Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sibel Kula adlı arkadaşımıza bir destek de bizden

amicable

Üye
Konular
21
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar bunu ben gönderdim açabilirsiniz inceleyin dinleyin sonra imzanızı atın ve sizde bize katılın unutmayın sizde bir engelli adayısınız

Canım dostlarım, sayfamda yaptığım LÜTFEN DESTEK yazılı olan paylaşımımdaki fotoya tıklarsanız imza sayfası açılıyor. Ya da, www.change.org/tr/kampanyalar/dr-mehmet-müezzinoğlu-sibel-kula-nın-çin-deki-kök-hücre-tedavisi yazan adrese girip imza atabilirsiniz. Destekleriniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte zafere ulaşıcaz inşallah. İyi ki varsınız. Sizleri çok seviyorum canlarım benim

facebooktan imza kampanyası başlatıldı haydi arkadaşlar adınızı soyadınızı emailinizi yazarak imzalamış oluyorsunuz takıldığınız bir konu olursa buradayım

ben Sağlık Bakanına twit attım daha yeni paylaşımda bulunmuş...belki görür...

Bende katıldım imzamı attım..ama şeyi anlamadm ben,bu kampanya sonucunda ne olacak o imza atmayan doktorun.imzası olmadan mı çıkcak rapor?

RüzgarGülü55;

burası hukiki bir yardışlaşma ve duyarlı olma sitesidir. bu hallerde olan kardeşlerimiz durumu ne ise o üzerinden devlet yardım etmektedir. yani imzalar sağlık bakanlığına gönderilecek inşallah kardeşimizde ücretsiz bir şekilde tedavi olacaktır. tabi sağlık bakanlığı duyarlı olursa veyahut dediğin gibi raporu gözden geçirilip kendilerine rapor temin edilecektir... ama dediğim gibi sağlık bakanlığı üstlenirse. bizim imzalarımız sadece bir güven vericektir...

çok teşekkür ederim hepinize

arkadaşlar 10000 imza tamamlandığında sağlık bakanlığına müracaat edilecekmişbir beyin cerrahı olmaz desede bunun olduğu açık seçik eğer okuduysanız bu gerçek ben sibellede görüştüm

Keşke elimizden fazlası gelebilse. Bende chane.org.tr den imzamı attım . Umarım bu kampanya amacına ulaşır ve arkadaşımız kısa sürede sağlığına kavuşur.

bu tür konularda birlikte hareket etmek çok önemli, lütfen 10 saniyede desteğinizi verin.

restless;

evet haklısın ama maalesef insanlarımız çok duyarsız olmuşlar

imzalandı tamam dostum inşallah iyileşirsin

fotom;
bunun benimle ilgisi bir yok bunu bilmenizi isterim

İmzalanmıstır. Umarım şifa bulur kardesimiz

Değerli Gazeteci Funda Mumcuoğlu Hanımefendinin Benim İçin Yazdığı Yazı...
Duyarlılığı ve güzel kalbiyle bana destek olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum
Funda Mumcuoğlu: SİBEL KULA İÇİN BİR İMZADA SEN AT...
OKU... oku dedi once... okuyunca Paylas. OL dur hayali ...O OL dedi ve OL du... Senden gayri ne var?
Cok uzunsa ozetle sen duzenle paylas. Bana fikir ver nasil daha cok kisiye ulasiriz. Twitterda paylas. Nerde paylasirsan paylas.
Merhaba,
Vurdum duymazligi birakip bu benimle ilgili degildir demeden paylas. Begenme...Begendigin burda kaliyor paylas. Bu senle ilgili degildir diyemezsin. Hani gorunmez ipliklerle bagliydik herbirimiz? Hani dokumanim parcalari birin projeksiyonuyduk.
Bu yaziyi arada kaynattirma. Bugun bir ses telefonun ucunda...
Sibel Kula... 20 li yaslarda kaza gecirmis. Jimnastik , dans her guzel etkinligin icindeyken okula giderken kaza geciriyor. Sesi oyle naif oyle yasam dolu ki... Hic isyan etmemis. Sadece diyor o sabah alarm calmasaydi uyuyakalsaydim. Okuluma o gun gidemeseydim diyorum bazen diyor. Bir donem kok tedavisi baslamis. Emekleme duzeyine gelmis. Tedavisi yarim kalmis. Her sey bir deneyim diyor.
Aman uzak durayim basima gelmesin cekmiyim bu enerjiyi o onun deneyimi demezsin herhalde. Bu insanin yuzlerce.sesi var.Dublaj yapsa bircok kisiye tas cikaracak sesi var. Elleri tutmuyor.Iki elini biraraya getirip resimler yapiyor. Bak arkadasim tasarimlar yapiyor. Onlari webden satip parasini biriktirmeye calisiyor. Cinde tedaviye gitmek istiyor.razilik makaminin otesine beka ya gecmek istiyor.olumlu dusunuyor.olumsuz mesaji almiyor zihni cunku onun zihni Calismiyor. Kazada ZIHNINI kaybetmis.O emin cunku kalbiyle calisiyor. Kac dostun varsa paylas. Sayfanda ot bocek.birlik dostluk paylastigin gibi Sibel Kulayi tanimak icin sans ver kendine. Mail at.ariyor o seni...
Bana dedi ki kitaplarim var.dedim ki benim de erteledigim editor arkadasima vermedigim kitaplarim.
ANIN kiymetini bil dedi.sadece bu An var dedi.
Devlet emsal teskil eder diye cine gonderemiyormus. Hep beraber bir sans verelim.ne kaybedersin.300.000 tl tum masraflar ortalama...kitabini al sayfasindan.Sesini dinle ...tut elinden...Kritik kutle satisina inaniyor. Her sabaha neseyle kalkiyor. Dualarla...gozunun onunde el ele dostlariyla.Dans ettigi ani biliyorum diyor...Kendi icindeki umuda el ver.
Ona ulasamazsan bana ulas.Ben ulastiririm seni ona...
Bana onu dostlari sevdirdi. Hic tanimadan kenetlenmisler. Bayildim hepsine...cevrene kat sinemi onu kazan.Boyle dostun olsun.
Imzani at sibel icin change org.da onu televizyon programlarina davet ettir. VAR TANIDIKLARIN. Bir ses ol. Tum anlattigin ogretilere sahip cik. Egitmen misin brkac egitiminin gelirini hediye et mesela. Ne yapacagini sen sec ama birsey yap. Birsey yapamiyorum deme...yolu acik olsun de. Inan ona. Ben inandim.Benim icimde umut dogurdu. Ben onu cok sevdim.Biraz once tanistim. Dost oldum.onunla dost olunur cunku. El emin de,rast gelsin de,sifa gonder...Hadi...damlaya damlaya gol olur... ayip mi paylasmak...eline yapismaz cancagazim...paylas...Gulben Ergene ulas,tarkana ulas, sahan gokbakara ulas, acun ilicaliya ulas yapimcilara ulas, yonetmenlere ulas, Aret vartanyana ulas bize yol gostersin. Ustun Dokmene ulas. Yazar egitmen tum dostlarima ulas.Kime ulasirsan ulas.Kimseye ulasamazsan bana ulas. Ben sana ulastim sen de birine ulas. Sana guveniyorum. Her 100kisiden 1 kisinin iyiligiyle bu dunya ayakta. Duy sesimi...
Change.org da açılan kampanyada sibel kula icin buraya imza at.
İMZA LİNKİ: http://chn.ge/1pcXTb7 birsey yapamazsan emi...Seni seviyorum. Ya muktedir...ya muktedir...ya muktedir... ve de oldu ve de oldu ve de oldu...ne zaman tam su anda...
www.sibelkula.com
sibelkula2@hotmail.com
Sibel Kula
sibelkula.com

Üst Alt