Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sıfır araç alımında iş takipçileri hangi işlemleri yapıyor? Süreç ne kadar sürüyor?

tsunami_

bilmiyorum, varsa bile taktırmayı düşünmüyorum. saattığım araç 6 yaşındaydı ve km si 20.500 dü :)

akrepyusuf ,
Amin inş. :)
Aslında ben indirim yapıp yapmadıklarını merak ediyorum.
Liste fiyatları çok yüksek sanırım, bir arkadaşım bayide baya indirim falan yapıyorlar demişti.
O bakımdan sordum.

tsunami_ ,
Yakıtı düşünüyorsa dizel alıcaksın zaten. Benzin alıp LPG taktırmak hele ki yeni nesil motorlarda pek verimli olmuyor ve bence gereksiz oluyor.

Gecici Plaka Kaldırıldı diye biliyorum, + 700tl çekici parası ne ya :D git sen bul çekiciyi anlaş 300-400tl maximum. Bildiğin araçı ucuza alıyorya az yerleştirelim mantığı bu, ayrıca aracın pazarlığını yaparken bunlar konuşulması lazım sonradan sizden para isteyemezler. size baştan bunlar bu kadar diye bildirmeleri lazım ki sizde ona göre pazarlık yapıcaksınız vs vs eğer diretirlerse hemen vazgecin. memlekette arabamı yok gidin başka bayii ye

Üst Alt