Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Servikal laminektomi denilen boyun omurilik kanal darlığı ameliyatı olan var mı?

06-kaya

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Ben 4.5 sene önce sol omuz ve aşağısın da meydana gelen çok şiddetli ağrılar sonucu boyun fıtığı olduğum söylenerek servikal laminektomi denilen kanal darlığı ameliyatı oldum. çok perişanım. Ensem dikey bir kesi ile 20 cm yarılarak sol taraftan lamine kemiklerim alnıdı. Yapmadığım şey gitmediğim yer kullanmadığım ilaç kalmadı. Perişanım. Müthiş bir ağrım var ense üçgenin de sırtım da ve sol omuz-kolum da. Inşaat mühendisi olduğum için olayı 'kolon-kiriş bileşimin kesilmesi olarak yorumladım. Yani binanın kolon ve kiriş bileşimini sayın profösör kesti ve bina yıkıldı. Bir ameliyat fantezisi beni sakat bıraktı. Yürümekte ve günlük işlerimi yapmakta çok zorluk çekiyorum. Doktoru şikayet ettim. Davamız sürüyor.
Aranız da hiç böyle bir ameliyat geçirmiş biri var mı ? Benimle iletişime geçebilir mi.?

Orhan topkaya

Üst Alt