Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sitemizin tasarımı ve yazılım altyapısı yenilendi. 😍

@OturanBoğa Ben de ekranı kocaman büyüttüm. Ne yapayım... şimdilik başka çare yok gibi görünüyor . Bir de, burada yazarken klavye takılıyor. Aceba siteden mi kaynaklı?

İyi hadi öyle olsun...emek verenler emektar olsun abi ala ala 😊

Neyse zahmete sokmayalım sizi...ne yazarsa yazsın.fark etmez abi.

@OturanBoğa

Vah emeklerim vahhh....gitti emeklerim gittiiii🤣

Hayırlı olsun güzel olmuş sayın admin sistem de Kayıtlı e Posta'ya ulaşım yapamıyom güncel e posta adresimi nasıl güncelleyebilirim

Tek bir şey galiba eski kalmış..SAKATLIK kelimesini ENGELLİ olarak değiştirseniz nasıl olur.?
Zaten sitenin adıda ENGELLİLER.BİZ ailesi.

Emektar üye barajının yükseltilmesi iyi olmuş (y)

@*Sevgili*,

Yazıları dış çerçevenin içine çektim ve yazı rengini biraz koyulaştırdım. Daha tok oldu sanırım böyle
Yeterli değil ve hâla çok cansız duruyor. Yazıları biraz koyu ve canlı yapmanız lazım.

Telefon ile bu siteyi kullanmak çok zor ama bilgisayar ile girenler için belki daha kolaydır. Neyse plattormu kullanmaktan zorlandığım için yanlış anlaşılma olmasın. Engellilere yönelik bundan daha iyi bir platform maalesef yok. Engelliye verilen değeri sadece bu platform ayakta tutup, yaşatmaya çalışıyor. Platformu kuran kişi ya da kişileri tebrik ederim.

Evet @*Sevgili* hanıma katılıyorum...yazılar çok soluk,biraz daha koyulaşması lazım Bülent abi ...birde diğer oyunlarda oynadığımız zaman yazdıklarımız güncel yeni mesajlar kısmında görünse daha iyi olur..eski forumda olduğu gibi.bütün yazılanları yeni mesajlar kısmında göremek isteriz @OturanBoğa

UZUN zaman sonra girdim bi afalladım nolmuş sayfaya yanlış yere mi girdim dedim ☺️ ama muhteşem görünüyor emeğinize sağlık 👍☺️

Herkese slm hepimize geçmiş olsun.Emegi geçen herkese sonsuz teşekkürler.Özellikle Oturan boğa Bülent Abi

Telefondan girilince aktif üye , emektar üye , yasaklı üye ne varsa gözüküyor bilgisayardan girilince bunlar gözükmüyor neden ki ?

Cevrim içi üyeler neden görünmüyor...
Yada nere de bana bir ekran görüntüsü atarmısınız?

Aldığım beğeniler gitmiş...geri istiyorum...gitti emeklerim gitttiii😊
@OturanBoğa

elinize sağlık fakat bir konuyu google arattığım zaman, eski konulara tıklayınca açılmıyor.

hayırlı olsun guzel olmus ama benı mazur gorun sıteden cıkıs yapılmasını eskısınde kolay yapardık bunda bılemedım acıklayan olurmuBIRDE YAZILARIN DAHA KOYU OLARAK YAZILMASINI SOYLEYEBILIRIM

@OğuzHan112
Online olan üyeleri ana sayfaya döndüğünde sağ köşe de görüyorsun. Son yazılan mesajlar da yine aynı yerde görünüyor.

@GRAHAM BELL
Daha önemli sorunlar varken, çıkışa odaklanman enteresan.

@OğuzHan112,
En üstte Kullanıcılar menüsünde online kullanıcıları görebilirsin

@Hipoksi,
Bu ve benzeri sorunlar nedeniyle siteyi yeniledik zaten. Yeniden indexleyene kadar sıkıntı...

@GRAHAM BELL,
DAha koyu yapıyorum birazdan

@OğuzHan112,

m5y3c4w.jpg

Çevrim içi yada cevrim dışı belli değil🫣

Neyse...

Bülent abi,üyelerin hepsi böylemi...yoksa sadece bende mi böyle görünüyor? @OturanBoğa dosya yüklemeyi açsan daha iyi olur abi . Oraya yükle buraya taşı biraz zor oluyor

OğuzHan112
Sorun olarak tanımladığınız nedir anlayamadım. Neyi yapmak istiyorsunuz veya yapamıyorsunuz?

Sorun olarak sormadım....sadece merak ettim herkes yukarıdaki attığım resim gibi mi görüyor kendini? Üyeler kısmında böyle görüyorum kendimi
@hozgul

Bir sorun daha var sanırım...beni etiketleyip mesaj yazmışsınız ama bildirim almadım?

Üst Alt