Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sinema Film Müzikleri

onon bunu hatırlayacaksın kanka : P

A Night at the Roxbury

Esaretin Bedeli

[FONT=Roboto]O gun o 2 italyan bayan ne hakkında şarkı söyluyordu bilmiyorum, aslında bilmekte istemiyorum, bazı şeyler çok araştırılmamalıdır, kelimelerle anlatılamıcak kadar guzel birşeyle ilgili şarkı soylediklerini dusunmuştum, bu yuzden kalbiniz acıyabilir, bu sesler kimsenin hayal kurmaya cesaret edemeyeceği kadar guzel yerlerden geliyordu, bir kafese konulmuş guzel sesli bır kuşun şarkı soyleyerek kafesi açması gıbıydı, o kısa sure için shawshank de ki her adam kendini özgur hissetti.[/FONT]

Issız Adam - Michel Fugain Une Belle Histoire

Efsane Coolio 95' (Dangerous Minds filminden)

Beter Böcek!!!
Beter Böcek!!!
Beter Böcek!!!

bu parçayı mutlaka bi yerlerde duymuşsunuzdur. Tatil videoları, dinlenme tesisleri, bekletme müzikleri, tuvaletler, asansörler. işte o şarkı bu "Arizona Dream" :D :cool: :rolleyes:

Hızlı ve Öfkeli : Tokio Drift (2006)
Drift dünyası Tr de bu filmle daha kazıtmak dediği, asfaltı ağlatmak, yanlamak veya patinaj yerine drift kelimesini iyice benimsedi.

Üst Alt