Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Şimdiki atamada atanıp diğer atamada da tercih yapabilme hakkı var mı?

yakli67

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar şu an da acayip kızgınım düz memurluk adedini neye göre veriyorlar bilmiyorum ama çok az 90 puanla açıkta kaldığımı düşünüyorum 95 altı puan alanların düz memurluk için pek şansı oldugunuda sanmıyorum yinede hayırlısı olsun...

arkadaşlar benim ilk sınavım ve ilk tercihim oldugu için ve bu tercihte memurluk gelmeyeceği için de hizmetli yazmayı düşünüyorum eğer ki hizmetli olarak atanırsam 2 inci tercihlerde tekrardan tercih yapabilme hakkına sahip miyim ?? böyle bir hakkım yoksa hizmetli yazmak istemiyorum açılmış konu varsa bu konuya dair özür diliyorum şimdiden yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler..

bu konu hakkında bilgilendim konuyu kapatamadım yetkili biri kapatabilir gereksiz konu olarak kalmasın forumda..

Sanmıyorum olacağını. Sonuçta bu sınavınız değerlendirilmiş ve atanmış olacaksınız. 2016 sınavını beklemeniz gerekir başka tercih için. O zamana kadar da yükseltme sınavıyla zaten yükselirsiniz.

Son düzenleme:
Hayır tekrar tercih yapamazsınız yerleştiğinizde. Ancak 2016 da ekpss olursa o sınava girebilirsiniz tabii atananlar sınava giremez diye madde koymazlarsa :D

Zaten atanırsan sistem sana sonraki atamalarda tercih yapma hakkı vermeyecektir.
Ayrıca atanıpta gitmeyenler sınava giremez diye bir hükümde konulamaz.

Siz 90'la açıkta kaldıysanız bizim vay halimize :(

arkadaşlar bilgilendim konuyu kapatın dedim ama bir sitenin bir editörü atama yapılabilir diyor neye inanacağımı bilemedim bende sizin gibi düşünüyorum atama yapılması saçma olur ama o editörün verdiği örnekler bilgiler yapılabiliri gösteriyor anlayamadım gitti klavuzun açıklanmasını bekliyeceğiz maalesef birde tercihler ertelendi haberi var ortalarda bizle dalga geçiyorlar anlaşılan acayip moral bozukluğu içerisindeyim neredeyse tercih işlmi geldiğinde bile yapmıyacakmış gibi garip bir havadayım allah bize yardım etsin bizle oyun oynayanlarıda allaha havale ediyorum..

90 la açıkta kaldım lafım memur tercihleriyle alakalıydı hizmetli yazmayı düşünmüyorum sadece memurluk vhhki anbar memuru tahsildar gibilerini yazmayı düşünüyordum ama başka çare yok yazmak zorundayım..

Üst Alt