azmi Bey' e göre daha kolay ulaşılıyor. Ufuk Bey' le en son oğlumun doğumundan önce bir bilgi danışmak ve tavsiye mektunu almak için görüştüm. Hastası için elinden gelenin en iyisini düşünüp uygulayan bir doktordur. skolyoz ile ilgili olarak Azmi Bey den sonra şu yer yüzünde gözümü kırpmadan güvenebileceğim tek isimdir.(diğer doktorlar iyi değil demiyorum . bu alan da tabiki çok iyi isim yapmış doktorlar da var bildiğim).Ben tavsiye ederim . şimdiden geçmiş olsun . sağlıklı günler dilerim.

Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için.Aslında hiçte geç olmadı.Hala doktor arayışı içinde olduğumuz için yazmanıza çok sevindim.Ufuk Bey'i tanıyorum az çok bende sizin gibi asistanlık döneminden.Merak ediyordum skolyoz alanında mı doktorluk yapıyor diye.Sevindim bu alanda onun ismini duyduğuma.Sanırım gideceğimiz kişi o olacaktır.Tekrar teşekkürler!

biraz olsun yardımım dokunmuşsa sevinirim.umarım her şey istediğiniz gibi olur. tekrar sağlıklı günler dilerim.

bende yaklaşık 6 yıl oldu ameliyat olalı. ameliyatımı bizzat ufuk talu gerçekleştirdi. hiç bir problemle karşılaşmadım. gayet iyiyim. bende sizin gibi çok doktor aradım ama en sonunda ufuk beyi buldum ve ona güvenerek böyle riskli bir ameliyat oldum. gerçekten alanında çok başarılı bir doktor. size de tavsiye ederim. ben hiç pişman olmadım. eminim ki sizde olmazsınız.

Üst Alt