Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Şirin hayvanlar ve iğrenç hayvanlar

CaKi

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
videoda her tür hayvanı ve duyguyu yaşayacağınızı umuyorum ....bazen acıma bazense nefret belkide gözyaşı ....ve bir hayvan bunu nasıl yapabilir şaşkınlığı ....bunlar hayvan olamaz başka bir varlık gibisinden düşünceler .....neyse ben kafanızı fazla şişirmeyim işte link hepinize iyi seyirler

http://www.strasbourgcurieux.com/fourrure/

BUNLARIN İNSAN OLMADIĞI BELLİDE , HAYVANDA DEĞİLLER. HAYVANLAR YİYECEKLERİ CANLILARI ÖNCE ÖLDÜRÜRLER. BUNLARA NE İSİM KOYARSAN O İSME HAKARET OLUR. BEN BUNLARA LAYIK BİŞEY BULAMADIM. :evil: :evil: :evil:

İzleyemedim bile..Ne biçim bi vahşet bu??Nasıl yapıyolar bunu ya:(( kahretsin..Bazen dünyadan,insanlardan nefret ediyorum (böyle insanlardan) sanırım haklıyım.. :( :|

Bende çoook üzüldüm tenjicigim :cry:
Gerçek anlamda bir hayvan sever olarak çok üzücü bir olay keşke bunlar yaşanmasa..
DEGİL Mİ?...

Sergilenen vahşetin hiç bir geçerli nedeni olamaz.....insan bunu söylerken, sadece birkaç kişinin güzel gözükmesi ve birkaç kişinin para kazanması için yapıldığı düşünülünce...... Bazen insan olmaktan utanılırmı bu manzaralar karşısında utanılıyor.

CAKİ beni bu internet cafede ağlattığına inanamıyorum
Çook kötü oldum yaaa :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Böyle birşey olamaz yaa
izleyemedim hepsini kapattım hemen, dayanamadım
ne diyeyim ki
kurban olsunlar o canlılara, insanlarsa bunları yapanlar insan olduğuma utanıyorum.
Offf Offf!

CaKi' Alıntı:
[size=4]işte link hepinize iyi seyirler [/size]

sagolasin, dun gece izlemistim, hala tekrar dugmesinde, durup durup aklima geliyor, kanli kafada parlayan bir cift siyah gozun bakisini unutamayacagim. Nefret ettim evet,.. Omur boyu kurk giyemem, giyecegimden degil de artik hic giymem ve giyene sadece o kara gozlerin `Nasil kiydiniz bize?`bakisiyla bakarim,..

dünyadaki en acımasız iki hayvan birisi insan diğeri güvercinler ....insanları anlatmaya gerek görmüyorum ....güvercinler ise döğüştükleri rakibin gagasını kırarak açlıktan ölmelerine neden oluyorlar...

kobra yılanları var birbirlerini ısırdıklarında öleceklerini biliyorlar o yüzden bir yerde hakimiyet kurmak için döğüşüyorlar hangisi hangisinin kafasını bastırırsa yenilen o bölgeyi terk ediyor ....öldürmeden ....

size üzücü haberler verdiğim için bende üzgünüm ama bunlar gercek ....

yok ben zaten toplumsal duyarliligi artirmak icin boyle vurucu haberler verilmesine karsi degilim, zaten bunlar gercegin ta kendisi, bir de fok yavrularini kafalarina sopayla vura vura oldurduklerini soyleyelim de tam olsun. Kutup ayisi da ayrica insan gibidir, zevk icin avlanan bir hayvan. :(

bu kadar acımasız olunurmu yaa. hepsini seyretmeye gönlüm razı olmadı.yaşadığımız sürece bakalım daha neler görücez. şiddetle kınıyorum.

canlarım benim size böyle bir şeyi nasıl yaparlar... :( :shock:

haklısın baba insan olarak bu görüntülere söyleyecek çook şey olsada önemli olan engelleyebilmek :x

Eşref-i mahlukat , insan; ???

UTANÇ VERİCİ...

NERESİ BURASI YA HANGİ ÜLKE NE DİYİM BU NE YA ............
ALLAHIM MASUM HER CANLIYI KORUR BUNLARI YAPANLARA GAZAP AZAP
VER NE OLUR... YALVARIYORUM SANA NE OLUR...

DOĞALLIĞIN YAŞAMIN GÜZELLİKLERİN
NASIL ÖLDÜRÜLDÜĞÜ ÇİRKİNLEŞTİRİLDEĞİNE DAİR
GERÇEKCİ KARELER BİZİM DÜNYA YAŞADIĞIMIZ DÜNYA ARKADAŞLARRRR
MAALESEFFFFFFFFFFFF

Bence herşeyi göründüğü gibi yorumlamayın arkadaşlar onlar neden böyle davranıolar hiç düşündünüzmü? onların yaşam zincirinde "Yaşamak vs..gibi şeyler için öldürmek yada öldürülmek zorundalar!"bunlar doğanın kanunları bende izleyemiyorum izlerken üzülüyorum am bu gerçegide unutmamalıyız...En kötü hayvanlar insanlar bence!çünkü içindeki kötülüklerle bir sürü insana zarar veriyorlarsadece insanlara mı hayır dogaya bile bunlarıda unutmamalı!!!!!!

NUTKUM TUTULDUU :!: :!: :!:

Başlığı ilk gördüğümde , böyle bişeyle karşılaşacağım hiç aklıma gelmezdi... Psikolojik olarak beni çok kötü etkiledi. Sonunu getiremedim... Hassas olan arkadaşlar izlemeyin...

vahşet bu

inşallah öbür dünyada bu hayvanlar hakkını alacaklar

böle yaratıklarla aynı dünyada nefes aldığımı düşününce ölesim gelio,ve bu yaratıklarla aynı insan sıfatını taşıdığıma utanıyorum...taş mı bunlar ne insan daha izleyemio bunlar.....allahım :( :cry: sen herkese akıl-fikir ihsan eyle yarabbim..

valla başlığı okuyunca ben likte ne var diye çok çok meraklansamda önce yorumlara bir bakim dedim de bakmamam gerektiğini anladım..bakmayacam yani..yüreğim kaldırmaz gördüklerimi yorumlara bakarsak..öyle gibi..

Üst Alt